Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(Lauružė @ 2007 10 20, 19:59)
As visad taip ir darau - nusimezgu pavyzduka, ale dar niekad nepasitaike, kad apskaiciuociau tiksliai. Kazkodel visad reikia koreguoti. Ir palaikau ji para laiko nejudinus ir atgarinu per dregne medziagyte... Nu nzn kodel taip gaunasi.

O atnaros tokios nebandziau, nes pats megztinis tokiu rastu megztas 10 a geru, viena praleista. Bandziau tokiu rastu megzt dviguba... bet negrazu buvo. Zodziu, paskutine atnara atrode gera kol neislyginau susiuto megztinio.  doh.gif Dabar jau tenka suktis is padeties...

tai nesvarbu, kad megztinis taip megztas, o atnarą gali pamėgint kaip sakiau, bet jos lygint nereikia, dar galima kiek tampriau ją numegzt bigsmile.gif
Atsakyti
Lauruže, nežinau net kaip paaiškinti, bet pats geriausias paaiškinimas kaip nuleidinėti adata 1x1 yra lietuviškame žurnaliuke, regis ir pas mus žurnalų temoj yra, apie apdailą mezginių. Mintinai niekada nepamenu, tiesiog po akinis man tas žurnaliukas padėtas būna. Atsisiųsk ir pasinagrinėk... mirksiukas.gif Jei tikrai nebus aišku pagelbėsiu... rolleyes.gif

o aš ax.gif tris megztinius turiu pasidariusi lotuliukas.gif ir visus reikia apdailinti doh.gif blyn sudurniavau....bet toks azartas buvo užėjęs karietą stumdyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 21, 11:59)
o aš  ax.gif  tris megztinius turiu pasidariusi  lotuliukas.gif ir visus reikia apdailinti  doh.gif  blyn sudurniavau....bet toks azartas buvo užėjęs karietą stumdyti  lotuliukas.gif

Nagi ir galvoju, kur pradingus buvai. O pasirodo - karieta stumdei lotuliukas.gif

O stai cia galiausiai uzbaigtas tevo megztinis tongue.gif
user posted image

[img]http://i115.photobucket.com/albums/n285/Lauradr/Megztiniai1/tevomegztinis.jpg

[/img]
Cia atskirai nufotografavau atnaros fragmenta, deja fotikas neryskiai sufokusavo. Uzbaigta adata pagal Tocom recepta

user posted image
O cia bandau ideti apykakles fragmenta. Tikiuosi, kad matysis kaip atrodo prisiuta (prikitliuota) apykakle:
user posted image
Pagaliau galesiu prie kitu projektu pereiti. Planu galybe mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 21 spalio 2007 - 14:15
thumbup.gif Šaunuolė, labai gražiai gavosi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauružė @ 2007 10 21, 15:14)
Nagi ir galvoju, kur pradingus buvai. O pasirodo - karieta stumdei  lotuliukas.gif

Aha šiek tiek raumenis rankų norėjau paauginti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 21, 18:07)
thumbup.gif Šaunuolė, labai gražiai gavosi  thumbup.gif
Papildyta:

Aha šiek tiek raumenis rankų norėjau paauginti  lotuliukas.gif


O as pastebejau, kad ne tik ranku raumenys auga, bet ir sonai treniruojasi, ir presas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 21, 11:59)
o aš  ax.gif  tris megztinius turiu pasidariusi  lotuliukas.gif ir visus reikia apdailinti  doh.gif  blyn sudurniavau....bet toks azartas buvo užėjęs karietą stumdyti  lotuliukas.gif

tai visiems ir mezgi apdailą rankomis g.gif gal ir gerai - triukšmo mažiau namie lotuliukas.gif

QUOTE(Lauružė @ 2007 10 21, 15:14)

O stai cia galiausiai uzbaigtas tevo megztinis  tongue.gif
Cia atskirai nufotografavau atnaros fragmenta, deja fotikas neryskiai sufokusavo. Uzbaigta adata pagal Tocom recepta
Pagaliau galesiu prie kitu projektu pereiti. Planu galybe  mirksiukas.gif

nu viskas laaaaaaaaaaaaaabai puiku user posted image. O kas artimiausiu metu bus mezgama g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 10 21, 18:53)
O kas artimiausiu metu bus mezgama  g.gif


Ojej, net nezinau... Tiek planu, kad net nezinau, ko imtis doh.gif
Reikia isardyti praktiskai pilnai numegzta paltuka, nes per siauras gavosi ir permegzt, tada drauges vaikui kepuryte ir kojnytes, moheriniai siulai laukia eilej, dar noriu koki nors svarkeli nusimegzt, nes su savo ugiu niekur nerandu pirkt... schmoll.gif
Dar reikia apnerinet karoliukus, ir suvert karolius, dar pasisiut sijona, guli laukia savo eiles neriama lovatiese ir staltiese lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Vo kiek darbu turiu, gal mest darba? blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2007 10 21, 19:01)
Vo kiek darbu turiu, gal mest darba?  blink.gif  mirksiukas.gif



ir pas mane ju daug.... g.gif ale buna, kad uzeina depresija rudenine nieko i rankas nenoriu imti schmoll.gif va paskum ir guli savaitem lotuliukas.gif

LaimužeX, tai ka paskum daryti vakare prie teliko jei viska masina megzti hihihi.gif parejus po darbo lovos link lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 21, 20:23)
ir pas mane ju daug.... g.gif  ale buna, kad uzeina depresija rudenine nieko i rankas nenoriu imti  schmoll.gif  va paskum ir guli savaitem  lotuliukas.gif

O kaip bus sykart? Yr nuotaikos uzbaiginet? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 21, 20:23)
ir pas mane ju daug.... g.gif  ale buna, kad uzeina depresija rudenine nieko i rankas nenoriu imti  schmoll.gif  va paskum ir guli savaitem  lotuliukas.gif

LaimužeX, tai ka paskum daryti vakare prie teliko jei viska masina megzti hihihi.gif  parejus po darbo lovos link  lotuliukas.gif

čia truputis "vaistų" nuo depresijos user posted image. O aš maniau, kad tik aš nemoku "ramiai" televizoriaus žiūrėt user posted image, jei neturiu rankose user posted image tai nekas tada user posted image
kaip ir Lauružė , linkiu kuo greičiau viską užbaigt ir pasirodyt čia user posted image
Atsakyti
smoke.gif vienas jau i pabaiga... o svarbiausia, tas kuris nelabai limpa man lotuliukas.gif ot buna... vargsti vargsti ir se tau, nelimpa nors tu ka... aggressive.gif aj bet kai spirs saltis i uzupakali tai pirmu reisu apsivilksiu lotuliukas.gif
Po teisybei, man labiausiai masina patinka megzti ploniausius siulus: kid mocherius, alpaka blush2.gif nors ir gerosiomis akimis, bet jie graziausiai ziurisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 10 22, 07:30)
smoke.gif vienas jau i pabaiga... o svarbiausia, tas kuris nelabai limpa man  lotuliukas.gif ot buna... vargsti vargsti ir se tau, nelimpa nors tu ka...  aggressive.gif aj bet kai spirs saltis i uzupakali tai pirmu reisu apsivilksiu  lotuliukas.gif
Po teisybei, man labiausiai masina patinka megzti ploniausius siulus: kid mocherius, alpaka  blush2.gif nors ir gerosiomis akimis, bet jie graziausiai ziurisi  wub.gif


Kiek dar liko darbo prie jo? Kada mums pasirodysi? ax.gif
Atsakyti