Įkraunama...
Įkraunama...

Tikslas: -8kg

QUOTE(Micha @ 2006 10 21, 14:50)
Tai as dabar ir nieko nebesuprantu  unsure.gif  Ar cia korekturos klaida ar cia svarstykles kitos ar cia istiesu priaugai per 10 dienu daugiau nei 10kg...




buvo klaida blush2.gif ne 68, o 58kg. bet man tai vis tiek sugadino visa pasiryzima. per visas pastangas vis tiek is 56.5 vel tapo 58kg. man turbut reikia nesisverti koki menesi, kad bent koki menka skirtuma matyciau ir negadintu nuotaikos g.gif

Atsakyti
QUOTE(fantasia @ 2006 10 24, 10:58)
buvo klaida blush2.gif ne 68, o 58kg. bet man tai vis tiek sugadino visa pasiryzima. per visas pastangas vis tiek is 56.5 vel tapo 58kg. man turbut reikia nesisverti koki menesi, kad bent koki menka skirtuma matyciau ir negadintu nuotaikos g.gif



tu per greit numeti schmoll.gif todel ir atauga vel, juk paklaida yra kazkur apie du kilogramus +-, vat. mano ta peti problema kai nedaug svorio meti tai yra labai sunku, MB sportininkas jau kokius 7 metus ir sake man lengviau schmoll.gif butu jei reiktu numest 10 kg o ne 5.
o kaip tu atrodai su 173 ir 50 kg? mano ugis 172 svoris 60 dabar tai jauciuos nelabai, galvoju 5 numest, bet 10 sakau gal jau perdaug butu?
Atsakyti
na as visada buvau labai liekna. bet dabar kai esu 58 (o vis budavau apie 51), tai visi sukauja,kad as visai plona esu ir nereikia man kudintis. bet pati save matau veidrodyje siek tiek istizusia blink.gif mano problema ta, kad pilvo srityje susikaupe daug riebalu, tiesiog apciuopiu padanga ant saves. vat tas man ir nepatinka, kad pastorejau per liemeni (nuo 60-62cm iki 70cm (vaiku dar neturiu)). siaip gal ant koju ir ranku bent koki cm priaugau, nezinau, niekada nesimatuodavau...... bet labai noriu to plokscio pilvuko, koks buvo anksciau......ir noriu tilpti i visas kelnes ir sijonus..... vis dar kovoju, bet vis dar negaliu pasidziaugti rezultatais verysad.gif

Atsakyti
Tik neskubek su rezultatais... 4u.gif Savaite dvi.... - dar nieko nereiskia. Pirmiausiai nuosirdziai issianalizuok kiek suvalgai, ka valgai. Ir dar - ar tik stengiesi ar istiesu realiai saikingi maitiniesi - va cia du skirtingi dalykai.

Dar toks pastebejimas, neretai girdziu zmones kalbant "viska isbandziau, bet niekas nepadejo", siek tiek atrodo liudnai juokingas (nes retas zmogus, pas kuri yra tikrai ant tiek suletejusi apykaita, kad nuo "oro" storejama). Todel mano isvados butu tokios: 1. Norejo greitu rezultatu ir po keliu dienu, savaites max. dvieju pasiduoda 2. Gavus siokius tokius rezultatus (arba pasiekus norimu rezultatu) grizo vel prie senu iprociu arba per visokias nesveikas dietas susigadino apykaita.


Zinai ka, o tai gal uzsuk i "Lieknejancias toliau" bigsmile.gif
Atsakyti
FANTAZIJA, siaip Tavo skaiciai atrodo normalus, jei ugis 1.73, o svoris 56,5. Sunkiau su pacios psichologine busena, kai trukdo.
Tiksliai, idomu, kaip Tu atrodai? Mano ugis 1.74 o patenkinta savim esu su 60 kg (dabar tik po atostogu all including reikia 4 kg numest, kurie irgi siaubingai nervina). Bet as net sportuodama, t.y. besiruosdama fitneso varzybom sveriu 57 kg, tik tada ryskus raumenukai matosi. Gaila, kad tokia negaliu islikt visalaika. Nenorek greitai numest svorio nevalgydama po 19 val.!! Nepamirsk, kad musu organizma sudaro skysciai, o moterys pries mm pasunkeja 1-1,5 kg, nes jie kaupiasi.
As visada sedziu ant dietu. Artejant mm priauga, pasibaigus reik mest. Numetu- 1 sav. dziaugiuosi, vel arteja mmm- vel priauga, nes ciklas trumpas. Svajone "viska valgyti, ka noriu" tampa tik per atostogas, bet tada buna +3-4 kg. Beto, ziemai as visada priaugu 4 kg ir iki pavasario metu.. Dabar kaip tik tam etape


