Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(gandriuke... @ 2008 09 05, 15:02)
Ačiu ačiu blush2.gif  blush2.gif
Organas jo toks negriskas gavosi, nes nezinojomk kaip padaryti odos spalva  doh.gif  doh.gif  O pats daiktas sukonstuotas is meduoliu, sutvirtintas krapstukais, truputi pakoreguotas ir apipiltas šokoladu  4u.gif

Nu fantazija,tai thumbup.gif o jau tie šokoladiniai pabarstai....nu čiki piki,virsk iš padų hihihi.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif first.gif first.gif first.gif

Tik man ydomu kam atiteko tas " kulkosvaidis" suvalgyti tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Sweikos paneles wink.gif
Gal galetumet padeti g.gif Norejau suzinoti o kaip gaminamas morengu kremas ir napoleono kremas..... Sie kremai man ziauriai skanus ax.gif ieskodama info radau gan nemazai receptuku ir pasimeciau kuris labiausiai galetu buti panasus i parduotuvese pardavinejamus tortus perteptus siais kremais g.gif gal kuri galite padeti 4u.gif
Atsakyti
Kaip parduotuviniai jie vistiek tau nesigaus ,ten kita tehnologija , ir visokiu sakar -makar prideda ,apie kurius mes ne nenutuokem ,taip ,kad rinkis is musu pasiulytu ,ne ka neprastesni schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Ussakymas ,sokoladinis tortas , gaila ,bet i vidu neylysit hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif user posted image

Tik nesuprantu ,kodel 13 metu mergaitei toks tamsus g.gif g.gif g.gif ( bet patys issirinko papuosima is nuotrauku book.gif )
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 10, 20:19)

Pavydžiu tokio darbo tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
Nera cia ko pavydeti , imk ir pabandyk . Apipilta istirpintu sokoladu ir pro konditerini maiseli su antgaliu puosta beze ( recepta as daviau ), na aisku gelytes teks irgi pasidaryti , bet vietoj ju galima puosti gyvomis gelemis . Greitai turesiu toki ussakyma su gyvom gelem ,tai idesiu nuotraukyte kaip atrodo mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif Išduok savo profesiją,nu idealūs tavo kepiniai friends.gif Kaip tirpini šokoladą?
Atsakyti
karsta.gif jetau kaip grazu!!! o ten tas kremas, na kur papuosta, tai beze tas, ar sviestinis, ar koks.. nu kaip grazu... o kur jus randat tu padekliuku graziu, ir dezuciu tortui? viena karta tokiu popeiriniu padekliuku-serveteliu tai pardej kazkurioj pirkau, bet nepamenu kurioj.. oij kaip grazu!!! nail.gif alc.gif thumb_yello.gif yahoo.gif

ir kur rast tu konditeriniu maiseliu su antgaliais? as turiu svirksta, bet man ten nieks nesigauna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 10 rugsėjo 2008 - 20:05
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 10, 20:46)
Nera cia ko pavydeti , imk ir pabandyk . Apipilta istirpintu sokoladu ir pro konditerini maiseli su antgaliu puosta beze ( recepta as daviau ), na aisku gelytes teks irgi pasidaryti , bet vietoj ju galima puosti gyvomis gelemis . Greitai turesiu toki ussakyma su gyvom gelem ,tai idesiu nuotraukyte kaip atrodo mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Pavydžiu, kad taip užsidirbat, kad kepti galit.
Aš vat niekaip progos nesugalvoju tortui, o taip rankos niežti doh.gif Nebus kam valgo namie, o aš pati valgyt nemėgstu, tik gamint. Va, būtų kur "realizuoti" tortus, galėčiau gamint ir gamint biggrin.gif Galėtų koks gimtadienis draugų pasitaikyt biggrin.gif

Nusikopijavau bene visą medučio temą, tai kurį savaitgalį bandysiu eksperimentuoti biggrin.gif

Dar labai lauksiu sviestinio kremo receptuko papuošimams, jeigu tokį turit ir naudojat smile.gif

QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 10, 21:03)
ir kur rast tu konditeriniu maiseliu su antgaliais? as turiu svirksta, bet man ten nieks nesigauna  doh.gif

Pirkau Senukuose. 6,90 atrodo smile.gif Senukuose visai neblogų dalykų virtuvei yra (kokybės prasme) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 10 rugsėjo 2008 - 20:26
QUOTE(Cinside @ 2008 09 10, 21:25)
Pavydžiu, kad taip užsidirbat, kad kepti galit.
Aš vat niekaip progos nesugalvoju tortui, o taip rankos niežti  doh.gif  Nebus kam valgo namie, o aš pati valgyt nemėgstu, tik gamint. Va, būtų kur "realizuoti" tortus, galėčiau gamint ir gamint  biggrin.gif Galėtų koks gimtadienis draugų pasitaikyt  biggrin.gif

Nusikopijavau bene visą medučio temą, tai kurį savaitgalį bandysiu eksperimentuoti  biggrin.gif

Dar labai lauksiu sviestinio kremo receptuko papuošimams, jeigu tokį turit ir naudojat smile.gif
Pirkau Senukuose. 6,90 atrodo  smile.gif  Senukuose visai neblogų dalykų virtuvei yra (kokybės prasme)  smile.gif



Tiksliai, juk Senukuose as daug ko randu irgi! doh.gif
Atsakyti
Patikekit , as nieko nesusijusi su konditerija .Mano planai buvo susije su daile , bet deje ...... neisdege , piesiu graziai blush2.gif blush2.gif blush2.gif ( taip kiti sako ).Mezgu ,siunu ,siuvineju ir neriu , na tiesiog " universali moteris " pasak draugu hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif

Tas baltas -tai beze ,bet is bedos galima ir su plakta grietinele taip papuosti ,tik ji nebus tokia labai balta.
Pas mus Kaune yra tokia parduotuve senamiestyje , ten viskas kepejoms , jetau ko ten tik nera ..... padekliukai balti ir auksiniai ( nuo 2lt. iki 6 lt. nuo dydzio priklauso ), vienkartiniai maiseliai ( kuriuos as jau 2 metus naudoju , niekaip nesuplysta hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif ), antgaliu gal koks 100 rusiu ,formeliu ,formu ir visokio bieso doh.gif doh.gif doh.gif net nezinai kam tai skirta .O darbas su maiseliu labai skiresi nuo darbo su svirkstu - daug lengviau irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif

O dezutes darau pati , perku kardona popieriaus parduotuveje ,susibraizau kokio man reikia dydzio ,susegu . Labai patogu ,gali ir triauksciam tortui pasidaryti .

Tortukus namuose sau valgyti darau i maza formele ,turiu 16 cm. skersmens , visada is puses produktu normos ,tai kazkaip susivalgo .Paieskosiu sviestinio kremo receptuku , bet zinokite labai fainas kremas iseina is tu pokeliu ,paruostu kremui daryti , tik as sviesto dedu du kartus daugiau , gaunasi toks lengvas sviestinis kremukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Ai dar apie sokolada : tirpinu karunos juodaji ,tik truputi dapilu pienuko , nair aisku ant garu ir smarkiai maisant ,ant torto pilu karsta.
Atsakyti