Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(cipciukas @ 2008 09 11, 12:08)
O kur taviskio zadeta nuotrauka ??? g.gif  g.gif  g.gif

Receptuose su nuotraukom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2008 09 11, 09:21)

user posted image

virsuje tikra roze tik imerkta i sokolada
user posted image

o cia gaminau svainiui  smile.gif
user posted image

ogo kaip grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 09 16, 15:17)
ogo kaip grazu  wub.gif  wub.gif

wub.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri pastebejot, kur tas receptas torto "Barbes sijonas" ir foto buvo, nu niekaip net per paieska negaliu surast.. verysad.gif
Atsakyti
labai skanu niam:)
Atsakyti
Rugegele viena radau " kaip papuosti savo pyr....... 4 puslapyje , bet buvo dar kazkur g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 16, 19:41)
Rugegele viena radau " kaip papuosti savo pyr.......    4 puslapyje , bet buvo dar kazkur g.gif



Aciu, pasiskaiciau, esme supratau smile.gif
Atsakyti
Aš tai labai mėgstu baltyminį kremą- nuo vaikystės man jis nerealus nestuke.gif

Ale namiškiai nuo mažens nelabai noriai duodavo man jį, nes mama labai tokia pas mane visada buvo pergyvenanti, kad neužsikrėstų kas kokia salmonelioze, ir labai jautriai reaguojanti į visokius pranešimus per tv kaip kas užsikrėtė kokioje kavinėje- tai labai laikydavosi visų tų patarimų ir perspėjimų per tv, ir griežtai vengdavo pirkti man tai, kas iš žalių kiaušinių, visokius kremus, ir pan. dalykus, kas genda greit..


Tai dabar norisi man atsigriebti už tą laiką ir atsivalgyti tokių dalykų biggrin.gif :

Bet jei darysiu kokioms šventėms- tai reiks daryti tokį, kad visi galėtų valgyti- įskaitant ir mamą- o ji vis dar nevalgo tokių dalykų, kurie iš žalių kiaušinių, ir pyksta, kai jos artimieji valgo tai, nes bijo salmoneliozės unsure.gif

Gal kas turite kokių idėjų, kur nusipirkti garantuotai sveikų kiaušinių, arba kaip apsidrausti nuo salmoneliozės vagant tokius produktus- gal ko įmaišyti į juos, ar pan.? unsure.gif


Kažkada turėjau knygą Grožis ir keptuvė- tai ten rašė, kad reikia įlašinti lašelį acto, ar tai citrinos sulčių, jei gerai pamenu- atseit bakterijos rūgščioje terpėje negali daugintis, ir apsaugo nuo salmoneliozės, bet kažkaip nepatikmai skamba man unsure.gif ax.gif

Gal kas turi kokių idėjų- kaip užtikrinti saugumą, ir kad tai skambėtų įtikinamai rolleyes.gif ?- labai noriu velykoms baltyminio kremo torto- bet jei visi bijos ir vengs valgyti- tai kokia prasmė gaminti...

Atsakyti
Kiek as zinau , cehuose kiausinius sumerkia i vandeni su hliorke . bet kiek ten jos deti tai nezinau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Į chloruotą vandenį g.gif - gal- bet vėl gi, ar patikima, ar chloro nepatenka į vidų kiaušinio, jei taip, ar nekelia jis pavojaus...

Rasma, atsiliepk- auuu..gal tu, ką žinosi tuo klausimu? biggrin.gif lotuliukas.gif -t.y. kaip pasigaminti saugų bezė kremą, kaip kiaušinius apdoroti, kad būtume tikros, jog neužsikrėsime salmonelioze? ax.gif
Atsakyti
Ezeriuk , as per 25 metus neuskreciau ne vieno zmogaus schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , o kiausinius tik labai gerai nuplaunu po karstu vandeniu , juk i ji pilasi toks baisaus karscio sirupas doh.gif ( neduak dieve papultu uzlaseti ant rankos ) skyle liktu . O del hliorkes wink.gif ??? uztai ir reikia zinoti , kokio stiprumo tirpale juos reikia mirkyti ir kiek laiko . O kas ta RASMA ??? g.gif
Atsakyti
Cypciuk , kaip tik darau torta ir noriu daryt su baltymu kremu , parasyk apie ta sirupa, kaip tu ji verdi ir kiek laiko? sos ir kuo greiciau!
Atsakyti