Įkraunama...
Įkraunama...

Tikslas: -8kg

is savo patirties zinau kad labai greiti rezultatai t.y. numesti kg gryzta su kaupu, tad pirmiausiai reikia keisti iprocius, vienas ir labai geru t.y. man tiko, valgyti kas 3-4 valandas, tuomet nesuleteja metabolizmas, jokiu uzkandziavimu tarp valgiu - auksine taisykle ir dar viena NEVALGYTI MESOS SU BULVEMIS AR RYZIAIS, TIK SU DARZOVEMIS!!! SEKMES, PAPRASTA BET KARTAIS OI KAIP SUNKU ...
Atsakyti
Paskaitinėjau ir eilinį kartą įsitikinau, kad kuo moteris kūdesnė, tuo labiau ji nori numesti dar nors kelis kg. Gal išmokim mylėti save tokias, kokios esame?
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2007 01 16, 14:59)
Paskaitinėjau ir eilinį kartą įsitikinau, kad kuo moteris kūdesnė, tuo labiau ji nori numesti dar nors kelis kg. Gal išmokim mylėti save tokias, kokios esame?

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif ir tos kurios nori numesti tuos kelis kg, tokią tragediją dėl jų daro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2007 01 27, 15:51)
Visiškai pritariu  drinks_cheers.gif ir tos kurios nori numesti tuos kelis kg, tokią tragediją dėl jų daro  doh.gif

Na zinot, panos, kai tie keli kg trukdo gyvent, tai.. Juk kaip sako - svarbiausia sau patikti, tad jei kitoms atrodai plona, bet sau nepatinki, tai... mirksiukas.gif
Aisku, man irgi atrodo kad gerbiamos temos autores noras turet pilva visai be riebalu labai jau toooks ax.gif, na nezinau.. Ne mano skonio ir gal siek tiek persudytas.. rolleyes.gif Bet, cia kaip ir su rubais: vienoms grazu vienas, kitoms kitas mirksiukas.gif Jei panele jausis gerai tik tu riebaliuku nusikracius, tai tada reikia jais kratytis mirksiukas.gif
Va as pvz irgi niekad jokiu dietu nesilaikiau, visada valgydavau kiek noriu kada noriu (vidury nakties nors ir cepelinu thumbup.gif ), svoris daugiau maziau toks pat laikes, gal tik kokius 3 kg paaugau, bet niekad nebuvau siaudas, tad man tie kg ir nekliuvo:P Taciau pagaliau kazkaip pagalvojau, kad gal vasaromis nelabai smagu bikini apsirengt ir paziurejus i pilva lasinius matyt, bijot atsisest ir susilenkt, kad ringes nesusidarytu blink.gif Tam, kad taip nebebutu, manau, man reikia gal tik kokius 3-5kg numest mirksiukas.gif Taigi, gal kuri is jusu sakysit, kad tokiu atveju as dabar tureciau ir taip labai nrmli atrodyt, tad galam cia mest isvis ir kam cia isvis tragedija daryt rolleyes.gif Na, bet zinot - kai vasara iseini su bikiniu ir, kad kas ka besakytu, galvoji, jog visos kitos grazesnes blink.gif , tai gal visgi reikia biski numest drinks_cheers.gif Del sventos ramybes drinks_cheers.gif
Tai va, zodziu, naktiniu cepelinu jau atsisakiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
p.s. aisku, man dbr tai kazkaip biski baisu, kiek cia man reikia valgyt, kad nebutu ta dieta per griezta ( o tai veliau, kai pradesiu save kankint, tai a)nusikankinsiu b)kazkurioj vietoj vis tiek cepelinu prisikirsiu ir tada jau kg zaibu kals i virsu ir dar padvigubes blink.gif Kad nebutu cia kad nuo vilko ant meskos... mirksiukas.gif ).. Juk tik 5kg kokius reik numest mirksiukas.gif

Taigi, panos, lieknejam ar storejam, svarbiausia, kad sau patinkam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LapėSnapė @ 2007 01 29, 03:49)
Na zinot, panos, kai tie keli kg trukdo gyvent, tai..

Kaip gali trukdyti gyventi lotuliukas.gif Suprantu,kad tikrai nesmagu,kada ant pilvo barankos ,bet jei pati visa normali,tai kam save kankinti dėl kelių kg ,kam griebtis kraštutinumų,nuo to tik blogiau gali sau pasidaryti doh.gif Taip daugiausiai būna,kad panos galvoja,kad yra labai storos,o iš tikrųjų viskas yra normos ribose ir griebiasi laikytis visiokiausių dietų ,kur per dieną galima valgyti mikroskopinėm dalytėm ir tai sublogsta,kad sutrinka normalus organizmo funkcionavimas doh.gif ir blogiausiai tai,kad kai grįžta prie normalaus maitinimosi viskas sugrįžta dvigubai blink.gif Siūlau tokiu atveju ,kai matosi nedidelės barankos ant pilvo -pasportuoti ,padirbti su pilvo presiuku ,tikrai daug efektyviau bus ax.gif Na ir žinoma -cepelinų naktim nevalgyti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 29 sausio 2007 - 07:52
QUOTE(estrella @ 2007 01 29, 09:51)
Kaip gali trukdyti gyventi  lotuliukas.gif Suprantu,kad tikrai nesmagu,kada ant pilvo barankos ,bet jei pati visa normali,tai kam save kankinti dėl kelių kg ,kam griebtis kraštutinumų,nuo to tik blogiau gali sau pasidaryti  doh.gif Taip daugiausiai būna,kad panos galvoja,kad yra labai storos,o iš tikrųjų viskas yra normos ribose ir griebiasi laikytis visiokiausių dietų ,kur per dieną galima valgyti mikroskopinėm dalytėm ir tai sublogsta,kad sutrinka normalus organizmo funkcionavimas  doh.gif ir blogiausiai tai,kad kai grįžta prie normalaus maitinimosi viskas sugrįžta dvigubai  blink.gif  Siūlau tokiu atveju ,kai matosi nedidelės barankos ant pilvo -pasportuoti ,padirbti su pilvo presiuku ,tikrai daug efektyviau bus  ax.gif Na ir žinoma -cepelinų naktim nevalgyti  hihihi.gif

