Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingos programėlės,linkai

VilkeS, o kodėl programa man gavosi galiojanti tik 15 d? kaip padaryti, kad galiotų ilgai?
Atsakyti
QUOTE (vilkeS @ 2004 09 07, 17:50)
na va, sukuriau maila ir imeciau ten programa.
Tik pries tai didelis prasymas visoms, kurios naudosis ta programa. Prasau, neviesinkit atvirai programos kodo internete - perdavinekit ji viena kitai emailais arba asmeninem zinutem, jokiais budais nedekite i joki tinklalapi, nes tada programos gamintojai lengvai suseks ir paprasciausiai  deaktyvuos programas visoms, kurios naudojosi tuo kodu, tame tarpe ir tam zmogui, kuris uz ta koda pinigelius paklojo. Taip jau nutiko rusems, kai viesai i mamu tinklapi ar foruma idejo koda.
Na o dabar prie reikalo. Prisijunkit prie pasto dezutes supermama_ovusoft@yahoo.com
slaptazodis yra mamoms
ten rasit inboxe laiska su programos instalu ir kodu. primenu, kad kodas tinka tik sitam instalui, kuri yra dezuteje, tai versijai, kuri dabar platinama internete, jis netinka! kas jau instaliavot naujaja versija, ja issiimkite ir prasivalykite kompa, zr zinute auksciau. sekmes visoms smile.gif

Labukas,
patarkit ka darau ne taip. Is yahoosupermama_ovusoft@yahoo.com parsisiunciau Ovusofto instaliacinius failus, bet man nieko neleidzia su jais daryti. Net negaliu atsidaryti.
Kame problemos?
Help!!!!!!!!!!!!!!1 g.gif
Atsakyti
Jei pastebėjai, tie failai yra suarchyvuoti, tam, kad pasileistum juos, reikia pirma išarchyvuoti wink.gif Užeik su pele ant to failo ir su dešiniu klavišu paspausk, turėtų būti kažkas panašaus į užrašą Winrar, RAR, ar dar kažkaip. Ant jo užėjus spausti "išskleisti čia" arba "extract here". Tada išsiarchyvuos ir atsiras failiukas su galūne exe. Jis ir bus skirtas instaliavimui. Sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Linkai uz patarimus, deja taip ir dariau, taciau man nieko nesigauna:( Išmeta diagnostinę žinutę "Errors", kurioje rašo, kad "Unknown method in tcmulti.exe." "No files to extract". Ir ,kad negali įvykdyti komandos su exe failu"Cannot execute".
Ar cia man taip vienai nesigauna, koki gryba pjaunu ar dar kas?
HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ir ačiū iš anksto, jei kuri parašys kaip dar galima tą Ovusoftą susiinstaliuoti.
Atsakyti
QUOTE (Linka @ 2004 10 19, 08:59)
VilkeS, o kodėl programa man gavosi galiojanti tik 15 d? kaip padaryti, kad galiotų ilgai?

Linka, tai tu matyt neivedei kodo, kuris ten emaile buvo parasytas. Ten reikia ovusofte register spausti ir suvesti koda. jis gali netikti, nei esi anksciau instaliavusi ovusofta is neto parsiusta. tada reikia pravalyti kompa. kaip pravalyti, man rodos kazkur pradzioje rasiau.
Atsakyti
QUOTE (disi @ 2004 10 26, 08:35)
Aciu Linkai uz patarimus, deja taip ir dariau, taciau man nieko nesigauna:( Išmeta diagnostinę žinutę "Errors", kurioje rašo, kad "Unknown method in tcmulti.exe." "No files to extract". Ir ,kad negali įvykdyti komandos su exe failu"Cannot execute".
Ar cia man taip vienai nesigauna, koki gryba pjaunu ar dar kas?
HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ir ačiū iš anksto, jei kuri parašys kaip dar galima tą Ovusoftą susiinstaliuoti.

pabandyk dar karta atsisiusti failus - gal besiunciant kokia klaida ivyko ir tau su klaidom faila atsiunte. siaip tai ten viskas gerai turi buti su tais failais.
gal pas tave kompe su windowsais problemeliu yra?
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri galit koki winrar linka idet? Bandziau atsisiust, bet vis kazkokio failo neranda:( Negaliu ovusoft'o pasileist:(
Atsakyti
Idejau winraro instala i ta pacia supermama_ovusoft dezute. ir krekas del visa ko ten yra, tik nezinau tiksliai, ar jo prireiks.
Atsakyti
Visai neblogi puslapiukai apie ginekologijoje naudojamus vaistinius augalus biggrin.gif

http://www.med2000.r...d/womenflor.htm
http://www.healthy.n...omen/herbal.asp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stebukliuke: 23 lapkričio 2004 - 18:26
Nesusitvarkau su tuo ovusoftu mad.gif Viska atsisiunciau,isarchyvavau, instaliavau,bet nepasileidzia sad.gif Ir isvis- kur ta koda suvest,jei ten tik next,next... ir finish???
Atsakyti
kodas susiveda suinstaliavus ir pasileidus programa.

dabar taip, ishinstaliuok ta ovusofta, tik savo failiuka su duomenimis kur nors nusikopink ir pasidek. tada perkrauk kompa. tada eik i c diska pas save, susirask windows, ten susirask winnt/system32 direktorija - gali tau failu is pradziu nerodyti, bet windowsai leis pasirinkti, kad rodyt failus, nes juos tipo slepia, nes jie yra sisteminiai.
tada is tos system32 direktorijos istrink failus:
MSCOMCTL.OCX
COMDLG32.OCX
msstdfmt.dll
scrrun.dll
MSComCt2.ocx
ssa3d30.OCX
SPIN32.OCX
TDBG6.OCX
DZACTX.DLL
csmtp32.ocx
ccrpbds6.dll
lctabstrip.ocx
LCFRAME.OCX
tcPicCal.ocx
tcchartx.ocx
tcsubcls.ocx
lcBitmap.dll
tcRegis.dll
tcadvise.dll
tcmed.dll
tcoyf.dll
tcmailst.dll
tcPreview.ocx
tcPrint.dll
tcLng.dll

siaip jei nusimanai apie registrus, tai siulyciau ir registruose istrin viska, ka rasi su ovusoft. bet jei ne, tai geriau pirstuku nekisk.

po trynimo restartuok del visa ko kompa ir tada instaliuok ta faila, kuri esu imetusi i dezute. tada rasi ir register. jei ir tada nepasileis, instaliuok dar syki ant virsaus. jei tas negelbes, tai gali buti, kad pas tave windowsuose kazkas maiso instaliacijai arba tu neturi visu teisiu. tada gelbetu tikriausiai tik windowsu perinstaliavimas - gal tikrai jie jau seni pas tave?
Atsakyti
QUOTE(vilkeS @ 2004 09 07, 18:10)
Apie Ovusoft programa, kai ka perkeliu is kitos temos. Kaip zadejau, pasakysiu pato dezute, kur imesiu instala programos ir koda.
O dabar toms, kurios susiinstaliavot ovusofta, atsisiuntusios is ju puslapio. Jei dar neisinstaliavot, tai isinstaliuokit. Tada pravalykit registry nuo ovusoft, nors gal tai ir nebutina, nes svarbiausia is winnt/system32 folderio istrinti siuos  failus:
visom tom, kurios atsisiunte is neto ovusoft - isinstaliuokit ja ir po to is winnt/system32 direktorijos istrinkit situs failus:
MSCOMCTL.OCX
COMDLG32.OCX
msstdfmt.dll
scrrun.dll
MSComCt2.ocx
ssa3d30.OCX
SPIN32.OCX
TDBG6.OCX
DZACTX.DLL
csmtp32.ocx
ccrpbds6.dll
lctabstrip.ocx
LCFRAME.OCX
tcPicCal.ocx
tcchartx.ocx
tcsubcls.ocx
lcBitmap.dll
tcRegis.dll
tcadvise.dll
tcmed.dll
tcoyf.dll
tcmailst.dll
tcPreview.ocx
tcPrint.dll
tcLng.dll
tik tada galesit susiinstaliuot ir aktyvuoti su kodu ovusoft versija, kuria idesiu i pasto dezute.
einu kurt pasto dezutes ir kraut i ja instalo smile.gif






Aciu Vilke uz Ovusoft thumbup.gif Tu tikras draugas, kad nesupavydejai ir imetei mums ja smile.gif Tik zinok, as jokiu failu netryniau, o iskart ivedziau koduka ir man ji normaliai pasileido. Aciuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!
Atsakyti