Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

[jurosbanga , vėl mane pagavai lotuliukas.gif

Pagavau!!!
Labai gražūs šalikai.Tau balionėlis 4u.gif O ką tu darai, kad nesisuka į volelį? Juk net išlyginus lygusis mezgimas susisuka.Matyt reiks ir man išsitraukt savo mašinytę.Tik kad dar nežinau nei kam, nei ką megzt g.gif
Atsakyti
QUOTE(juros banga @ 2007 10 23, 21:02)
[jurosbanga , vėl mane pagavai  lotuliukas.gif

Pagavau!!!
Labai gražūs šalikai.Tau balionėlis 4u.gif O ką tu darai, kad nesisuka į volelį? Juk net išlyginus lygusis mezgimas susisuka.Matyt reiks ir man išsitraukt savo mašinytę.Tik kad dar nežinau nei kam, nei ką megzt g.gif

ačiukas user posted image, tie kraštai biškį dar sukas, bet nelabai, o palyginu lygintuvu su garais ir viskas, gal kad plonas siūliukas tai nesisuka taip g.gif
trauk trauk mašiniuką - tada ir sugalvosi ką megzt user posted image, kiek pamenu tai irgi Nevą turi, tik 2 lygtais user posted image
Atsakyti
LaimužeX, gražus šaliukas, ir raštas čiki thumbup.gif Beja, ar žiūrėjai mano duotą anksčiau nuorodą, ten cielos 3 knygos apie mezgimą mašina, tik anglų kalba žinoma, bet iš paveiksliukų juk viskas matoma blush2.gif

Lauruže, turiu as tą knygą blush2.gif reikės labiau pastudijuoti tongue.gif

p.s. Jei įdomu, radau nuotraukėles kaip adata nuleisti lygiuoju raštu megztą mezginį dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 23 spalio 2007 - 20:19
QUOTE(tokom @ 2007 10 23, 21:11)
LaimužeX, gražus šaliukas, ir raštas čiki  thumbup.gif  Beja, ar žiūrėjai mano duotą anksčiau nuorodą, ten cielos 3 knygos apie mezgimą mašina, tik anglų kalba žinoma, bet iš paveiksliukų juk viskas matoma  blush2.gif

dėkui user posted image, o raštas gan paprastas - 3 eiles mezgi išstumtom adatom, o ketvirtą - lygiai user posted image. Kaip gerai, kad priminei - buvau tą nuorodą įsidėjus į adresyną, bet nespėjus peržiūrėt, tai dabar visą vakarą žiūrinėsiu ir dar Lauružės žurnaliukus perversiu - ir vėl iki vidurnakčio teks sėdėt user posted image
tiesa, tokom , o kokia pas tave mašinikė, gal ir rašei, bet matyt neįsidėmėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 23 spalio 2007 - 20:20
QUOTE(laimužėX @ 2007 10 23, 21:18)
o raštas gan paprastas - 3 eiles mezgi išstumtom adatom, o ketvirtą - lygiai user posted image.


Nieko nesupratau unsure.gif Man "dašunta" tik pamačius lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 23 spalio 2007 - 20:27
[quote=laimužėX,2007 10 23, 20:10]
trauk trauk mašiniuką - tada ir sugalvosi ką megzt [img]


Taip turiu Neva 2.Kai vaikai buvo maži, o parduotuvės tuščios labai daug mezgiau.Mergaitės ir kojakelnes megztas turėjo ax.gif O dabar kažkaip tik su virbalais daugiausia draugauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juros banga @ 2007 10 23, 21:25)
trauk trauk mašiniuką - tada ir sugalvosi ką megzt [img]
Taip turiu Neva 2.Kai vaikai buvo maži, o parduotuvės tuščios labai daug mezgiau.Mergaitės ir kojakelnes megztas turėjo ax.gif O dabar kažkaip tik su virbalais daugiausia draugauju blush2.gif

esu ir aš kažkada tokią turėjus, tai su ja geriau megzt kelių spalvų mezginius man patiko, nes nėra siūlvedžio ir greitesnis darbas gaunasi bigsmile.gif , gaila kad tada nebuvo "mados" paveiksluot savo mezginukus, tikrai nemažai visko buvo primegzta cool.gif
tokom , turiu tokį klausimėlį - kažin kaip tas nulaidymas ar gautųsi su kaire ranka, nes aš kairiarankė šiaip esu lotuliukas.gif nebent viską iš kito galo reiktų daryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 23 spalio 2007 - 21:45
QUOTE(laimužėX @ 2007 10 23, 09:49)


Dėkoju už nuorodas biggrin.gif pasiskaitinėjau,entuziazmas nedingo,kaip nors įsisavinsiu,tiesiog pirma pasitaikė Veritas ir pačiupau blush2.gif ,gal Neva butų paprasčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 10 23, 22:45)
tokom , turiu tokį klausimėlį - kažin kaip tas nulaidymas ar gautųsi su kaire ranka, nes aš kairiarankė šiaip esu  lotuliukas.gif nebent viską iš kito galo reiktų daryt  g.gif


Taigi reikia bandyti biggrin.gif as va vakar nuleidima pyneliu rashtui pritaikiau
liezuvis.gif bet tikrai geras dalykas, ir tampru ir grazu... kaip as nemegau tu isvirtusiu akiu schmoll.gif o dabar tiesiog patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 10 23, 22:45)
Gaila kad tada nebuvo "mados" paveiksluot savo mezginukus, tikrai nemažai visko buvo primegzta  cool.gif
tokom , turiu tokį klausimėlį - kažin kaip tas nulaidymas ar gautųsi su kaire ranka, nes aš kairiarankė šiaip esu  lotuliukas.gif nebent viską iš kito galo reiktų daryt  g.gif

Tikrai, jei butu buvus mada paveiksluot visus savo gaminius, tai mano mama turetu dydziuli albuma, ir dar butu visi namai uzversti tom nuotraukom lotuliukas.gif
Dabar kai kartais papasakoja apie tam tikras technologijas, zado galima netekt. Ir istrizai mezge, ir skersai, ir kepures, ir salikus, ir kojines. O dar kokia fantazija pas ja... mmm... Mados namus galima butu atidaryt tongue.gif

O del to akiu uzdarymo budo, tai manau tirai nera skirtumo, ar is kaires ar is desines uzdarinesi. Principas tas, kas pirmoj aky duri adata is prieko, trecioj is apacios. Kaip reklamoj sako - pabandyk ir tau patiks lotuliukas.gif As pabandziau - liuks thumbup.gif

Maidana, nemanau, kad reikia keisti masina. Bandyk su sita mokintis. O jau kai igusi, pamatysi, kokiu galimybiu tau truksta. Jos visos vienu principu dirba. O mes cia padesim kiek galesim smile.gif Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 24 spalio 2007 - 07:57
tyluma ramuma..... tik "karietu" gaudesys girdisi lotuliukas.gif ka mezgat? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 26 spalio 2007 - 08:42
Laba diena
Pirma karta uzsukau i si skyreli ax.gif Siaip nesu mezgeja, bet turiu namie Neva mezgimo masina, tiksliau ji mamos. Bet nei viena is musu nemoka su ja megsti. doh.gif Paskaiciusi ju postus, nusprendziau issitraukti ja ir bandyti ka nors numegsti. tikiuosi pagelbesit man. blush2.gif Patarsit kaip reikai su ta masina elgtis ax.gif
Atsakyti