Įkraunama...
Įkraunama...

ISM

Tai i bakalauro studijas ir stojama po 12klasiu, o i magistrantura pabaigus bakalaura.
Atsakyti
as kai rasiau kolegijai diplomini, teko pasinaudoti ISM biblioteka ir nerealiai gera medziaga. viska iki paskutines knygos duoda studentui ISM i namus, o svetimiems ir atsisviesti galima thumbup.gif man pasirode kulturinga, tvarkinga ir siuolaikiska aplinka, zmones thumbup.gif super liftas irengtas. lig ir nieko netruksta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2006 07 19, 12:42)
gal gali man kas nors, kas zino pasakyt. ISM galima studijuot baigus 12 klasių? ar ten tik visokie bakalaurai, magistratūros ir pan? prisiskaičiau ir pasimečiau visai. doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Baltute @ 2006 07 19, 18:45)
Tai i bakalauro studijas ir stojama po 12klasiu, o i magistrantura pabaigus bakalaura.

mirksiukas.gif

QUOTE(MyWay @ 2006 07 19, 19:00)
as kai rasiau kolegijai diplomini, teko pasinaudoti ISM biblioteka ir nerealiai gera medziaga. viska iki paskutines knygos duoda studentui ISM i namus, o svetimiems ir atsisviesti galima thumbup.gif man pasirode kulturinga, tvarkinga ir siuolaikiska aplinka, zmones thumbup.gif super liftas irengtas. lig ir nieko netruksta drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sujuokinai, taip ir uzsimaniau pamatyti, kas ten jau taip 'super'
Atsakyti
braskel nematau nieko juokingo. nevisi gimsta mokėdami ir žinodami kaip kad tu blink.gif
ir išvis kam rašyt tokias nesąmones, kur nei ką pasakai, kas su tema susiję, nei apskritai ką pasakai.. tik nereikalinga žinutė, prie visų, kurios trukdo greičiau susirast norimą informaciją, ir žinutę, kurioje būtų bent jau kas nors protingo parašyta ir į temą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bird: 24 liepos 2006 - 17:28
QUOTE(bird @ 2006 07 24, 17:25)
braskel nematau nieko juokingo. nevisi gimsta mokėdami ir žinodami kaip kad tu blink.gif
ir išvis kam rašyt tokias nesąmones, kur nei ką pasakai, kas su tema susiję, nei apskritai ką pasakai.. tik nereikalinga žinutė, prie visų, kurios trukdo greičiau susirast norimą informaciją, ir žinutę, kurioje būtų bent jau kas nors protingo parašyta ir į temą.

Labai atsiprasau jei izeidziau, bet juokinga pasidare del to, kad mano sesuo budama 6kl, jau zino, kad po 12klasiu eina bakalauro studijos (jei to norima). O del mano pasak jus, 'nesamoningos zinutes', tai leiskit pastebeti, kad supermama.lt netik dalinasi informacija, bet cia ir galima issakyti savo nuomone. bigsmile.gif

O ir norisi pastebeti, kad tokios zinios nera igimtos.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bigudukas @ 2005 10 16, 23:00)
Esu III  ISM kurse, ir galiu pasakyti, kad viskas ok. Paneigiu tai, kad ten tik turtingu teveliu vaikuciai. Daugiau nei puse pasiime paskolas, ir vasarom bega i USA ir pan uzsidirbti kad susimoketu uz studijas. O del anglu, na nezinau kas cia sake ,kad prastai del anglu, dabar III kurse tik 1 destomas dalykas is 5 destomas lietuviu kalba, kiti 4 - anglu. O del studentu "nepatenkintu" ISM ir kurie "isejo" (dazniausiai po pirmos sesijos)  mirksiukas.gif  Tai galiu pasakyt kad jie tiesiog nesugeba dirbti komandose, ir aplamai nelabai gabus mokslui kiek pastebejau  verysad.gif  Kaip nebutu keista jie visi toliau sekmingai studijoja KTU VDU ir pan.;] Ir dar, apie speras galima pamirst, ISM jei pagavo nusirasinejant per egzamina, meta lauk tapacia akimirka, prie mano akiu keli skrido  thumbup.gif


sutinku! bet iseina ir nebutinai, kad nesugeba dirbti komandose, o todel, kad tingi mokytis!! pas mus tiek isskrido tokiu "moksliuku", kad ojojoj.

o kas sako, kad ten turtingu teveliu vaikai mokosi, tai, manau, kalba ju pavydas. puikus pavyzdis pateiktas, kad zmones ima paskolas, vaziuoja i uzsieni ir ten uzsidirba, kad galetu mokytis.
Atsakyti
Na, ISM nusirasyti imanoma smile.gif Jeigu tik turi talenta wink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nzn nepatinka man ism..net nebandziau cia stot, nors net neabejoju kad buciau istojus biggrin.gif kiek sake draugai tai cia istoja beveik visi, aisku ir dauguma iskart iskrenta pirmam kurse...tai iseina kad tie 7000 kaip i bala smile.gif
Atsakyti
ilgai ten svajojau mokytis, nes ku nepatiko ir perspektyvos nemaciau, o va dabar planuoju stot ir tikiuosi, kad pinigeliu uzteks ir bakalaurui, ir magistrui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zebriukas @ 2006 11 04, 15:39)
sutinku! bet iseina ir nebutinai, kad nesugeba dirbti komandose, o todel, kad tingi mokytis!!  pas mus tiek isskrido tokiu "moksliuku", kad ojojoj.

o kas sako, kad ten turtingu teveliu vaikai mokosi, tai, manau, kalba ju pavydas. puikus pavyzdis pateiktas, kad zmones ima paskolas, vaziuoja i uzsieni ir ten uzsidirba, kad galetu mokytis.

na,tekgti,kad ten vien tik turtingų tėvelių vaikai studijuoja neteisinga,bet kad ten tokių dauguma- tiesa...mano draugė te mokos, kaip kažkas monėjo paskolą pasiėmus,tai sakė,kad ten yra tas vadinamas turtingųjų klanas, kurios niekaip nesupranta kaip jinai gali į paskaitas važinėt viešuoju transpotu bigsmile.gif bet niekas nesako,kad tie turtingų tėvų vaikai durni mirksiukas.gif ir kad ten mokytis turtingų tėvų vaikams - lengva ir pan ax.gif
Atsakyti
as siemet irgi bandysiu stoti i ISM, pinigeliai ne mazi, aisku, reiks stengtis. O tie, kas sneka, kad turtingu teveliu vaikai mokosi, gryni pavyduoliai. Ir is viso labai jau slidu smeizti tai, kur nesi buves, tai tik irodo, kad pavydas kalba jusu lupomis, pats negali to tureti, tai smeizi. Yra tokia kategorija zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 11, 21:06)
as siemet irgi bandysiu stoti i ISM, pinigeliai ne mazi, aisku, reiks stengtis. O tie, kas sneka, kad turtingu teveliu vaikai mokosi, gryni pavyduoliai. Ir is viso labai jau slidu smeizti tai, kur nesi buves, tai tik irodo, kad pavydas kalba jusu lupomis, pats negali to tureti, tai smeizi. Yra tokia kategorija zmoniu.


as ir bandau ten stot drinks_cheers.gif , tik i vakarini, nes diena dirbu.
Atsakyti