Įkraunama...
Įkraunama...

ISM

Sveiki (-os), smile.gif
Man labai reikia patarimo..
Gal cia kartais yra besimokanciu ISM, arba pazistanciu cia studijuojancius? Noreciau suzinoti jusu nuomone aoie studijas cia...
Ar verta, ar geriau tikras universitetas? Kaip i toki diploma ziuretumet, jei butumet darbdaviai? Tikrai nezinau, kur geriau mokintis, nes vieni sako, kad cia labai aukstas studiju lygis, geriausi destytojai, naujausia informacija, o kiti- kad cia renkasi tik turtingu teveliu vaikuciai, kuriems viskas `dzin`...
Be to, kaina irgi nemaza.. bet mes taip nusprendeme, kad butent i moksla investuoti verciausia g.gif ... Parasykit savo nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
Esu susidurusi su ISM ne kaip studente, ir nepazistu ju studentu, bet kazkodel esu susikurusi gera ivaizdi apie juos. Turejau savo darbe siokiu tokiu bendradarbiavimu su jais, be to buvau ten uzejus (Kaune) - ispudinga, o ir siaip man pasirode, kad gerai organizuoja darba ir dirba efektyviai. Is to kyla ir pagristas ju pasikelimas laugh.gif

Jei tureciau tiek pinigu, kiek kainuoja ju studijos, - neabejociau wink.gif
Atsakyti
Aš mokausi ISM magistratūroj. Pusę sumos už mokslus sumokėjo darbovietė, kitą pusę (12000) moku pati.
Kadangi mokausi magistratūros studijose vadovams, man mokytis vienas malonumas. Į paskaitas einu kaip į šventę. Esame be galo gerbiami dėstytojų, su manim studijuoja išprusę inteligentiški ir intelektualūs žmonės. Už juos tėveliai tikrai nemoka, ne tas amžius. Dėstytojai tikrai autoritetingi, savo srities profesionalai, daug pasiekę, nes norint dirbti ISM turi būti super super kažkurioj srity.
Viskas tikrai labai gerai organizuota, labai laiku gauname bet kokią informaciją apie studijas, egzaminus, pasikeitimus, biblioteką ir kt.

O kad bakalauro studijos brangios, ir mokosi turtingų tėvėlių vaikai, tai dar nereiškia, kad jie buki. Reikalavimai yra, mėto lygiai taip pat kaip ir visuose universitetuose. Beje, perlaikymai labai brangiai kainuoja. Kiek teko matyti tuos jaunuolius, man jie paliko gerą įspūdį. Gal ir pasikėlę, gal ir labai gerai apsirengę, tačiau pietaujant nuo jų stalo nesigirdi NAxxx, BXXT ir pan. tipo, pavarėm, nuvarėm, chebra ir kt. Ramūs kultūringi jaunuoliai.
Tai ką jau studijavau, be didesnių pastangų man buvo sukišta į galvą. Kaip žiūrima į diplomą, nežinau, nes dar neturiu smile.gif
Beje, taip pat negaliu rekomenduoti bakalauro studijų, nes tikrai nežinau. O magistratūros tikrai rekomenduoju, nes pajusite malonumą mokytis.
Jei bus galimybė, dukrą tikrai skatinsiu bent jau magistratūrą studijuoti ISM.
Atsakyti
Mano drauges vyras, turintis vadovaujanti darba, siemet istojo i sios mokyklos magistratura. Jis yra intelektualus ir isislavines, turintis jau viena bakalauro diploma, be to tikrai nera turtingu tevu vaikas. Uz pusmeti kiek zinau sumokejo 6600 Lt.
Atsakyti
As viena ausim esu girdejusi apie sia mokymo istaiga. Patariu kaip pragmatike: pasidomekit ar ju diplomai pripazistami uzsienyje? Manau, siais laikais tai tampa svarbu. Yra kazkokia studiju kokybes kontroles tarnyba ir kazkas panasaus. Jie turi visa info apie visas mokymo istaigas, diplomu pripazinima ir pan. Vietiniu destytoju "tiesos" apie pripazinima ir auksta lygi gali pasirodyti plepalais, o pinigeliu niekas negrazins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andora: 13 rugsėjo 2004 - 09:52
Apie ISM diplomus (magistrams) galiu atsakyti iš karto - įteikiami du diplomai: lietuviškas ir norvegiškas, nes mokykla priklauso Norvegijos aukštajai verslo mokyklai. Ar jų diplomai pripažystami užsienyje, neteko domėtis, nes man kažkaip nekilo toks klausimas g.gif Manau sukišus tokius pinigus jau seniai skandalas būtų nuskambėjęs, jei kas ne taip smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (milabra @ 2004 09 13, 22:37)
Apie ISM diplomus (magistrams) galiu atsakyti iš karto - įteikiami du diplomai: lietuviškas ir norvegiškas, nes mokykla priklauso Norvegijos aukštajai verslo mokyklai. Ar jų diplomai pripažystami užsienyje, neteko domėtis, nes man kažkaip nekilo toks klausimas  g.gif  Manau sukišus tokius pinigus jau seniai skandalas būtų nuskambėjęs, jei kas ne taip  smartass.gif

Pamaciau temos pavadinima ir pagalvojau, bus proga man pasisakyt. Bet geriau nei milabra nieko nepasakysiu.
Pati ten mokausi ir po dvieju savaiciu ginsiu magistro darba cool.gif
Kadangi tik ka pakeiciau darba, tai galiu drasiai teigti - darbdaviai ISM studijas labai vertina. Ka cia ir bepridurti. Siulau apsilankyti Atviru duru dienose ir pamatyti studentus bei destytojus.
Uz moksla mokejau pati ir nesigailiu nei vieno isleisto cento wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liu: 14 rugsėjo 2004 - 06:56
Ar tiesa, kad ISM pavadinimas pasikeite? Ar ten labai sunku mokytis? Noreciau apie ism daugiau suzinoti, nes tikiuosi ten istoti 4u.gif
Atsakyti
Mano pazistama ka tik baige studijas ISM. Nerealiai patenkinta. Jau vien todel, kad ismoko anglu kalba, nes kai istojo - vos vos graibesi ax.gif Sedejo naktimis, bet persilauze thumbup.gif Ten tikrai studijuoja kulturingi zmones. Ji pati tikrai ne turciu dukrele. Jos tevai netgi bedarbiai. Ji labai norejo tas studijas baigt, todel per vasara uzsidirbdavo pakankamai uzsieny. Ir prisikapste iki galo. Sunkiai, bet gal atsipirks.
Atsakyti
studijos Ism pinigų sukišimas į gerą vietą. Arba noras už didelius pinigus nusipirkti komfortą. Jau geriau studijuoti kokiam vu pakenteti studentu kartais issprustanti bxx ar nxx, bei destytojus, kurie tikrai nera blogi. Ir be milzinisku lesu galesi neprastai issilavinti.
Atsakyti
QUOTE(Lemon @ 2005 07 26, 08:23)
studijos Ism pinigų sukišimas į gerą vietą. Arba noras už didelius pinigus nusipirkti komfortą. Jau geriau studijuoti kokiam vu pakenteti studentu kartais issprustanti bxx ar nxx, bei destytojus, kurie tikrai nera blogi. Ir be milzinisku lesu galesi neprastai issilavinti.


Kiekvieno teise rinktis mirksiukas.gif Kenteti ar nekenteti, VU ar ne VU mirksiukas.gif
Atsakyti
Lemon o tu ten studijavai, kad taip viska apie ism zinai? Jeigu taip, tai kodel tai tik pinigu kisimas i gera vieta?
Atsakyti