Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip panaikinti šlapimo kvapą iš čiužinio?

ech pas mus irgi tokia problema...reiks pabandyt su actu,ziuresiu ar pawyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2006 10 24, 19:41)
O neisbaltino? kokiu principu valyt, paimi skudureli ir patrini ar kaip?



QUOTE(vene @ 2006 10 24, 21:18)
Aš ir tą patį pagalvojau, kad ACE tai išbalina, nuima spalvą  unsure.gif .

na žinokit aš valiau bet prieš tai bandžiau mažą lopinėlį nematomoj vietoj tai man neišbalino,bet žinoma priklauso nuo medžiagos,beje pas mus ir spalva yra kreminė
Atsakyti
Man padejo citrinu sultys ax.gif Ispaudziau citrina ir sultis keois kart papurskiau dingo nes citrinos rugstis skaido bloga kvapa ar kaip ten blush2.gif
Atsakyti
Actas panaikina... thumbup.gif thumbup.gif mano vaikai jau dideli, nieko nebedaro, bet kazkada buvo taip, kad viena sofa tikraja ta zodzio prasme "plaukiojo"...tai pasiemiau dideli ranksluosti, ji suslapinau su vandeniu, kuriame buvo actas atskiestas , uzmeciau ant tos sofos ir su pagaliu dideliu dauziau biggrin.gif vargau, bet kvapo- jokio..ir sofos keist nereikejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 10 25, 20:29)
na žinokit aš valiau bet prieš tai bandžiau mažą lopinėlį nematomoj vietoj tai man neišbalino,bet žinoma priklauso nuo medžiagos,beje pas mus ir spalva yra kreminė

Tai gal ACE atskiedei, nes grynas tuoj nugraužia bet kokią spalvą. O gal tu kalbi apie ACE DELICATE? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 10 26, 21:01)
Tai gal ACE atskiedei, nes grynas tuoj nugraužia bet kokią spalvą. O gal tu kalbi apie ACE DELICATE? mastau.gif

tai žinoma skiedžiau,maniau ir taip aišku biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane buvo kita problema.Pazistami atidave vaikiska lovyte su ciuzinuku.Lovyte l.faina,spec.pagal uzsakyma pagaminta thumbup.gif .Ciuzinukas irgi geras,labai mazai naudotas,taciau kuri laika buves namo palepeje.Ir nuo dregmes priplekes.Nu ir kuo as ji tik nevaliau,isbandziau ir jusu visu patarimus,jokie actai neiseme kvapo,pries saule laikiau visa diena,neistrauke to kvapo.
Paskui parduotuveje radau purskikli-kvapu isemeja,drabuziams ir audiniams,ciuziniams.Ispurskiau juo ciuzinuka,pradzioj is vienos puses,paskui is kitos,isdziovinau.Ir tikrai jokio kvapo thumbup.gif
As sita kvapu naikintoja pirkau ne Lietuvoje,bet manau,kad ir LT jo turetu buti.Kur nors Tomas philips ar kokioj buities,kosmetikos prekiu parduotuveje.
Atsakyti
Bet kaip keistai...vienos raso, kad actas kuo puikiausiai padejo...kitos - kad su actu jokio efekto g.gif Tai cia gal dar priklauso, kokio senumo tas slapimas sedi ciuzinyje g.gif Bandysiu ir as siandien su actu unsure.gif
Atsakyti
reiks ir man pabandyti su actu
Atsakyti
QUOTE(juoduke @ 2007 08 03, 20:07)
reiks ir man pabandyti su actu

As tai nupirkau audiniu valymo priemone. Tam kartui padejo, ir kvapas malonus liko. Bet po keliu dienu vel atsirado ta pati smarve. Pabandysiu su actu suvilgytu ranksluosciu.
Atsakyti
Nemanau, kad kas gali padėti, manau, kad tik išmesti, ir stengtis, kad tai nepasikartotų. Manau, kad tokį kvapą neįmanoma panaikinti jokiais actais. verysad.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(mamuke68 @ 2007 08 08, 18:04)
Nemanau, kad kas gali padėti, manau, kad tik išmesti, ir stengtis, kad tai nepasikartotų. Manau, kad tokį kvapą neįmanoma panaikinti jokiais actais. verysad.gif

klystate rolleyes.gif aš labai puikiai panaikinau 4u.gif
Atsakyti