Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytukas

Mano aplinkoj yra toksai mamyciukas. soske.gif Tai vaizdu duoda, mirk juoku. Gyvena kartu tryse- mamyte, zmonyte ir mamyciukas. Vyrukas jau imites gerai, netoli 40, niekur nedirba. Abi moterytes sokineja ir lepina ji visaip kaip tik gali. Ypac grazu ziuret kaip jie tryse susiglaude telika vakare ziuri. Vyrukas vidury, moterytes is abieju pusiu, ir visi susigrude i viena sofos kampa (nors vietos sociai). hihihi.gif Atsigrozet neimanoma. wub.gif Tiesa, mamyciukas kartais apstaugia mamyte, arba meta i ja kokia nesvaria mazgote arba dar kaip kitaip nepagarbiai pasielgia. Bet tai ka ten, smulkmena gi, motinos sirdis ne tokius dalykus atlaiko. irnesakyk.gif O va zmonytes zodis yra visagalis, kaip ana pasake, taip ir bus. pioneer.gif Ir nors mamytei tai nepatinka, bet jinai tyli ir nuolankiai toliau tarnauja. Kai paklausiau karta ar ne laikas butu "jaunimui" atskirai gyvent, tai mamyte sake, nu baik tu, jie man netrukdo. wub.gif

O jeigu rimtai, tai baisu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amsele: 18 liepos 2015 - 16:22
O kas čia baisaus, jei 3 konkretiems žmonėms toks gyvenimas tinka ir patinka? Juk jie niekam nekenkia, nieko nusikalstamo ar amoralaus nedaro. Visi laimingi ir patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amsele @ 2015 07 18, 16:15)
Mano aplinkoj yra toksai mamyciukas. soske.gif  Tai vaizdu duoda, mirk juoku. Gyvena kartu tryse- mamyte, zmonyte ir mamyciukas. Vyrukas jau imites gerai, netoli 40, niekur nedirba. Abi moterytes sokineja ir lepina ji visaip kaip tik gali. Ypac grazu ziuret kaip jie tryse susiglaude telika vakare ziuri. Vyrukas vidury, moterytes is abieju pusiu, ir visi susigrude i viena sofos kampa (nors vietos sociai). hihihi.gif Atsigrozet neimanoma.  wub.gif Tiesa, mamyciukas kartais apstaugia mamyte, arba meta i ja kokia nesvaria mazgote arba dar kaip kitaip nepagarbiai pasielgia. Bet tai ka ten, smulkmena gi, motinos sirdis ne tokius dalykus atlaiko. irnesakyk.gif O va zmonytes zodis yra visagalis, kaip ana pasake, taip ir bus. pioneer.gif Ir nors mamytei tai nepatinka, bet jinai tyli ir nuolankiai toliau tarnauja. Kai paklausiau karta ar ne laikas butu "jaunimui" atskirai gyvent, tai mamyte sake, nu baik tu, jie man netrukdo.  wub.gif

O jeigu rimtai, tai baisu.  doh.gif

Tai kame čia tas mamytukas jei vyrui žmonos žodis šventas, o ne motinos? g.gif Pasidžiaugt reiktų kad visa šeima gražiai sutaria, yra pakantūs vienas kitam ir supratingi. Mūsuose jau toks mentalitetas kad tik gerklę viens kitam pagatavas perkast, visi ėdasi pjaunasi, o kai pamato kad kažkas dar moka draugiškai sugyvent tai iš jo išsityčiojama kaip iš kokio atsilikėlio doh.gif
Atsakyti
Labai blogai...
Atsakyti
Man tokie vyrai sukelia gailesti.
Atsakyti