pritariu visu 100% bigsmile.gif O kalbant apie atsikišusį pilvuką, tai jis atsikiša nebūtinai dėl riebaliukų. Labai akivaizdus pavyzdys-badaujantys Afrikos vaikai. Jie tikrai lašinukų neturi nei gramo, o pilvukai atsikišę. verysad.gif
Atsakyti
...kazko labai jauciu pasiteisinima... Kiekvienam savo. Vienos visa gyvenima laikosi maisto ribojimo, kitos kerta cepelinus. Tik sveikatos klausimas issisprendzia ne dabar, o kai Tau virs 30... Ir rubuiliukiu zvilgsniai per balius i prisilaikancias buna pilni ne uzuojautos tongue.gif Ten zybsi visai kito pobudzio ziburiukai. Valios klausimas ir tiek. O lieknos nori buti visos... Tik teisinasi...
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 02 01, 10:16)
...kazko labai jauciu pasiteisinima... Kiekvienam savo. Vienos visa gyvenima laikosi maisto ribojimo, kitos kerta cepelinus. Tik sveikatos klausimas issisprendzia ne dabar, o kai Tau virs 30... Ir rubuiliukiu zvilgsniai per balius i prisilaikancias buna pilni ne uzuojautos  tongue.gif Ten zybsi visai kito pobudzio ziburiukai. Valios klausimas ir tiek. O lieknos nori buti visos... Tik teisinasi...

Čia niekas nesiteisina schmoll.gif čia kalba eina apie normalų požiūrį į save ,nes yra labai daug tokių kurios "perkarusios "vaikšto ir vistiek dar joms atrodo,kad jos storos ,taip ir prie rimtų problemų priveda ,kaip anoreksija,bulimija ir t.t doh.gif Gyvenimo būdu turi tapti SVEIKA MITYBA ir nebus jokių problemų ,o čia aš matau tik tai,kaip nori atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų,bet kokiu būdu doh.gif nejaugi tie keli kg trukdo gyventi doh.gif taip ir susigadina gyvenimą merginos doh.gif dar kol jaunos,tai reikia pradėti dabar galvoti apie ateitį ,kas bus, kai praeis 10metų ,jei laikysis dabar griežtų dietų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 02 vasario 2007 - 08:02
ech ir man reikia numesti kg verysad.gif
Atsakyti
puiku, jei turi tvirtos valios laikytis tu 4 punktu! wink.gif as deja negaliu tuo pasigirti unsure.gif kiek kartu pradedavau, tai ir dietos ir visa kita nueidavo suniui ant uodegos. keisti valgyumo iprocius is viso pasirode neiveikiama uzduotis. tai teko ieskotis truputi kitokiu svorio koregavimo priemoniu. isbandziau dabar populiaru buda- lieknejimo preparatus, bet ir su jais tekdavo apriboti maisto porcijas, salia dar sportuoti. ech, gerai, jei laiko yra wink.gif na taip kankinaus, kol sesuo pasiule formoline pabandyt, va cia tai toks perversmas mano bandymams buvo! biggrin.gif svoris krenta, maitinimosi iprociu nekeiciau, laiko irgi susitaupo. net komplimentu jau gavau, kad zaviau atrodau bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai nesutikciau, kad keli kg netrukdo. man jie tikrai trukdo..... niekada nesu turejusi ringiu ant pilvo, tai dabar jei apsimovus kelnes jau pasikabina viena kita ringe virs ju - man tikrai nekaip atrodo. na visi man tik ir sneka, kad turiu grazu kuna ir pan, kad tikrai nereikia jokiu dietu ir t.t. na as ir nesakau, kad ketinu tapti anoreksike ar pan. tik vat jei jau turejau pilva be ringiu tai ir noreciau vel toki tureti.... juk nieko daugiau nesiekiu tik tureti tai ka turejau. o vat jau nuo liemens atsikraciau keliu cm ir gal bent koki kg. tiesiog jauciuosi geriau, kai sedint ta ringe jau mazesne. o tikrai nebadauju..... mums taip iseina, kad vakariene valgome velai, tai stengiuosi paankstinti, o be to darau atsilenkimus, kai kuriuos jogos pratimus (daugiausia pilvui) ir pradedu jaustis geriau smile.gif jau pradeda tirpti riebaliukas smile.gif
Atsakyti
Fantasia,

Perskaiciau visa sita forumeli nuodugniai. Galiu pasakyti, kad tavo atvejis atitinka manaji... Tik skirtumas, ugis mazesnis(mano 168) ir as gal kiek sunkesne:) Visa gyvenima turejau plokstuteli pilva, pilvo presa, net vaikinai pavydedavo... lieknute.. o dbr, te kad nori, besedint ir begrauziant mokslus susipykau su savimi, po to ir su maistu... valgau-storeju-nervinuosi-todel ir vel valgau... Passtorejau nuo 50kg iki 58kg. Dbr visaip bandau save suimti i rankas ir grizti, kaip tu sakai, prie to,ka turejau!!! daugiau nenoriu!

Nera lengva... sunku... Nesuprantu net kartais kodel valgau, jei net to maisto as nemegstu! as dievinu salotas, dievinu vaisius, bet prisivalgau kazkokiu nesamoniu.... Tai tikrai psichologine problema!
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti