Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra Klaipėdoje

Sveikos, na naujiena suzinojau, apie tuos filmavimus. O cia senai jie atsirado?
Atsakyti
QUOTE(Lina's art @ 2012 12 19, 11:46)
Sveikos, na naujiena suzinojau, apie tuos filmavimus. O cia senai jie atsirado?



Mokyklinius egzaminus filmuoti pradėjo nuo 2012 sausio menesio:)
Atsakyti
O cia visi rase kad regitroj filmuoja jau seniai, taciau regitroje filmuos tik nuo sausio vidurio:p
Atsakyti
as katik is regitros:( tai va jau buvau tikra,kad islaikysiu ir taip apsidziaugiau kad pries jau vaziuojant i regitą padariau klaidą...sad.gif((( Kaip liūdna ne tas žodis... svarbiausia ,kad buvo belike vos vos....galejau geriau ta klaida padaryt vaziavimo pradzioje...ech nieko dabar nepakeisi... klaida tai buvo tokia: mano uzduotis buvo sukt į kairę...ir nepastebejau zenklo kad i kaire galima sukti is dviejų juostu..sukau lyg sukciau is vienos juostos ( t.y luyg zenklas rodytu kad posukis į kairę galima tik is vienos juostos)ir isūkau i pirmą juostą ...o reikėjo isukt i pacią kairiausią...ech...
o čia tikrai skaitosi kritinė klaida:)??? matyt ,kad taip...kitaip gi nebūtu islaipine pries pat regitra:) regitros instruktoriaus vardas lyg ir gintas buvo,nemesgstantis sypsotis, labai rimtas vyrukas:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minne777: 07 vasario 2013 - 13:14
QUOTE(minne777 @ 2013 02 07, 14:13)
as katik is regitros:( tai va jau buvau tikra,kad islaikysiu ir taip apsidziaugiau kad pries jau vaziuojant i regitą padariau klaidą...sad.gif((( Kaip liūdna ne tas žodis... svarbiausia ,kad buvo belike vos vos....galejau geriau ta klaida padaryt vaziavimo pradzioje...ech nieko dabar nepakeisi... klaida tai buvo tokia: mano uzduotis buvo sukt į kairę...ir nepastebejau zenklo kad i kaire galima sukti is dviejų juostu..sukau lyg sukciau is vienos juostos ( t.y luyg zenklas rodytu kad posukis į kairę galima tik is vienos juostos)ir isūkau i pirmą juostą ...o reikėjo isukt i pacią kairiausią...ech...
o čia tikrai skaitosi kritinė klaida:)??? matyt ,kad taip...kitaip gi nebūtu islaipine pries pat regitra:) regitros instruktoriaus vardas lyg ir gintas buvo,nemesgstantis sypsotis, labai rimtas vyrukas:)

nezinau ar kritine klaida,bet aisku kaip diena,iskokios juostos suki i ta turi ir ivaziuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 02 09, 23:09)
nezinau ar kritine klaida,bet aisku kaip diena,iskokios juostos suki i ta turi ir ivaziuoti g.gif


Na ne visais atvejais:)) pvz suki i kaire is vienos juostos(kaip zenklas rodo kad gali sukti i kaire tik is 3 juostos) tada gali isukti i pirmą juostą( oficialiai gali pasirinkt bet praktiskai reikia rinktis pirmą juostą).tokia taisyklėsmile.gif bet jeigu suki i kairę is dviejų juostu galimų sukti i kairę ,tada privalai rinktis : jeigu suki iš dešinesnės juostos tada privalai isukti i desiniausią,( i pirmą) o jeigu is kairesnės tada i kairiausią( t. y .i antrą arba trečią.) mane taip mokė...smile.gif bet aisku vistiek padariau cia klaida...sad.gif(((((((((((((((tik idomu ar ji kritinė....na matyt kad taip:(((((((((((((((((((
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2013 02 10, 02:32)
Na ne visais atvejais:)) pvz suki i kaire is vienos juostos(kaip zenklas rodo kad gali sukti i kaire tik is 3 juostos) tada gali isukti i pirmą juostą( oficialiai gali pasirinkt bet praktiskai reikia rinktis pirmą juostą).tokia taisyklėsmile.gif
tikrai g.gif keistai skamba. pvz, apsisukimas šilutės pl ir debreceno g sankryžoje, kaip tik prie regitros. apsusikinėji iš 3 juostos, tai negi varysi iš karto į pirmą, per tris juostas? nesąmonė g.gif

Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2013 02 11, 16:39)
tikrai  g.gif keistai skamba. pvz, apsisukimas šilutės pl ir debreceno g sankryžoje, kaip tik prie regitros. apsusikinėji iš 3 juostos, tai negi varysi iš karto į pirmą, per tris juostas? nesąmonė  g.gif


Na as kalbėjau apie posukį į kairę iš dviejų juostų(kaip zenklas rodo kad gali i kaire sukti is 2 ir 3 juostos pvz:) o ne apie apsisukimą 4u.gif bet taip tu teisi jeigu kalbama apie apsisukimą ,apsisukant juostą galimą pasirinkti:)Sukant i kairę iš vienos juostos(kaip zenklas nurodo kad posukis galimas is vienos juostos) irgi galima rinktis(ta prasme i kuria isukti) (bet patartina rinktis pirmą,jeigu ji nera skirta autobusams. O jeigu sukama i kairę is dviejų juostų tada yra kita taisyklė:)kuria jau lyg ir aprasiau....nelabai moku tiksliai aprasyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minne777: 11 vasario 2013 - 17:18
QUOTE(minne777 @ 2013 02 11, 17:14)
Na as kalbėjau apie posukį į kairę iš dviejų juostų(kaip zenklas rodo kad gali i kaire sukti is 2 ir 3 juostos pvz:) o ne apie apsisukimą 4u.gif  bet taip tu teisi jeigu kalbama apie apsisukimą ,apsisukant juostą galimą pasirinkti:)Sukant i kairę iš vienos juostos(kaip zenklas nurodo kad posukis galimas is vienos juostos) irgi galima rinktis(ta prasme i kuria isukti) (bet patartina rinktis pirmą,jeigu ji nera skirta autobusams. O jeigu sukama i kairę is dviejų juostų tada yra kita taisyklė:)kuria jau lyg ir aprasiau....nelabai moku tiksliai aprasyt ax.gif
aa, dabar supratau. tai taip, viskas teisingai, be to, dažniausiai būna kelio žymėjimas, nurodantis, iš kurios juostos į kurią reikia įvažiuoti smile.gif
Atsakyti
Na ir kaip sekasi laikantiems teises? 4u.gif Kažkaip tylu forume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anikute @ 2012 09 23, 17:47)
Tikrai filmuoja ir net ne viena kamera: viena priekyje, o kita gale. Pedalai cypti neturi. Tiesa, jie turi toką funkciją, bet egzaminuotojas pasibandė ir kai jie cypė, nusireguliavo, kad necyptų. Sakė, pėdalų paspaudimai fiksuojasi įraše.
Galiu atsiųsti foto, bet tik paštą, nes SM netilps tiesiog.



Man labai labai reikia klaipedos regitros marsrutu:))) as jum parasiau asmenine zinute savo el.pasta:) butu labai gerai tuos marsrutus gaut...na aisku jie keicias,bet pagrindas tas pats:) o gal dar kas turit??????ir galetumet man atsiust 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal galit ir man atsiųsti Klaipedos regitros marsrutus?? Laukia ir manęs stresas nemažas. unsure.gif
Atsakyti