Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzų, vokiečių ar rusų?

QUOTE(Rožės vardas @ 2019 09 09, 19:05)
Yra, visi mokytojai į čia yra atvykstantys. Buvo pasakyta, kad dauguma rinkosi rusų kalbą. Netikiu net smile.gif ar nesinori tikėti.Pritariu jums ir nenuleiskite rankų.
Atsakyti
Nelabai ir žinau ką pati galėčiau padaryti? Gal galite ką patarti?

Kalbėjau su mokyklos.vadovybe, esą galbūt būtų galimybė - ale būrelis. Jeigu surinktų 7 vaikus. Bet įtariu, kad tai tiesiog pažadas. Kuris taip ir nutols. Rusų kalba taip pat reikalinga , jos privalumas, kad mums, lietuviams, ji būtų lengvesnė, tikrai lengviau mums įsisavinti šiek tiek panašią gramatiką irr prakalbėti negu vokiškai, ir būrelio vokiečių kalbos variantas mums tiktų. Bet abejoju, kad ir dėl to ką įmanoma padaryti. Ir, kad jie darys, jei aš stipriau neraginsiu tik nežinau iš kurios pusės tai daryti.
Atsakyti
QUOTE(Rožės vardas @ 2019 09 09, 21:05)
Yra, visi mokytojai į čia yra atvykstantys. Buvo pasakyta, kad dauguma rinkosi rusų kalbą. Netikiu net smile.gif ar nesinori tikėti.

o as net labai tikiu.Jei jum "alergija" rusu kalbai, tai negalvokit, kad visiems taip. Musu miestelyje jau keli metai nesusidaro norinciu mokytis vokieciu kalba, tevai vaikams renka butent rusu. Gal del to, kad patys gali vaikams padeti, o gal del to, kad anglu ir vokieciu gan panasios, todel tiki, kad sunkiau bus mokytis, o ir maziau naudos is panasiu kalbu mokejimo.
Atsakyti