Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra Klaipėdoje

QUOTE(Frivolous @ 2012 09 07, 00:23)
Dideliausi sveikinimai!!! 4u.gif  thumbup.gif


Ačiū labai! clap.gif

Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2012 09 07, 10:30)
Saunuole, sveikinu, is kelinto karto laikei?

O as deja neišlaikiausiendiena egz    verysad.gif aiksteleje letai, bet viska suvazinejau puikiai, laaaaabai atsargiai vaziavau. masina gavau gera golfiuka, egzaminatorius nei geras nei blogas, normalus vyrukas, i kalbas nesileidom nei as nei jis, bet jei ko paklausiu, normaliai atsako. Jokiu klausimu teoriniu neuzdave. Na zodziu cia tvarka buvo, isvaziavau is Regiitros siek tiek tiesiai, isukau i statybininku prospekta ir ten susimoviau, kirtau istisine linija noredama persirikiuoti, cia dazna mano klaida buvo besimokant ir vis kartojau sau ziurek linijas ziurek linijas, o kai reikejo ir nenuziurejau, abydna biski, bet nieko, jau užsiregistravau rugsejo 27d., bet pagaudysiu gal anksciau pasitaikys laikas.
Paskui gryzdami pakalbejom su egzaminatorium, sake aiksteleje viskas buvo gerai, tik jau laaaaaabai letai, nu matys šunis, bet tik isvaziavus nepasiekiau reikiamo greicio ir kazkoks mulkis pradejo pypsenti, tai sako jei tu taip letai butum visa kelia vaziavus nors ir be klaidu, negaleciau užskaityti egz., zinau as tai, bet priekyje maciau autobusa stoteleje, todel ir nelėkiau, laukiau kol jis isvazines, aisku cia jau neužtikrintumas mano ir t.t., nu nieko nosi aukstyn ir bandom dar karteli.
Biški jauciu grūza, kaip vel ten toj aikstelej seksis, nes siek tiek palengvejo kai is jos isvaziavau. O dariau istriza, kiemeli, T forma, kalniuka ir isibegejima.....echhhh.....


Ačiū 4u.gif

Gėda net ir sakyt iš kelinto ax.gif išlaikiau tik iš penkto karto blush2.gif blush2.gif blush2.gif

O tu nenukabink nosies, viskas bus gerai, aš pati darydavau labai kvailas klaidas, buvo tiesiog gėda dėl tokių klaidų, ir nieko tokio neišlaikyti iš pirmo karto smile.gif man net instruktorius pasakė, jog turi labai gerai važiuoti, jei nori iš pirmo karto išlaikyti smile.gif

O kad aikštelėj važiavai lėtai, tai viskas gerai, kaip tau patogu, taip ir važiuoji smile.gif

Tai va, sėkmės kitam kartui smile.gif Lauksime gerų žinių mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikii visi kas dalyvauja forume,sakykyt gal kas su automatu laikesi teises? as vis dar bandau laimę,rugsėjo 14 šturmuosiu regitra ga jau sitas kartas nemeluos
Atsakyti
QUOTE(jolantukask @ 2012 09 07, 22:10)
sveikii visi kas dalyvauja forume,sakykyt gal kas su automatu laikesi teises? as vis dar bandau laimę,rugsėjo 14 šturmuosiu regitra ga jau sitas kartas nemeluos

kelinta karta bandysite?jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
nepaslaptis tai bus 4 kartas,gal bus laimingas,tik dėja kaip ir sakiau su mechanine pavara nepasisekė susidraugauti,tai šitas kartas bus su automatine
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantukask @ 2012 09 09, 20:55)
nepaslaptis tai bus 4 kartas,gal bus laimingas,tik dėja kaip ir sakiau su mechanine pavara nepasisekė susidraugauti,tai šitas kartas bus su automatine
ax.gif

nenusiminkite,as tai pat jau laikysu trecia karta tikiousi bus tai pat paskutinis, as su mechanine,pirmi du kartai per savo neapdairuma nepavyke o,gal ir del jaudulio. ax.gif
Atsakyti
Panos, bet kaip sunku ta laika regitroje pagauti doh.gif doh.gif liko tik spalio mėnuo, košmaras kažkoks blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 09 10, 08:15)
Panos, bet kaip sunku ta laika regitroje pagauti  doh.gif  doh.gif liko tik spalio mėnuo, košmaras kažkoks  blink.gif

turite tik daznai ziureti,nezinau kaip kituos miestuos, bet man vakar ir mete tik spalio men,o siain atsirado jau ir rugsejo nuo 19d.
Atsakyti
QUOTE(arijandas @ 2012 09 10, 07:33)
turite tik daznai ziureti,nezinau kaip kituos miestuos, bet man vakar ir mete tik spalio men,o siain atsirado jau ir rugsejo nuo 19d.

nemaciau, kad butu rugsejo 19, nors jungiuosi vos ne kas 10-15 min g.gif matyt jau kazkas paciupo biggrin.gif rodo tik spalio mėn.

o jus kai ziurite laika, eina te į "Pakeisti egzamino data ir laika" ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domicele: 10 rugsėjo 2012 - 09:26
QUOTE(Domicele @ 2012 09 10, 10:07)
nemaciau, kad butu rugsejo 19, nors jungiuosi vos ne kas 10-15 min  g.gif  matyt jau kazkas paciupo  biggrin.gif rodo tik spalio mėn.

o jus kai ziurite laika, eina te į "Pakeisti egzamino data ir laika" ???

taip,o jus klaipedoj ieskote? jei taip ten meta tik spalio antra,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arijandas: 10 rugsėjo 2012 - 09:42
QUOTE(arijandas @ 2012 09 10, 09:39)
taip,o jus klaipedoj ieskote? jei taip ten meta tik spalio antra,

taip Klaipėdoj, nu jo man irgi meta tik spalio 2d. g.gif
nu ka, reik vis bandyt bandyt, taip iki rugsejo 27d. biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit kas pasakyt, kur atėjus laikyt praktikos reikia pirmiausiai eiti Klp Regitroje? Į kasą? Kur nors kitur? Kvailas klausimas, bet noriu susimažinti stresą bent, kad nereiktų klaidžiot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 09 10, 12:19)
taip Klaipėdoj, nu jo man irgi meta tik spalio 2d.  g.gif
nu ka, reik vis bandyt bandyt, taip iki rugsejo 27d.  biggrin.gif

o,db jau tik spalio11 smile.gif
Atsakyti