Įkraunama...
Įkraunama...

Tikslas: -8kg

siandien, uzlipusi ant svarstykliu, labai savimi nusivyliau ir pasibaisejau, 59kg. to dar nebuvo!!!! ir pasakiau sau: gana!!!!!!!!!! bet gana jau siandien, ne nuo pirmadienio ir ne nuo rytojaus! visada buvau 50-51kg (tas buvo pries 5 ar daugiau metu kai buvau grazi), veliau tapau 54kg, bet visada maniau, kad tie 3-4kg nieko baisaus, vat jei tik pasportuociau truputi, jie iskart dings..... o paskutiniu metu jau matydavau svarstyklese 56-58kg. bet ir vel maniau, kad nuo rytojaus ar nuo kito menesio pradesiu:
1. valgyti daugiau darzoviu ir vaisiu,

2. nevalgysiu bent jau po 7 ar 8 val vakaro (kadien valgome socia vakariene apie 8 ar 9 val vakaro),

3. pradesiu keltis bent 15 min aksciau kad pavalgyciau pusrycius (anksciau kai buvau grazi ir liekna visada valgydavau pusrycius, o dabar jau keli metai niekad nevalgau pausryciu)

4. darysiu bent kas 2 ar 3 dienas bodyflex pratimus (kazkada darydavau ir patiko)

bet deja, taip ir nepradejau ne vieno is siu 4 doh.gif

ir siandien, kai jau sveriu 59, tiesiog norisi grizti namo ir prisivalgyti, vien tam kad jausciau ta pilna skradi ir pasakyciau sau, kad nuo rytojaus viska darysiu kitaip verysad.gif bet todel ir pradejau nauja lieknejimo istorija, nes pasakyti sau man neuztenka. dabar bent jau pasisakiau apie savo ketinimus keisti gyvenimo ir maitinimosi iprocius pries jus ir todel negaliu atideti iki pirmadienio ar iki rytojaus, juk jau pasisakiau, kad pradedu nuo siandien blush2.gif jus visos bent jau sugedinsit mane jei vel apsileisiu, o ir pati pasijusciau visiska bevale jei ir dabar nepradeciau nieko keisti.....

taigi nuo siandien pradedu!!!!!! grizus namo darysiu bodyflex pratimus, o jei ir valgysiu vakariene tai tik darzoves (gal susimaisysiu kokias salotas) bet ir tai tik iki 8 val.

ir nesisversiu visa savaite (nes jei nematysiu kad svoris krenta, nebus stimulo)

rezultatus aprasysiu po savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur rezultatai, savaitė kaip ir praėjo, įdomu būtų sužinot kaip sekės g.gif
Atsakyti
Niu, tai kas nutiko? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nesigedink, jei neislaikei savo pasizadejimo valgyti ta butent vakara tik darzoves ir pasibodifleksinti. Oi... doh.gif kai as jau pamaciau, kad su svoriais darosi negerai (si ankstyva pavasari), tai ir buvo labai sunku... ir keikiau ir verkiau ir vel apsivalgiau ir vel verkiau, kad persivalgiau... ir bandziau to ano nepirkti, ir vel pirkau... ir zadejau "siandien nevirsyti 2000cal" (na pradzioj, kad apsiprasti su mazesniais kiekiais) ir vakare suskaiciuju, o ten 4000, jei ne daugiau... ir vel keikiu ir vel verkiu ir vel geda pries visa pasauli ir save, kad nesugebu... beje, jei per pusrycius sociai pavalgau, tai visa diena tuomet daug didesnis apetitas, tad tu pusryciu neturejimas nera man toks jau blogas dalykas (niu turiu as juos, bet labai tokie skrumni, kad tik ne ant sauso skrandzio kavyte butu). O ir esu skaiciusi keleta strapsniu, kad organizmas iki vidudienio valosi, tad jam ir nereikia maisto, nebent kokiu vaisiu. Nekeisk savo iprociu tuos kuriuos megsti wink.gif Buk gera sugrisk, padiskutuosime... kaip gi pasiekti ta savo tiksla. Tik vat dar noriu pridurti, nors jau siuose forumuose apie liekninimas esu jau daug kartu kartojusi. Stenkis buti geresnes nuotaikos, sypsokis, nors ir pyksti ant saves.. ziurek ir praeis tas pyktis. Kuo daugiau teigiamai galvok apie save, nekarto giliai giliai mintyse "kad as nesugebu, nepasieksiu..." nekartok neigiamu teiginiu.. kuo maziau neigiamu emociju. Nesistenk isibrauti i jau permazus rubelius, jie tik dar labiau nuliudins... Oi.. niu gal tam kartui gana. Nosyte aukstyn ir nebark saves!!!! wink.gif
Atsakyti
cia su mano istorija buvo nutikes keistas dalykas. kai bandziau ja paskelbti, nauja tema tiesiog neatsirado. as vis tikrinau kiekviena diena, ir vis temos nebuvo. o kadangi man tiesiog psichologiskai buvo svarbus tas pasizadejimas pries visas kad keisiu yprocius ir pan, tai as pirma savaite buvau labai griezta sau ir per pirma savaite numeciau 1 kg, per antra dar 1, dar po savaites jau buvau 56.5kg ax.gif bet kadangi vis nerode, kad atsirado mano tema, tiesiog nepasigyriau rezultatais.

