Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra Klaipėdoje

QUOTE(jolantukask @ 2012 09 14, 18:53)
VALIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! REGITRA ĮVEIKTA PAGALIAU.KETVIRTAS KARTAS NEMELAVO

4u.gif saunuole
Atsakyti
QUOTE(jolantukask @ 2012 09 14, 17:53)
VALIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! REGITRA ĮVEIKTA PAGALIAU.KETVIRTAS KARTAS NEMELAVO


Sveikinu 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2012 09 16, 09:58)
Šaunuole, sveikinu  4u.gif
as irgi vakar ja iveikiau  thumbup.gif


Sveikinimai 4u.gif
Tai vis dėlto radot laisvą vietelę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2012 09 17, 11:26)
Tai vis dėlto radot laisvą vietelę thumbup.gif

aga, radau, kiek ieskojau dienos metu nieko nebuvo, tad galiu patarti tiems kas kaip ir as medzioja viteas Regitroje, geriau, nu bent jau man visada taip pasitaike, kai prisijungi apie puse sesiu ryto, visada kitai dienai ismeta vietu, pabandykit kam reikia 4u.gif

beje, o Klaipėdos regitroj pasirodo kameros jau yra smile.gif nezinau gerai cia ar blogai g.gif
as ja pamaciau tik tuomet kai jau gryzau i regitra, gal ir gerai biggrin.gif nes ji pakabinta ne ten ku per mokyklini virs veidrodelio, i keleivio puseje ten kur egzaminatorius sedi, jam desineje puseje virs galvos, nu zodziu nukreipta tiesiai i mane buvo biggrin.gif
ot zvaigzde biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domicele: 18 rugsėjo 2012 - 07:26
QUOTE(Domicele @ 2012 09 18, 08:18)
beje, o Klaipėdos regitroj pasirodo kameros jau yra  smile.gif  nezinau gerai cia ar blogai  g.gif
as ja pamaciau tik tuomet kai jau gryzau i regitra, gal ir gerai  biggrin.gif  nes ji pakabinta ne ten ku per mokyklini virs veidrodelio, i keleivio puseje ten kur egzaminatorius sedi, jam desineje puseje virs galvos, nu zodziu nukreipta tiesiai i mane buvo  biggrin.gif
ot zvaigzde  biggrin.gif


Kad jos yra, tai ir aš mačiau, bet kažin ar jau filmuoja, manau jie turėtų perspėti kad filmuoja, be to atrodo kad dar nėra pilnai įrengtos kameros, bent jau man taip pasirodė smile.gif
Atsakyti
Sveiki, o gal galite Klaipėdos maršrutus pagrindinius фзrašyti, nes jie anksčiau kabino regitroje, bet dabar jų jau nebera.
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2012 09 18, 10:21)
Kad jos yra, tai ir aš mačiau, bet kažin ar jau filmuoja, manau jie turėtų perspėti kad filmuoja, be to atrodo kad dar nėra pilnai įrengtos kameros, bent jau man taip pasirodė  smile.gif

jei yrengtos tai ir filmuoje ,siaip turetu pradet filmuot atsisedus ir uzvedus varikly,o nez kaip kituos miestuos bet pas mus jei egzaminatorui tenka ysikisti ir paspausti nors viena is pasj esanciu pedalu jie kauke kaip signalizacije,ir kiek girdejau is savo instruktoriaus tas signalas tiesiai perduodamas y vilniu 4u.gif
Atsakyti
Tikrai filmuoja ir net ne viena kamera: viena priekyje, o kita gale. Pedalai cypti neturi. Tiesa, jie turi toką funkciją, bet egzaminuotojas pasibandė ir kai jie cypė, nusireguliavo, kad necyptų. Sakė, pėdalų paspaudimai fiksuojasi įraše.

QUOTE(Sandriukss @ 2012 09 22, 14:24)
Sveiki, o gal galite Klaipėdos maršrutus pagrindinius фзrašyti, nes jie anksčiau kabino regitroje, bet dabar jų jau nebera.

Galiu atsiųsti foto, bet tik paštą, nes SM netilps tiesiog.
Atsakyti
sveiki:)gal kas kartais turite schemas arba kokius paaišknimus kaip parkuotis pagal tuos kuolelius:)? Nes man pro vieną ausį įeina pro kita išeina,kaip per pravaziavimus instruktorius aiškina:( jeigu žinočiau,iškalčiau ir būtų ramu:))
Atsakyti
Pagaliau!!!! Vairuotojo pažymėjimas mano!!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Laiminga iki negalėjimo smile.gif

