Įkraunama...
Įkraunama...

Kebabai

o as vln skaniausiu dar neradau ax.gif ax.gif ax.gif reikes kada i CUP'a uzsukt, cia moteros minejo, kad neblogi..o kol kas galiu pasakyt, kad savaitgali valgiau MANDARINE, tei ten labai padazo pagailejo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dar ne mama @ 2006 08 21, 18:25)
o as vln skaniausiu dar neradau ax.gif  ax.gif  ax.gif  reikes kada i CUP'a uzsukt, cia moteros minejo, kad neblogi..o kol kas galiu pasakyt, kad savaitgali valgiau MANDARINE, tei ten labai padazo pagailejo doh.gif  doh.gif  doh.gif

mes visuomet paprasom, kad idetu daugiau ir ideda bigsmile.gif valgem taip pat mandarine fabijoniskiu pradzioj rolleyes.gif
Atsakyti
Man patys skaniausi kebabai Utenoje, automobilių pardavimo aikštelėje doh.gif Tokie didžiuliai ir laaabai skanūs essen.gif
Atsakyti
Ragavau kebabus Kaune Tvirtoves al. prie kolegijos. bigsmile.gif Ale, tikrai labai skanūs thumbup.gif
Dabar, jei valgysiu kebabus tai tik iš ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2006 08 20, 20:34)
man trijose vietose kaune skanus kebabai  bigsmile.gif
Aleksote,prie IKI parduotuves,Taikos pr.(draugas labai gyre) ir senamiesti,cia ant posukio ,Mapu gatves pradzioj  thumbup.gif  priesais antikvariata spalvota  rolleyes.gif



neperseniausiai valgem kebabus is aleksoto, prie IKI, buvo netgi labai neskanus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2006 08 26, 23:07)
neperseniausiai valgem kebabus is aleksoto, prie IKI, buvo netgi labai neskanus...  unsure.gif


O kodėl neskanūs? Mėsa neskani? ar kopūstai sugedę buvo? Aš irgi iš ten esu valgiusi, tai negalėčiau pasakyti, kad skanūs ar neskanūs...
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 26, 22:55)
O kodėl neskanūs? Mėsa neskani? ar kopūstai sugedę buvo? Aš irgi iš ten esu valgiusi, tai negalėčiau pasakyti, kad skanūs ar neskanūs...


mėsos tai buvo labai pagailėta, o kopūstai buvo jau tokie padžiuvę..... pirkom prieš užsidarant, tai matyt sudėjo visus likučius ir tiek... daugiau ten nebeperkam....
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2006 08 27, 10:35)
mėsos tai buvo labai pagailėta, o kopūstai buvo jau tokie padžiuvę..... pirkom prieš užsidarant, tai matyt sudėjo visus likučius ir tiek... daugiau ten nebeperkam....


Esu tokius ir aš valgiusi .... feeee unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2006 08 18, 20:47)
Man Kaune skaniausi prie "Siaurines". Be konkurencijos  drinks_cheers.gif  Na o burito tai feeee, visai neskanu


O kuo pasizymi prie Siaurines? Vat, galvoju ten specialiai lekt, isreklamavai ir netoli man iki ten smile.gif
Man skaniausi prie technikumo thumbup.gif bet kad visada eile, dar prie Kauno pilies pirkdavom.
Atsakyti
nu jau man kebabu tai niekas neisiulys.. kelis kart valgiau, bet niekur nesuzavejo. o dar kai maciau, kaip toks nelabai patrauklios isvaizdos, vyrukas ranka sukises i kibira iki alkunes padaza maise (senamiesty ar prie soboro, nepamenu) drinks_cheers.gif blink.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2006 09 04, 18:21)
O kuo pasizymi prie Siaurines? Vat, galvoju ten specialiai lekt, isreklamavai ir netoli man iki ten smile.gif
Man skaniausi prie technikumo  thumbup.gif bet kad visada eile, dar prie Kauno pilies pirkdavom.


Zinok as irgi "reklamos"paviliota paragavau ir nenusivyliau. Mesytes negaili, labai skanus kazkokios rusies kopustai, kuriu niekur kitur nebuvau ragavusi ir tikrai skanus padazai thumbup.gif oi, net seiles varveti pradejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2006 08 26, 23:07)
neperseniausiai valgem kebabus is aleksoto, prie IKI, buvo netgi labai neskanus...  unsure.gif



QUOTE(Opusas @ 2006 08 27, 10:35)
mėsos tai buvo labai pagailėta, o kopūstai buvo jau tokie padžiuvę..... pirkom prieš užsidarant, tai matyt sudėjo visus likučius ir tiek... daugiau ten nebeperkam....



as savaitgali valgiu,tai jo,ir as pastebejau,kad mesos maziau det pradejo..anksciau lyg skanesni buvo unsure.gif

dabar man patys skaniausi mapu gatvej thumbup.gif ten padazo daug deda,mesa skani,darzoves sviezios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Celeste: 05 rugsėjo 2006 - 19:03