siandien labai pakilo nuotaika, kai radau, kad mano tema paskelbta........tai vat siandien esu 56.5kg

na aisku buvo siokiu tokiu nukrypimu nuo savo pazadu blush2.gif ir vakare budavo kad valgau ir nutelos pakabindavau kelis saukstus doh.gif

aciu Micha uz patarimus, bet deja vis dar daznai pykstu ant saves. tiesiog jauciu, kad kazkokia psichologine problema su tuo maistu........ grizus po darbo namo pradedu kuistis po spinteles ir saldytuva ir ieskoti sausainiu, saldumynu, ar siaip bet ko uzkasti, bet jei saves paklausciau ar esu alkana, tai tikrai nesijauciu alkana tuo metu kai griztu is darbo unsure.gif bet vis tiek norisi kazka kramtyti......

Atsakyti
Kaži,o koks tavo ūgis?Žinoma,kai visada svėriai apie penkiasdešimt,ir dabar tie papildomi kilai...........Ta pati pasaka ir su manim.
Bet kai pagalvoji,amžinai jaunas nebūsi g.gif
Atsakyti
mano ugis 1.73 gal sakysite kad mano svoris ir normalus, bet as nesijauciu gerai. juk uzaugo riebalai ant pilvo (o anksciau pilvas buvo plokscias ir be jokiu riebaliuku) ir man tai tikrai negraziai atrodo, o be to tiesiog negaliu jausti, kad pamazu kelnes ar sijonas tampa per mazas. juk nebegsiu kaskart pirkti nauju rubu....... visada buvau liekna, liemuo niekada nebuvo daugiau 63cm o dabar liemuo tapo 74(ar net daugiau), tai tiesiog pati matau riebaliukus, o jei jie prades virsti apelsino zievele doh.gif isivaizduoju kad bus daug sunkiau ja panaikinti, nei atsikratyti riebalu sluoksnio rolleyes.gif
Atsakyti
Nu kažkaip keistai ,kad tiek dauk per liemenį,nejaugi visi priaugti kilai ant liemens sutūpė?Manau ,kad be aerobikos neapseisi,jei nori nuo pilvuko tas bjaurybes išvaryti,aišku, suprantu tam reikia laiko ir noro,kurio dažniausia nebūna.Bet nenusimink,manau susitvarkysi sunglasses2.gif Čia tiek dauk merginų besilaikančiųjų,kad tikrai gali prie bet kurių prisijungti ir stimulas didesnis bus,ir noras. group.gif
Atsakyti
na man atrodo, kad visas svoris uzaugo ant pilvo unsure.gif siaip nematau kad butu storesnes rankos ar kojos (nebent labai nedaug ir del to nepastebiu)

sia savaite dar neturejau laiko pasportuoti. bet kadangi penktadieni lipsiu ant svarstykliu, tai butinai reikia iki penktadienio pasportuoti, kad dar bent koki kg numesciau ax.gif

man labai veiksmingi ivairus tempimo pratimai, kaip bodyflex, taip pat darau kai kuriuos jogos pratimus (daugiausiai pilvui). atrodo lyg ir nepavargstu, bet jauciuosi lankstesne ir energingesne. o jei matau kad per savaite bent 1 kg nukrito......... ax.gif

ir dar, labai smagu, kad atsirado mane suprantanciu ir pataranciu. VISOMS ACIU!!!!!
siaip visos mano pazistamos sukauja, kad man nereikia kudintis ir pan. bet as negaliu matyti ant saves riebalus. ir jei tik man pavyks ju atsikratyti, niekada neleisiu nei vienam cm uzaugti ax.gif
Atsakyti
Tai sekmės tau,tikrai nedauk turi numesti kilų,o jų atsikračiusi jau tikrai reikia pasisaugoti,kad vėl neataugtų.

wink.gif
Atsakyti
vakar matavausi: liemuo 70cm verysad.gif o siandien sveriausi, maniau kad dar bent puse kg nebebeus, bet deja: 68kg verysad.gif taip ir dingo nuotaika ir stimulas, ir pasitikejimas savimi........
Atsakyti
QUOTE(fantasia @ 2006 10 16, 10:43)
vakar matavausi: liemuo 70cm  verysad.gif  o siandien sveriausi, maniau kad dar bent puse kg nebebeus, bet deja: 68kg  verysad.gif  taip ir dingo nuotaika ir stimulas, ir pasitikejimas savimi........

Tu čia meti svorį ar augini g.gif
Atsakyti
QUOTE(fantasia @ 2006 08 18, 16:36)
siandien, uzlipusi ant svarstykliu, labai savimi nusivyliau ir pasibaisejau, 59kg.



QUOTE(fantasia @ 2006 10 06, 10:33)
siandien labai pakilo nuotaika, kai radau, kad mano tema paskelbta........tai vat siandien esu 56.5kg



QUOTE(fantasia @ 2006 10 16, 10:43)
o siandien sveriausi, maniau kad dar bent puse kg nebebeus, bet deja: 68kg


Tai as dabar ir nieko nebesuprantu unsure.gif Ar cia korekturos klaida ar cia svarstykles kitos ar cia istiesu priaugai per 10 dienu daugiau nei 10kg...
Atsakyti