Įkraunama...
Įkraunama...

Kebabai

QUOTE(*CACA* @ 2006 08 17, 13:23)
Jei kalbant apie Kauną, tai kiek teko valgyti, tai turbū vieni iš skaniausių prie Politechnikumo.
beje tikrai labai skanius kebabus Karmėlavoje daro.tikrai  thumbup.gif


Nu kad Karmelavoje skanūs cepelinai, tai visi žino, bet kad kebabai, tai dar neteko girdeti. O kurioj vietoje juos ten daro?
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 17, 15:33)
Nu kad Karmelavoje skanūs cepelinai, tai visi žino, bet kad kebabai, tai dar neteko girdeti. O kurioj vietoje juos ten daro?


Vyras dirbo Karmėlavoj, tai karts nuo karto parveždavo. Kurioj tiksliai vietoj gerai nežianu, bet jei neklystu, tai kažkur prieš Tigrasą turėtų būti, t.y kitoje pusėje gatvės.

Jei labai įdomu, tai kai pamatysiu vyra paklausiu kurioje tiksliau vietoje tie kebabai yra.

Kiek žinau jie ten nelabai senai atsidarė.Na gal vasaros pradžioje ar pavasario pabaigoj.
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 17, 10:08)
Aten skanūs?  bigsmile.gif  Man įdomu kaip ten padažą paruošia? Nes vienur į vidų deda, o kitur tik ant viršaus užpila ir viskas  doh.gif  Man skaniausi, kai į vidų įdeda ir dar ant viršaus padažo pripila  thumbup.gif essen.gif
Bet labiausiai nekenčiu, kai paskui varva tas padažas pro visur  unsure.gif  doh.gif

Niu man tai skanus...o del padazo tai lyg y vidu deda...buna kartais,kad valgant bega,o kartais nea...Bet man vistiek skaniau uz kebabus smile.gif
Atsakyti
Karmėlavoj kebabus kepa prie buvusio Žibinto,kur dabar Dalmeta.Kai pravažiuojam,tai visada matau ten žmonių essen.gif
Atsakyti
Tai gal būtent ten ir pirkdavo mano vyras. Bet tiksliai negaliu pasakyti. doh.gif O šiandien visai pamiršau paklasuti.
Atsakyti
Man Kaune skaniausi prie "Siaurines". Be konkurencijos drinks_cheers.gif Na o burito tai feeee, visai neskanu
Atsakyti
Man Kaune kebabai skaniausi prie "Topolio" biggrin.gif
Atsakyti
O man skaniausi prie Berzelio parduotuves Kaune netoli bazes. Vilniuj tai skaniu dar neteko valgyti schmoll.gif
Atsakyti
Vis dėlto siūlau kada nors ir Karmėlavos kebabus pabandyti. Nes buvau tikrai nemažai aš jų valgius, bet kai paragavau karmėlavinius, tai kiti nublanko.
Nors kaip sakoma tik atsidarius (t.y. naujai įsikūrus) visi labai stengiasi gerai pasirodyti.Bet labai noriu tikėti, kad ir dabar jie ten tikrai labai skanūs.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 08 19, 23:42)
Vis dėlto siūlau kada nors ir Karmėlavos kebabus pabandyti. Nes buvau tikrai nemažai aš jų valgius, bet kai paragavau karmėlavinius, tai kiti nublanko.

Ar paklausei vyro kur pirko?Gal ne prie Dalmetos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 08 20, 01:38)
Ar paklausei vyro kur pirko?Gal ne prie Dalmetos g.gif



Va ir nepaklausiau schmoll.gif , vis pamirštu. Na ir galvelė pas mane doh.gif .
Atsakyti
man trijose vietose kaune skanus kebabai bigsmile.gif
Aleksote,prie IKI parduotuves,Taikos pr.(draugas labai gyre) ir senamiesti,cia ant posukio ,Mapu gatves pradzioj thumbup.gif priesais antikvariata spalvota rolleyes.gif
Atsakyti