Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingos programėlės,linkai

QUOTE(anoli @ 2005 04 27, 20:46)
nieks nesigauna neduoda registruotis  cry.gif

Viską leidžia mirksiukas.gif Kai atsidarai šitą puslapį,spausk ant New Users , tada išmes lentelę,kurioje užsiregistruosi. Paskui gausi passwordą (atsiųs į tavo elektroninį paštą). Ir kitą kart jau iškart vesi savo pasirinktą vardą ir iš jų gautą slaptą kodą. Bandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2005 04 28, 12:56)
Viską leidžia mirksiukas.gif  Kai atsidarai šitą puslapį,spausk ant New Users , tada išmes lentelę,kurioje užsiregistruosi. Paskui gausi passwordą (atsiųs į tavo elektroninį paštą). Ir kitą kart jau iškart vesi savo pasirinktą vardą ir iš jų gautą slaptą kodą. Bandyk mirksiukas.gif


Tai kad bandziau ir nieko. Raso, kad negali manes uzregistruot g.gif doh.gif
Nu bala nemate kaip nors pabandysiu. Gal pasiseks.
Atsakyti
Man ziauriai patinka ta ovusoft programa,labai fainas dalykas matuojancioms BKT ir planuojancioms nestuma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nendre @ 2005 04 30, 20:24)
Man ziauriai patinka ta ovusoft programa,labai fainas dalykas matuojancioms BKT ir planuojancioms nestuma thumbup.gif


Man ji irgi patinka biggrin.gif bet gal zinai, kodel kai isjumgiu ja man dinksta viskas ka as susivedziau doh.gif . As bandau issaugot, jis issaugoja, bet poto neduoda atidaryt blink.gif . Atidaro tik isnauja, reike viska vest doh.gif
Atsakyti
As nelabai nusimanau tokiuose dalykuose, todel ir nezinau kame cia problemos g.gif Man vyras irase programa.prasyk pagalbos pas daugiau nusimanancias
Atsakyti
o aš tik isbandžiau 15 dienų, toliau man niekas nesigauna, bandziau is kito kompo parsisiust bet man vis tiek raso laikas pasibaigė, na dar kartelį pabandysiu su registrais tvarkytis, na jai jai 3 karta nesigaus tai jau nebežinau ką reiks daryt doh.gif
Atsakyti
na va 3 kartas nemelavo, pasisekė thumbup.gif , nežinojau kad ištrynus reikia per naujo perkrauti kompa, tai va turbūt tik dėl to ši kartą viskas ok.
na bet suvedus praito ciklo duomenis paaiškėjo, kad man nevyko ovuliacija, nors pagal fertility friends ji buvo sad.gif
Atsakyti
Nežinau, gal čia ir ne į temą, bet tik norėjau pasidalinti, jei kam reikia. Mes su vyru antrą vaikelį planavom ir ne šiaip, bet planavom berniuką blush2.gif kadangi pirma mergaite ax.gif Tai va, mumi labai pasitarnavo vyro močiutės tokia schemele - ji ilga laika dirbo gimdymo namuose sesele, o ten daktarkos išvedė tokią lentelę - planuojama kūdikio lytis pagal motinos amžių ir pastojimo laiką. tikimybė - 95 %. Mums pasitvirtino thumbup.gif Jei kam kartais aktualu, galėčiau atsiųsti e-mailu... Rašykit, geriausia į AŽ smile.gif
Atsakyti
Man tai nesvarbu lytis,bet tik taip labai idomu paziureti ar pasitvirtins.Paprasiau ir as tos lenteles tongue.gif
Atsakyti
Bandau įdėti lentelę. Pagal šią teoriją 95 % pasitvirtino, išbandyta

user posted image
Apie lentele:
Norint tureti didziausia tikimybe geriausia butu vaiko pradejima
atlikti ne ties ciklo pasiketimo riba, o arciau ciklo vidurio (cia ne
menesiniu ciklo, o lenteles:))

Papildomi patarimai del mergaites:
1. Pries suplanuota pradejimo data vyras turetu susilaikyti nuo
lytiniu santykiu apie 2 dienas (tik tiek, kad spetu subresti
spermatozoidas).
2. Lytinio akto metu vyras turetu pasistengti kuo smarkiau sujaudinti
moteri ir tik tuomet pats "baigti"...

Papildomi patarimai del berniuko:
1. Pries suplanuota pradejimo data vyras turetu susilaikyti nuo
lytiniu santykiu apie 2 savaites.
2. Lytinio akto metu nereiketu moters stipriai sujaudinti, geriausia
uztektu tik tiek, kad vyras sugebetu ieiti ir kuo greiciau atlikti
savo darba.

P.s. Daug rukantys vyrai, rekomenduociau ir moterims, turetu bent pora
savaiciu susilaikyti nuo rukymo arba kiek imanoma apmazinti cigareciu
skaiciu, nes rukymas mazina tikimybe uzsimegsti vyriskai lyciai

Atsakyti
As paziurejau su savo dukra ir man neatitinka,turejo pagal lentele gimti berniukas g.gif
Atsakyti
Pagal lentelę, man turėjo gimti mergaitė.
Gal turite kitų pasiūlymų lyčiai planuoti g.gif
Atsakyti