Įkraunama...
Įkraunama...

Kebabai

verkių gatvėje Vilniuje (netoli Verkių stotelės) neblogi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2011 04 24, 21:47)
verkių gatvėje Vilniuje (netoli Verkių stotelės) neblogi  g.gif

Sudominot,reiks pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
Neseniai ragavau prie Sereikiškių parko įėjimo. Nelabai schmoll.gif

O kur čia Verkių stotelė, gal galima konkrečiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 05 30, 15:22)
Neseniai ragavau prie Sereikiškių parko įėjimo. Nelabai schmoll.gif

O kur čia Verkių stotelė, gal galima konkrečiau?  4u.gif

Kiek suprantu cia netoli autobusu parko.Nuo Kareiviu gatves reiktu pasukt ties Emsi degaline.Gal Lithium patikslins ar tikrai tie.Nes ties Verkiu st. as tuos vienintelius maciau g.gif
Atsakyti
Vilniuje kol kas skaniausi man "Superkebabai" bei "Spartuko stotelės" kebabai (prie Minsko "IKI"). Daug kas giria ant Tauro kalno pirktus, bet man jie pasirodė ganėtinai sausi ir nebuvo kažkas TOOOKIO.
Patys neskaniausi, kuriuos teko valgyti, buvo pirkti Antakalnio gatvėje, "Klinikų" stotelėje esančiame kioskelyje. Nuo tada labai baidausi kebabų kioskų. blink.gif
Atsakyti
Yra viena paslaptis, kad nebūtų sausi: reikia užsisakyti su mišriu padažu, tada įvairaus pripila ir jis liejasi per kraštus biggrin.gif

Lyg ir pagerėjo ant Tauro kalno. Vėl pro šalį lėkdami užsakėm, tai lyg ir nieko. O žmonių ten vakarais blink.gif blink.gif Galima pamanyt, kad koks vakarėlis ar flašmobas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(balti.drambliai @ 2011 06 04, 21:51)
Vilniuje kol kas skaniausi man "Superkebabai" bei "Spartuko stotelės" kebabai (prie Minsko "IKI"). Daug kas giria ant Tauro kalno pirktus, bet man jie pasirodė ganėtinai sausi ir nebuvo kažkas TOOOKIO.
Patys neskaniausi, kuriuos teko valgyti, buvo pirkti Antakalnio gatvėje, "Klinikų" stotelėje esančiame kioskelyje. Nuo tada labai baidausi kebabų kioskų. blink.gif

Jau seniai planavau "Spartuko stoteles" paragaut,tik laukiau atsiliepimu.Ir nebrangu...O kur tie "Superkebabai"?Salia "Spartuko stoteles" atsidare "Efeso kebabai",gal kas ragavot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 03 30, 23:44)
Vilnietės, parekomenduokite naujas vietas, kur gamina nerealius kebabus 4u.gif  4u.gif Kad būtų sultingas, su kokybiškom daržovėm, geru ir gausiu padažu. Kartais labai norim, o išgirtasis ant Tauro kalno labai suprastėjęs sad.gif Po paskutinio "ablomo" nebeužsukame...


Man visai patiko pirktas Kalvarijų g. netoli Šatrijos st., o tiksliau prie mokyklos, tik užkilus į kalniuką, dešinėje (važiuojant nuo centro), ten dirba dvi moterys, berods azerbaidžanietės, viena jauna, kita pagyvenus, galima užsisakyti kebabą su jų pačių keptu lavašu (galima ir pažiūrėt kaip kepa vietoj ir atskirai tik lavašo nusipirkti), buvo pakankamai skanus, patiko, kad neprikrauta kopūstų doh.gif Be to, jos ten ir visokių kitokių įdomių valgių turi, dalį jų reikia užsisakyt iš anksto, nes gamina specialiai (kai buvom mačiau, kaip ta vyresnė moteris tokioj senoj didelėj knygoj žiūrėjo tešlos receptą, o paskui kažkokius koldūniukus lipdė tongue.gif ), beje dirba man atrodo visą parą.
Atsakyti
due drops, štai "Superkebabų" tinklapis - http://www.superkeba.../titulinis.html Tik kiek ilgokai gamina juos, bent jau Verkių gatvėje, nes didelis srautas valgančių (na, ir tokie keistoki veidai, turėčiau pripažinti, ypač vakare).
O "Spartuko stotelės" kebabai man tikrai patiko. Ir dydžio bei kainos santykis mane tenkina. Na, kol kas neigiamų atsiliepimų apie šią vietą negirdėjau, tikiuosi, kad ir jūs nenusivilsit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balti.drambliai @ 2011 06 14, 13:13)
due drops, štai "Superkebabų" tinklapis - http://www.superkeba.../titulinis.html Tik kiek ilgokai gamina juos, bent jau Verkių gatvėje, nes didelis srautas valgančių (na, ir tokie keistoki veidai, turėčiau pripažinti, ypač vakare).
O "Spartuko stotelės" kebabai man tikrai patiko. Ir dydžio bei kainos santykis mane tenkina. Na, kol kas neigiamų atsiliepimų apie šią vietą negirdėjau, tikiuosi, kad ir jūs nenusivilsit.  ax.gif

Aciu,nubegsiu paragaut biggrin.gif
Atsakyti
Isbandziau Superkebabus Verkiu g.-visumoj man patiko.
Pliusai:
Skanus,traskus lavasas,daug mesos,didelio dydzio,galimybe pasirinkti nemokamus priedus (as prasiau jalapeno)
Minusai:
Kebabe mazoka padazo.Neturejo visu tinklalapyje isvardintu padazu (turejo 3:agurkini (kuris atitinka pikantiska),cesnakini ir astru).Uzsisakem telefonu,kad ateisim pasiimt.Sumaise uzsakymus:sau prasiau su jelapeno pipirais ir astriu padazu,vyrui-neprideti papildomai nieko ir su cesnakiniu padazu.Abu padare su jelapeno pipirais ir astriu padazu.Vyras valge ir pjaudesi,nes nemegejas astriai,o buvo tikrai laaabai astru karsta.gif
Bandysim dar karta,bet neuzsisakinesim telefonu,geriau vietoj palaukt kol darys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2011 04 23, 11:53)
Ir kam  pamačiau šitą temą  doh.gif Dabar kebabų noriu. biggrin.gif  Šiauliuose skaniausi prie centrinės maximos kioskelyje. smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti