Įkraunama...
Įkraunama...

Špižinės vonios valymas

Sveikos 4u.gif
vat turiu tokią problemėlę, gal net visą problemą cool.gif
turim seną senučiukę špižinę vonią, bet ji man su jokiom dabartinėm priemonėm neišsiplauna unsure.gif
patinka ji man tuo, kad yra didelė, ir joje ilgai laikosi karštas vanduo, ne taip kaip dabartinėse skardinėse, ar kitokiose.
Bandžiau aibę valiklių, ir vis teko nusivilti cray.gif nes tos bjaurios rudos vandens dėmės taip įsiėdę, kad niekas neišima.
Negi lieka tik restauracija??? g.gif apie ją irgi meistrų klausiau, jie sako, kad kainuos labai brangiai, geriau įsigyti naują unsure.gif
taigi dėkosiu kiekvienai, kuri kuo nors patars 4u.gif
dar vis nenuleidžiu rankų ax.gif
Atsakyti
Aš špižinę vonią iššveičiau su Yplon tualeto valikliu (ant butelio palmė nupiešta smile.gif ) užkimšau vonią, supyliau beveik visą butelį valiklio, su šepečiu gerai pašveičiau ir palikau pastovėt gal kokiai valandai. Po to gerai išploviau - visai neblogai gavos smile.gif tik kvapas nekoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 08 16, 12:19)
Aš špižinę vonią iššveičiau su Yplon tualeto valikliu (ant butelio palmė nupiešta smile.gif ) užkimšau vonią, supyliau beveik visą butelį valiklio, su šepečiu gerai pašveičiau ir palikau pastovėt gal kokiai valandai. Po to gerai išploviau - visai neblogai gavos smile.gif tik kvapas nekoks smile.gif

ar tu jį pirkai parduotuvėj, pvz. maximoj? g.gif
tada pabandysiu, jau tiek visko išbandžiau doh.gif
ačiū tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 08 16, 13:06)
ar tu jį pirkai parduotuvėj, pvz. maximoj? g.gif
tada pabandysiu, jau tiek visko išbandžiau doh.gif
ačiū tau 4u.gif

Mačiau ir maximoj 4u.gif butelis baltas su mėlyna etikete, ant etiketės užrašyta "lavatory cleaner" ir nupiešta palmė. Kažkada jiems buvo akcija, tai kainavo tik apie 2 ar 3 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 08 16, 16:50)
Mačiau ir maximoj  4u.gif  butelis baltas su mėlyna etikete, ant etiketės užrašyta "lavatory cleaner" ir nupiešta palmė. Kažkada jiems buvo akcija, tai kainavo tik apie 2 ar 3 lt  4u.gif

ohmy.gif geeras, o aš kiek jau išleidau doh.gif cool.gif
Atsakyti
Kazkada apie tai tema siame SM forume skaitinejau. Tai mamytes patare valyt su Comet. Tik ne taip paprastai nutrint ir isplaut, o sudrekinta vonia visa gerai pabarstyt tais milteliais istrint labai stipriai sepeciu ir palikt kuriam laikui isigert. Tuomet po kiek laiko vel atejus istrint ir vel palikt. Ir taip zaist puse dienos smile.gif Tai va, tada sake issibalino visa susenusia spizine vonia.
O kitas variantas, kiek pamenu, pyle baliklio skalbiniams. ACE baltiems rubams arba milteliais visokiu balikliu buna. Tai gal pabandyk su tuo ACE? Bet turbut irgi reikia labai gerai istrint ir ilgiau palaukt, kad stipriau suveiktu.
O trecia, gal bandyk su actu arba su soda? Pripilt i vonia ir tegul grauzia tas rudis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2006 08 18, 04:04)
Kazkada apie tai tema siame SM forume skaitinejau. Tai mamytes patare valyt su Comet. Tik ne taip paprastai nutrint ir isplaut, o sudrekinta vonia visa gerai pabarstyt tais milteliais istrint labai stipriai sepeciu ir palikt kuriam laikui isigert. Tuomet po kiek laiko vel atejus istrint ir vel palikt. Ir taip zaist puse dienos smile.gif Tai va, tada sake issibalino visa susenusia spizine vonia.
O kitas variantas, kiek pamenu, pyle baliklio skalbiniams. ACE baltiems rubams arba milteliais visokiu balikliu buna. Tai gal pabandyk su tuo ACE? Bet turbut irgi reikia labai gerai istrint ir ilgiau palaukt, kad stipriau suveiktu.
O trecia, gal bandyk su actu arba su soda? Pripilt i vonia ir tegul grauzia tas rudis smile.gif

žinai, jau net pyliau tą rūgštį, " jėga ", kur kanalizacijos vamzdžius graužia hihihi.gif
Atsakyti
Tarp kitko apie "Jėgą". Yra toks purškiklis šveisti vonios kambariui, tai patikėk, išbandžiau ir aš visokių priemonių nuo šveitimo miltelių iki Cilit Bang doh.gif , niekas nepadėjo,kol uosviene nepasiulė pabandyt "Jėga", išpurškiau visa vonią,palaukiau 10-15 min., tai net trinti nereikėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnusha @ 2006 08 25, 16:48)
Tarp kitko apie "Jėgą". Yra toks purškiklis šveisti vonios kambariui, tai patikėk, išbandžiau ir aš visokių priemonių nuo šveitimo miltelių iki Cilit Bang doh.gif , niekas nepadėjo,kol uosviene nepasiulė pabandyt "Jėga", išpurškiau visa vonią,palaukiau 10-15 min., tai net trinti nereikėjo thumbup.gif

g.gif tai gal jau mano vonia beviltiška? unsure.gif
nu, dar rankų nenuleisiu ax.gif
Atsakyti
Aš kai nusipirkau butą irgi buvo senutėėėėėėlė vonia ir tiek pritukus doh.gif ... tai geriausias mano draugas buvo Comet gel thumbup.gif vien juo be vandens storai ištepdavau ir palaikydavau 10 - 15 min , o paskui nuplaunu ir psio thumbup.gif kur dar neprasitrynę dažai lotuliukas.gif ten akinamas baltumas. Ir plytelių tarpus išėsdavo, ir t.t... tik jau kvapelis swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2006 08 25, 21:47)
tik jau kvapelis  swoon.gif

jo kvapelis, tai wacko.gif
Atsakyti
Čia per televizijos laidą švaros misija rekomendavo sodos ir boro mišinį naudoti, sakė net pačiausius nešvarumus nuvalo. Tiesa pati nebandžiau 4u.gif , savo vonią valau cilitu ir vargo nematau smile.gif
Atsakyti