Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip panaikinti šlapimo kvapą iš čiužinio?

QUOTE(Bebre @ 2007 10 19, 17:09)
Tai gal jau grįžot namo g.gif

Ir man Labai norisi suzinoti kas tai per stebuklingas purskalas. Buvau senukuose, bet jie apie tokius sprejus negirdejo.
O kaip actu reikia valyti sofa. Paaiskinkit man, nes nesuprantu. blush2.gif
As pemiau skudureli suvilgyta actu ir triniau smirdancias vietas, bet po to sofa smirdejo actu, o laikui begant atsirado ir slapimo kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2007 10 20, 22:40)
Ir man Labai norisi suzinoti kas tai per stebuklingas purskalas. Buvau senukuose, bet jie apie tokius sprejus negirdejo.
O kaip actu reikia valyti sofa. Paaiskinkit man, nes nesuprantu. blush2.gif
As pemiau skudureli suvilgyta actu ir triniau smirdancias vietas, bet po to sofa smirdejo actu, o laikui begant atsirado ir slapimo kvapas.


Reikia daryti taip: paimti dvi citrinas, sutrinti ju zievele ir sumaisyti su sultimis, ten pat ipilti labai stipraus zalios arbatos tirpalo (netinka svesiiems apmusalams) ir bulviu sulciu biggrin.gif , visa ta marmala su kempine palaipsniui leisti i smirdancia deme. Paskui su sausa kempine nusausinti .mano katinas buvo prisisiojes kai sirgo, tai viena babulka patare taip daryti. Dabar nebesmirda. Kitas variantas, karcher siurblys, as ji pries pusmeti nusipirkau, garinis .Issikvieskite, buna gi tarnybu, kurios ateina plauti kilimu. Tikrai padeda. Cia antra karta katinas apsi...zo. Tai istrauke tas siurbliukas viska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2007 10 21, 22:29)
Reikia daryti taip: paimti dvi citrinas, sutrinti ju zievele ir sumaisyti su sultimis, ten pat ipilti labai stipraus zalios arbatos tirpalo (netinka svesiiems apmusalams) ir bulviu sulciu  biggrin.gif , visa ta marmala su kempine palaipsniui leisti i smirdancia deme. Paskui su sausa kempine nusausinti .mano katinas buvo prisisiojes kai sirgo, tai viena babulka patare taip daryti. Dabar nebesmirda. Kitas variantas, karcher siurblys, as ji pries pusmeti nusipirkau, garinis .Issikvieskite, buna gi tarnybu, kurios ateina plauti kilimu. Tikrai padeda. Cia antra karta katinas apsi...zo. Tai istrauke tas siurbliukas viska  biggrin.gif

O ta kose apmusalu negadina? Nes itartinai skamba "bulviu sulciu". O surbli mes irgi turim, bet instrukcijoje parasyta, kad minkstu baldu, kuriu viduje yra naturalus pluostas, valyti negalima.
Atsakyti
actas + vanduo
santykis 30/70
Atsakyti
sveikos mamytes ir as siandiena bandau valyt lova kur mazsis guli su actu bandysiu gal pades nes kiaurai slapia jo lovyte blush2.gif nes jsi miega ant pilvo prispaudzia papmersa ir bega doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mes turime kokosinį/grikinį čiužinuką, jis ne tik 'kvepėjo', bet dar ir buvo dėmėtas. Valėmės šlapiu būdu kilimus, paprašėme išvalyt ir čiužinuką, tapo lyg naujas - jokių dėmių, jokio kvapo, netikėjau, kad taip bus, sutarėm, jei neišvalys - nemokėsiu...
Atsakyti
as tai ta pacia diena tieiosg kempinele viska su skalbimo milteliais isvaliau, paskui dar su lenoru isvaliau lotuliukas.gif nebesmirda g.gif
Atsakyti
Sveiki,

tema primiršta smile.gif Man aktuali labiau dėl šlapimo kvapo ant kilimo. Šuniukas dar mažas, nedažiūrėjom blush2.gif paskaičiau, kad yra senukuose kažkokia priemonė, panaršiau ir atrodo kažką panašaus į minėtą (bet taip ir nepasakyta tikslaus pav.) radau. NAMINIŲ GYVŪNŲ KVAPŲ SUGĖRIKLIS (ERES). Kaina dabar apie 15 lt. Pati jos dar nebandžiau, bet galvoju gal išbandyti. Tik nžn, ar pirmapasižaisti su citrina, actu, ar visgi bėgti pirkti g.gif Gal kasnors dar išbandėt šią priemonę, kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Plekšnytė @ 2011 03 21, 13:29)
Tik nžn, ar pirma pasižaisti su citrina, actu, ar visgi bėgti pirkti  g.gif 

Sako, Lenor'as padeda - užpilti apšlapintą kilimo vietą skalbinių minkštikliu "Lenor", patrinti ir palikti nenuskalavus (plačiau - šioje temoje) wink.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus, mreikes pabandyti ciuzinuka valyti s actu ir vandenuku:) gal nebeliks kvapo
Atsakyti
As ir turejau problema su kilimu, mano suniukas pastoviai sysiojo ant jo, nuveziau isvalyti kilima, tai net valykloj nepanaikino nemalonaus kvapo, taciau nsipirkau labai gera priemone Febreze textilerfrischer vadinasi. 15lt mokejau pirkau gariunuose ten kur parduoda visokias priemones is vokietijos. ir esu lb patenkinta, ji galima irant ciuzinio ir uzuolaidu ant baldu purksti nepalieka demiu. Man patiko super 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
turbūt neparėjo ta mamytė namo pažiūrėti purškiklio pavadinimo... g.gif
einu acto užpiliuko gaminti.... lotuliukas.gif
Atsakyti