Ka, Tu valgai Nutela? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2006 12 27, 16:42)
FANTAZIJA, siaip Tavo skaiciai atrodo normalus, jei ugis 1.73, o svoris 56,5. Sunkiau su pacios psichologine busena, kai trukdo.
Tiksliai, idomu, kaip Tu atrodai? Mano ugis 1.74 o patenkinta savim esu su 60 kg (dabar tik po atostogu all including reikia 4 kg numest, kurie irgi siaubingai nervina). Bet as net sportuodama, t.y. besiruosdama fitneso varzybom sveriu 57 kg, tik tada ryskus raumenukai matosi. Gaila, kad tokia negaliu islikt visalaika. Nenorek greitai numest svorio nevalgydama po 19 val.!! Nepamirsk, kad musu organizma sudaro skysciai, o moterys pries mm pasunkeja 1-1,5 kg, nes jie kaupiasi.
As visada sedziu ant dietu. Artejant mm priauga, pasibaigus reik mest. Numetu- 1 sav. dziaugiuosi, vel arteja mmm- vel priauga, nes ciklas trumpas. Svajone "viska valgyti, ka noriu" tampa tik per atostogas, bet tada buna +3-4 kg. Beto, ziemai as visada priaugu 4 kg ir iki pavasario metu.. Dabar kaip tik tam etape


Ka, Tu valgai Nutela? lotuliukas.gif

Koks tavo dienos meniu? Ka valgai, kad islaikytum savo svori?
Atsakyti
Mano meniu: TIK PRASAU NESUSINERVINT:

9:00 kava su daug pieno
11:00 obuolys ir apelsinas
14:00 jogurtukas 0% riebumo
17:00 puse vistos krutineles su salotom
19:00 daug daug arbatos, kartais obuolys
VISKAS mirksiukas.gif
vietoj krutineles buna zuvis arba i dvi saujas telpantys ruziai, arba i dvi saujas telpantys grikiai su pomidoru padazu (1 saukstelis) VISKAS
Kad saldumynu nenoreciau geriu TALIJA S
Ir VISKAS, niu 2-3 x per menesi suvalgau neriebiu ledu. Dienos koloriju stengiuos kaup 900- 1000 kcal nevirsyti. Jokio alkoholio negeriu, savaitgaliais 1 taure vyno. VISKAS, rimtai! Ir taip gal 6 metai (per atostogas, aisku, leidziu viska)
BET SAVO NORIMO 57-58 KG NEPASIEKIU NET VASARA.


Nei silpna nebuna, nei galva sukasi. Visus elementus maiste gaunu mirksiukas.gif
Tiesiog, gimiau su stabdziu galvoj "Neesk". Tureciau buti sliekas, bet nesu ir lasinuku apsciuopiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fantasia @ 2006 10 24, 08:58)
buvo klaida blush2.gif ne 68, o 58kg. bet man tai vis tiek sugadino visa pasiryzima. per visas pastangas vis tiek is 56.5 vel tapo 58kg. man turbut reikia nesisverti koki menesi, kad bent koki menka skirtuma matyciau ir negadintu nuotaikos g.gif

Manau,kad tavo svoris yra tikrai normalus ir nereikia pūsti burbulo dėl nieko mirksiukas.gif

QUOTE(busVakare @ 2007 01 08, 18:41)
[color=green]Mano meniu: TIK PRASAU NESUSINERVINT:

doh.gif doh.gif su tokiu maitinimusi ilgai netversi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 09 sausio 2007 - 16:21
ziurint ko nori: ar liniju ar skanaus maisto. Niekada nebuvau skrandzio verge. O is viso: galima ir siuo bei tuo papiknaudziauti, bet su dideliu protu, kad pasekmiu nebutu. Taip gyvenu gal jau 56m. Nealsptu nuo nedavalgymo ir paakiai nepajuode. Mano vyras, tarp kitko, irgi taip pat maitinasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 01 09, 18:02)
ziurint ko nori: ar liniju ar skanaus maisto. Niekada nebuvau skrandzio verge. O is viso: galima ir siuo bei tuo papiknaudziauti, bet su dideliu protu, kad pasekmiu nebutu. Taip gyvenu gal jau 56m. Nealsptu nuo nedavalgymo ir paakiai nepajuode. Mano vyras, tarp kitko, irgi taip pat maitinasi.  mirksiukas.gif

Na taip ,norisi gražių linijų,bet taip maitintis aš galvoju,kad nėra gerai mastau.gif Na bet kiekvienam savaip viskas atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
as savo tiesu neirodinesiu.. Bet pagalvokim kokio dydzio tas musu skrandis? Jogai maitinasi tiek, kiek telpa i sauja... Jei maistas ivairus, gauni visas medziagas. O kieki gali nusistatyti pati. Jei valgau (karta per metus..) cepelinus, sudoroju tik viena ir jau skersa blink.gif < jei karta per metus pasiilgstu picos- sulenda tik puse.. O mano svajoniu svoris 57 kg. Yra salia to dar ir filosofija, kad lengvai jautiesi, po maisto energija skiri darbui, o ne virskinimui, ugdai valia ir t.t.
Atsakyti
norejau merginos jūsų paprašyti, gal kuri turite body fekso pratimelius pvz koki filmą su paaiškinimais, o jei neturit, tai gal žinote kur tokį rasti.
Atsakyti