Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

QUOTE(Guosste @ 2007 10 28, 17:55)
aciu  lotuliukas.gif tu tikras draugas hihihi.gif

aš labai rimtai ax.gif beje per exploerį man irgi rodo ax.gif net įėjus google.lt
Atsakyti
nerodo man nei taip nei anaip, kazkas pas mane netaip rolleyes.gif
Atsakyti
Pabandyk pakankinti mirksiukas.gif ir man iš pirmo karto nerodė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 10 28, 19:51)
Pabandyk pakankinti  mirksiukas.gif  ir man iš pirmo karto nerodė  ax.gif



bandziau, ir siandien vel prisiminus kankinau,(nes siaip jau senokai suku galva kaip panaikint pasta) bet nieko nepasidaro, neviesina mano el.pasto kaip tavojo unsure.gif ir issiregistruoti nemeta schmoll.gif
Atsakyti
tas viesinimas vyksta taip : prisijungi ir neatsijungusi is gmail atidarai google.lt puslapi. tada desinej virsuj tuos duomenis ir rodo smile.gif
Atsakyti
O kaip padaryti gmaile kad laiska rasant, po tasko pradetu rasyti didziaja raide, bo pas mane viskas mazosiomis rasosi, dek tasku kiek nori:).
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2007 10 28, 21:26)
tas viesinimas vyksta taip : prisijungi ir neatsijungusi is gmail atidarai google.lt puslapi. tada desinej virsuj tuos duomenis ir rodo smile.gif



aciu uz info, pameginsiu taip padaryt ax.gif
Atsakyti
Gal galetumet skubiai padet??????

kaip i laisko rasymo lauka ikelti paveiksleli? prisegti faila, tai moku, bet man drauge nuolat atsiuncia laiskus is gmail pasto ir paveiksliukai buna ikelti i ta vieta, kur tekstas. (tikiuosi, aiskiai parasiau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 23, 22:20)
Gal galetumet skubiai padet??????

kaip i laisko rasymo lauka ikelti paveiksleli? prisegti faila, tai moku, bet man drauge nuolat atsiuncia laiskus is gmail pasto ir paveiksliukai buna ikelti i ta vieta, kur tekstas. (tikiuosi, aiskiai parasiau  blush2.gif )



naudokis su COPY ir PASTE mirksiukas.gif ( t. y. ant paveiksliuko norimo nukopink ir paste atsidarius rasymo lapa PASTE ) ax.gif
Atsakyti
Laba, norėčiau pagalbos. Gal kartais žinote, kaip užblokuoti gmaile norimą adresą- kad neateitų laiškai iš tam tikro pašto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosste @ 2007 12 25, 17:22)
naudokis su COPY ir PASTE  mirksiukas.gif  ( t. y. ant paveiksliuko norimo nukopink ir paste  atsidarius rasymo lapa PASTE )  ax.gif
100 kartu bandziau ir neleidzia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2007 09 19, 22:59)
Nesuprantu kas atsitiko g.gif , jau kelinta diena negaliu laiškų siųsti iš gmail - neduoda. Negaliu siųsti, kai gmail būna įjungtas standartiniu vaizdu, tik kai būna bazinis HTML, kažin kas galėtų būti? blink.gif


Man kazkodel kelias savites irgi neduoda rasyti laisku standartiniu vaizdu. schmoll.gif Internetas tikrai ne letas. verysad.gif Idomu, Mike, pas tave be permainu, ar jau susitvarke viskas.
Atsakyti