Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

QUOTE(Vlastimila @ 2008 03 31, 17:18)
Man irgi tas pats.
Ir dar noriu paklausti-kažkaip buvau pasidarius, kad kai ateina laiškai į gmail -taskbare atsiranda vokelis ir per jį galiu patikrinti, na dabar visur peržiūrėjau, jau ir galvą paskaudo-niekaip nerandu
Cia klausimas apie tai, kad irankiu juostoj butu tas vokas, kuris uzsidega, kai gauni laiska? Jeigu apie ta pati galvoju, tai reikia ta programele parsisiusti
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2008 04 05, 09:09)
Pastebėkite gi kas nors...Padėkite ax.gif


gmail notifier vadinasi gaudyk čia

aš irgi jį atsisiunčiau, superinis dalykėlis rolleyes.gif išlaisvina nuo dažno gmail tikrinimo. bo aš paštomanija sergu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū clap.gif labai trūko-labai thumbup.gif dalykėlis
Atsakyti
O gal eina kazkaip padaryti, kad, kai pranesa, kad atejo laiskas, paspaudus atisdarytu tas pradinis puslapis, kur reikia ivesti slaptazodi, o ne is karto visa pasto dezute, nes kompu naudojuosi ne tika as. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 06, 18:00)
O gal eina kazkaip padaryti, kad, kai pranesa, kad atejo laiskas, paspaudus atisdarytu tas pradinis puslapis, kur reikia ivesti slaptazodi, o ne is karto visa pasto dezute, nes kompu naudojuosi ne tika as. Aciu smile.gif


tai reikia google sąskaitoj paspausti "atsijungti". nes jeigu Jūs savo sąskaitą paliekat įjungtą, tai ir gmail'as iškart atsidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka sgalėtų pasakyt kaip įjungt gmaile pokalbius?
Šiandien mergina pamaigė kompą doh.gif tai visą vakarą ieškau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2008 04 05, 23:21)
gmail notifier vadinasi gaudyk čia

aš irgi jį atsisiunčiau, superinis dalykėlis  rolleyes.gif išlaisvina nuo dažno gmail tikrinimo. bo aš paštomanija sergu  lotuliukas.gif

Aciu, tikrai superinis dalykas thumbup.gif
Atsakyti
dar tiems kurie naudoja interneto narsykle Mozilla Firefox, yra toks priedas Add-on: GMAIL NOTIFIER
jis praktiskai kaip ir pries tai skelbtas notifier, tik jis integruotas i narsykle ir pasileidzia tik su ja. Gmail Notifier

Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2008 04 06, 00:21)
gmail notifier vadinasi gaudyk čia

aš irgi jį atsisiunčiau, superinis dalykėlis  rolleyes.gif išlaisvina nuo dažno gmail tikrinimo. bo aš paštomanija sergu  lotuliukas.gif

laaaaabai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
vat norejau paklaust ar galima pakeit gmail vaizda. maciau kad parasyta gmail vaizdas standartinis tai galvoju gal galima, nes sitas tai senai jau nusibodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 04 11, 13:36)
dar tiems kurie naudoja interneto narsykle Mozilla Firefox, yra toks priedas Add-on: GMAIL NOTIFIER
jis praktiskai kaip ir pries tai skelbtas notifier, tik jis integruotas i narsykle ir pasileidzia tik su ja.  Gmail Notifier

ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
ivedus elektroninio pasto adresa adresa ,automatiskai isiraso slaptazodis,kaip tai panaikinti?
Atsakyti