Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(tokom @ 2007 10 11, 13:47)
Ooooo... butu saunu!  thumbup.gif

Vadinasi prisikalbejau doh.gif Na ka, kai tik baigsiu tevo megztini nelaimingaji, teks eksperimentuoti ir apie susitikima galvoti... ax.gif
Atsakyti
tongue.gif nesigasdink, iki to laiko gal ir as ivaldysiu kaklo mezgima... nes viename is zurnaliuku (nuoroda anksciau daviau) kaip tik aiskiai parodyta ir parasyta kaip teisingai daryti, telieka skirti tam laiko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 11, 14:43)
tongue.gif nesigasdink, iki to laiko gal ir as ivaldysiu kaklo mezgima... nes viename is zurnaliuku (nuoroda anksciau daviau) kaip tik aiskiai parodyta ir parasyta kaip teisingai daryti, telieka skirti tam laiko...  ax.gif

Vistiek sueme azartas pabandyti megzti nuo apykakles bigsmile.gif Tik tokiu atveju pries mezgant apykakle reikia jau labai tiksliai akis issiskaiciuoti. O paskui tiesiog isdalini detalems ir psio. Paprasta tongue.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, prieš kelias savaites nusipirkau iš vienos forumietės mezgimo mašiną, pabandžiau bet nepatiko, tai nutariau parduoti, tai gi siūlau, gal kas susidomės, ДОНЧАНКА 4u.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš kokį megztuką ant greičio šiandien numezgiau
user posted image
truputį rankovės negerai gavosi, reikėjo truputį daugiau pažasty išimt, bet senokai statytas rankoves (ir apskritai megztinį) mezgiau mašina, tai primiršau blush2.gif ir ardyt neturėjau kada, sekantis bus geresnis user posted image
Atsakyti
LaimužeX, oho ir operatyvumas pas tave lotuliukas.gif viskas cia graziai atrodo, nieko ten nesimato, kad per mazai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 19, 17:33)
LaimužeX, oho ir operatyvumas pas tave  lotuliukas.gif  viskas cia graziai atrodo, nieko ten nesimato, kad per mazai  tongue.gif

tai kad dukra ramybės nedavė, tai nebuvo kur dingt blush2.gif , o jei būčiau keliom akim daugiau pažastį išėmus, tai gražiau rankovė būtų įsistačius, bet šiaip nešiot galima cool.gif jei jau dukra neišbrokijo, nes šiaip ji pas mane "priekabi" lotuliukas.gif
Atsakyti
hihihi.gif masina geras dalykas, tik lydekai paliepus man panorejus ir per diena megztinis hihihi.gif tik as ilgokai "dumoju" apie modeli mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 19, 19:31)
hihihi.gif masina geras dalykas, tik lydekai paliepus man panorejus ir per diena megztinis  hihihi.gif  tik as ilgokai "dumoju" apie modeli  mastau.gif

tai vat čia ir problema, kad aš sau irgi nesugalvoju ko norėčiau, o dukra susakė ko nori ir viskas - dirbk lotuliukas.gif , sakė bus dar pageidavimų - tai galėsiu pasirodyt vėl, gal bus geriau pavykę g.gif dar turiu iš seniau vieną bliuskutę numezgus, tik reikia nupaveiksluoti, ten su pynėm, ir atnarą rankom kas trečią akį gerąja akim išmezginėjau. tai jau prireikė poros dienų blush2.gif
o čia gal prieš dešimtmetį megzta bliuskutė - apdaila nerta vąšeliu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 19 spalio 2007 - 18:44
LaimuzeX,
tikrai labai operatyviai pas tave gaunasi smile.gif
Ir labai fainuoliskas megztukas. 4u.gif
Galvoju, ar as sugebeciau per diena ka numegzt... Kazin... Na nebent sau... g.gif
Va dabar jau antra savaite prie tevo megztinio vargstu. Vis neatitaikiau tai su rankovem, tai su plociu, tai su apykakle. doh.gif
O siandien va visa diena atnara rankom mezgu lotuliukas.gif Dar apykakle laukia ...

Tocom, o kaip ten su adata uzbaigineti mezgini? Kai stulpelis 1x1? Ar adata tiesiog prakisama pro dvi akis viena praleidziant? (1-2, 1-3, 2-4, 3-5 ir t.t.)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 20 spalio 2007 - 18:54
QUOTE(Lauružė @ 2007 10 20, 19:48)
LaimuzeX,
tikrai labai operatyviai pas tave gaunasi smile.gif
Ir labai fainuoliskas megztukas.  4u.gif
Galvoju, ar as sugebeciau per diena ka numegzt... Kazin... Na nebent sau...  g.gif
Va dabar jau antra savaite prie tevo megztinio vargstu. Vis neatitaikiau tai su rankovem, tai su plociu, tai su apykakle.  doh.gif
O siandien va visa diena atnara rankom mezgu  lotuliukas.gif Dar apykakle laukia ...

dėkui blush2.gif aš tai prasimezgiau pavyzduką 30 akių ir 30 eilių, išsimatavau ir apsiskaičiavau kiek akių ir eilių reiks megzt. O kai mezgimas lygus, jokio rašto tai kiek čia trunki nubrūžyt. Ir dar kai pavyksta iškarto "pataikyt" tai visai gerai. O nemėginai megzt vyriškam megztiniui tokio atnaro, kai kas antra ar kas trečia akis paleista ir daryt dvigubą g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 10 20, 19:53)
dėkui  blush2.gif  aš tai prasimezgiau pavyzduką 30 akių ir  30 eilių, išsimatavau ir apsiskaičiavau kiek akių ir eilių reiks megzt. O kai mezgimas lygus, jokio rašto tai kiek čia trunki nubrūžyt. Ir dar kai pavyksta iškarto "pataikyt" tai visai gerai. O nemėginai megzt vyriškam megztiniui tokio atnaro, kai kas antra ar kas trečia akis paleista ir daryt dvigubą  g.gif

As visad taip ir darau - nusimezgu pavyzduka, ale dar niekad nepasitaike, kad apskaiciuociau tiksliai. Kazkodel visad reikia koreguoti. Ir palaikau ji para laiko nejudinus ir atgarinu per dregne medziagyte... Nu nzn kodel taip gaunasi.

O atnaros tokios nebandziau, nes pats megztinis tokiu rastu megztas 10 a geru, viena praleista. Bandziau tokiu rastu megzt dviguba... bet negrazu buvo. Zodziu, paskutine atnara atrode gera kol neislyginau susiuto megztinio. doh.gif Dabar jau tenka suktis is padeties...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 20 spalio 2007 - 19:00