Kodėl tokia laiminga? Nes mano istorija prasidėjo dar 2007 m., kai sumokėjusi tą standartinį tūkstantį, negavau jokių žinių, tik dėl oficialumo mokyklos baigimo pažymėjimą. Pabandžiau kartą Regitroje ir supratau - neverta. Arba išmokstu normaliai važiuoti, arba neverta laimės bandyti. Tiesa, ta mokykla kurioje mokiausi, dabar jau bankrutavusi (tai labai daug ką pasako). Šį rugpjūtį pagaliau pribrendau šitą dalyką atnaujinti. Sumokėjau 950 Lt savo nusižiūrėtai mokyklai, pati pasirinkau instruktorių. Ir nuo pirmos pamokos vairavimas pradėjo teikti džiaugsmą.
Tiesa, kai baigėsi visos pamokos, ir prieš savaitę nukeliavau į Regitrą - neišlaikiau, nes įsibėgėjime sustojau per toli. Šiandien viskas buvo žiauriai gerai. Labai malonus egzaminuotojas pasitaikė. Tiesiog fantastiškai šiltas žmogus. Egzamino gale, kai jau įsukinėjome į Regitrą, jis sako - "nesuprantu kodėl prieš ai neišlaikei.. tu taip gerai vairavai mieste, kad vos neužmigau"..
JĖGA!!!!!!

Sėkmės visoms mergaitėms!!!!!!!! smile.gif
Atsakyti
Na kaip sekasi vairuotojoms:) ? as pati dabar gyvenu vairavimo nuotaikomis:)baigiau privalomus pravaziavimus pagaliau..jau i papildomus vaikstau:)sekasi nelengvai nes vazineju i uzsienį ir darau pertraukas..o jos tikrai ne į gerąsad.gif(( Siaip gal dar butų pusetinas tas mano vairavimas..bet turiu kazkokią vairavimo baimę:)nors manau ji kyla todėl kad mazai praktikos..beje gal kas gali pasidalinti patirtimi kas jau islaikė mokyklinį egzaminą..idomu ar egzamonatoriai labai griežti?:)As va strizak mokyklą lankiau..gal ten kas lankėsmile.gif? keista net regitros maziau bijau nei mokyklinio...ten tos kameros ir panasiai:)
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2012 12 02, 00:43)
Na kaip sekasi vairuotojoms:) ? as pati dabar gyvenu vairavimo nuotaikomis:)baigiau privalomus pravaziavimus pagaliau..jau i papildomus vaikstau:)sekasi nelengvai nes vazineju i uzsienį ir darau pertraukas..o jos tikrai ne į gerąsad.gif(( Siaip gal dar butų pusetinas tas mano vairavimas..bet turiu kazkokią vairavimo baimę:)nors manau ji kyla todėl kad mazai praktikos..beje gal kas gali pasidalinti patirtimi kas jau islaikė mokyklinį egzaminą..idomu ar egzamonatoriai labai griežti?:)As va strizak mokyklą lankiau..gal ten kas lankėsmile.gif? keista net regitros maziau bijau nei mokyklinio...ten tos kameros ir panasiai:)

Pas koki instruktoriu eini Strižak m-kloje?
as ejau pas Juoza, tai man kazkaip nelabai jis schmoll.gif
mokykliniam jo, yra kameros, paklaus tuos tris klausimus teorinius, aiksteleje visi pratimai, tik parkavima viena is triju gali rinktis ir arba isibegejimas arba kiemas.
marsrutas toks posunkis man pakliuvo, aij nezinau, gal tiesiog mazai man tu mokymu buvo, bet kai baigiau mokyklini, ejau papildomai kitur.
papildomus ejau is Pirmos pavaros pas Antana ir gedemina, super berniukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 12 03, 13:27)
Pas koki instruktoriu eini Strižak m-kloje?
as ejau pas Juoza, tai man kazkaip nelabai jis  schmoll.gif
mokykliniam jo, yra kameros, paklaus tuos tris klausimus teorinius, aiksteleje visi pratimai, tik parkavima viena is triju gali rinktis ir arba isibegejimas arba kiemas.
marsrutas toks posunkis man pakliuvo, aij nezinau, gal tiesiog mazai man tu mokymu buvo, bet kai baigiau mokyklini, ejau papildomai kitur.
papildomus ejau is Pirmos pavaros pas Antana ir gedemina, super berniukai  biggrin.gif


As irgi turėjau porą pamokų pas Juozą:)Siaip nei blogo nei gero apie jį pasakyti negaliu..smile.gif O dabar lankausi pas Artūrą,atrodo kad jis tos mokyklos savininkas yra..taip pat nieko blogo pasakyt negaliu,labai daug pasakoja,ypač aikstelėje daug aiškina apie pratimus...Nors man tie pratimai nekaip sekas vistiek:( jauciu per egzamina is aiksteles neisvaziuosiu..jeigu ten visus centimetrus skaiciuos.. O is pirmo karto mokyklinį išlaikei:)?
Atsakyti