Įkraunama...
Įkraunama...

Kebabai

Matyt padažo kiekį reikia reguliuoti vietoj biggrin.gif Bet patiko, kad galima pasirinkti priedus, užskaitau, reikės prie progos užsukti. O mėsa tikra? Nes prie Sereikiškių parko netikra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 06 21, 18:46)
Matyt padažo kiekį reikia reguliuoti vietoj biggrin.gif Bet patiko, kad galima pasirinkti priedus, užskaitau, reikės prie progos užsukti. O mėsa tikra? Nes prie Sereikiškių parko netikra  schmoll.gif

Na kiek suprantu-farsas.Bent jautienos...Vistienos matyt tikra,nes brangesnis kebabas.Su jautiena didelis-9.50lt,su vistiena-11.50lt
Atsakyti
Jammi kebabai thumbup.gif Kiek mano vyrija ragavo, tai sakė, kad šie patys pačiausi smile.gif
Atsakyti
As irgi uz Jammi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nerimta @ 2011 06 22, 17:58)
Jammi kebabai  thumbup.gif Kiek mano vyrija ragavo, tai sakė, kad šie patys pačiausi  smile.gif

O kur jie yra? g.gif
Atsakyti
Vilniuje yra ant Tauro kalno, pries Ukmerges g. Maxima, dar maciau pravaziuodama, jog ir pries Zalgirio g. Maxima kioskelis Jammi yra smile.gif
Atsakyti
Jammy drinks_cheers.gif
Atsakyti
skaniausi # PRIENUOSE prie NORFOS ir
# JONAVOJE prie "PAVESIO"
Atsakyti
Panevėžy tai priešais Klaipedos 103 Maximą, aikštelėj, o Vilniuj tai Ali, Vilniaus kolegijos bendrabuty, berods Nr.5, Žirmūnuose, nors gal ten jau ir nebe Žirmūnai g.gif Dar sakė ant Tauro kalno puikūs smile.gif
Atsakyti
kadangi cia mano pagrindinis maistas tai galiu pasakyt kad kaune yra tik keleta vieteliu kur tikrai skanius duoda: jei is vistienos tai LABAI dideli vytauto pr,adreso neatsimenu tik zinau jog priesais amerika pirtyje,superiniai kebabai.ir dar yra vienas kioskas,kur uzeit i vidu galima masinu turguj,tik ten jau is kiaulienos tai irgi super kebabai.
Atsakyti
Man Vilniuje ant Tauro kalno skaniausi biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti