Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

Duoduos trečia diena , kažkas nutiko ir negaliu niekaip chatint per gmaila rašo vis tą patį , kad pokalbis uždraustas nes Iškilo problemų dėl jūsų interneto ryšio arba jūsų tinklo administratorius užblokavo Gmail pokalbius. Ryšys geras, o ir blokuot niekas neblokuoja. Gal kas žinot ką daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(evid @ 2010 04 24, 11:10)
Duoduos trečia diena , kažkas nutiko ir negaliu niekaip chatint per gmaila rašo vis tą patį , kad pokalbis uždraustas nes Iškilo problemų dėl jūsų interneto ryšio arba jūsų tinklo administratorius užblokavo Gmail pokalbius. Ryšys geras, o ir blokuot niekas neblokuoja. Gal kas žinot ką daryt  doh.gif

Yra taip buve, bet tik atsijungus, ir vel prisijungus, viskas buna ok smile.gif
Atsakyti
Šitas nepadeda, jau išbandžiau n kartų verysad.gif
Atsakyti
reikia istrinti cookies
Atsakyti
Labas vakarelis,
Reikia Jusu pagalbos ax.gif Zodziu, mano visus gaunamus laiskus i gmail.com gauna ir kitas adresatas.....kaip taip gali buti? Ir kaip man tai atsaukti ar ka padaryti? Plyz padekit, aciu
Atsakyti
Einat į NUSTATYMAI -> PERSIUNRIMAS IR POP/IMAP. Uždedat taškiuką ant "išjungtiu persiuntimą" ir spaudžiat "išsaugoti pakeitimus". Vsio.
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2010 06 09, 23:07)
Einat į NUSTATYMAI -> PERSIUNRIMAS IR POP/IMAP. Uždedat taškiuką ant "išjungtiu persiuntimą" ir spaudžiat "išsaugoti pakeitimus". Vsio.

Labai didelis aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,
noriu paklausti kaip gmail'e padaryti, kad informuotu apie issiustu zinuciu perskaityma. na tarkim issiunciu zinute, ir noriu gauti ataskaita, kad ja jau perskaite.

Aciukas.
Atsakyti
as tai susikuriau ir pries kelias dienas ax.gif drauge atsiunte kur kas kaip vesti buvau zalia doh.gif bet kantrei viska dariau bet vaizdu kalbeti negaliu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siguska: 01 liepos 2010 - 17:15
gmail.com pašte, perkeli senus laiškus į šiukšliadėžė, ir iš ten ištrini, ar nera jokio būdo, kad galetum surasti (ištrinta) kokio 4-5men senumo laiška? unsure.gif
Atsakyti

Sveiki.Kažkas pasidarė su mano gmail pašto dėžute.Išsiūsti,gauti laiskai yra,bet nei vieno negaliu atversti,ne sukurti,nei išsiūsti.Kai pabandau rodo įkeliama ir viskas.Ir daugiau jokio veiksmo,ką daryti .Beje iš to paties kompo į kitais adresais esančius gmail įeinu kuo puikiausiai.Gal kas turėjote panašių problemų.
Atsakyti
QUOTE(pikvil @ 2010 08 17, 15:47)
Sveiki.Kažkas pasidarė su mano gmail pašto dėžute.Išsiūsti,gauti laiskai yra,bet nei vieno negaliu atversti,ne sukurti,nei išsiūsti.Kai pabandau rodo įkeliama ir viskas.Ir daugiau jokio veiksmo,ką daryti .Beje iš to paties kompo į kitais adresais esančius gmail įeinu kuo puikiausiai.Gal kas turėjote panašių problemų.


Greičiausiai emailo nustatymus reiktų pažiūrėti.
Atsakyti