Įkraunama...
Įkraunama...

Linų sėmenų aliejus

QUOTE(temide @ 2010 12 15, 12:24)
P.S. dėl sėmenų. Tai irgi tas ūkininkas patarė - sumalt sėmenis, užpilt šiltu, ar karštu vandenių ir gaunasi toks kisieliukas, sako naudingas labai ypač skrandžiui, nes nemaltas sėklas kartais skrandis praleidžia nesuvirškinęs...


pritariu drinks_cheers.gif Aš kol laukiausi, tai dažnai pagerdavau to kiesieliuko, kad ne taip rėmuo kankintų (ypač kai žinodavau, kad nuo tam tikro maisto bus blogai)
Atsakyti
As pirma linu semenu aliejaus buteliuka sunaudojau pries metus. Nenoriu priskirti jam visu lauru, bet tikrai sustiprejo imunine sistema, tapau atsparesne herpesui, dingo dar kai kurios problemos, kurios buvo kilusios del nusilpusio imuniteto. Vyrui eme reciau kartotis "izoga". Kai baigem pirmaji buteliuka, tai ir pamirsom ji. O vakar pagaliau nusipirkau nauja, pajutau, kad reikia vel susirupinti savo sveikata, o ir vyrui remuo vel vos ne nuo kiekvieno produkto eme kartotis. Mes alieju vartojam saukstais, po viena karta per diena.
Perskaiciau cia, kad plaukams kauke gera, tai reikes kita syki isbandyti. Kol kas ispudziai puikui thumbup.gif
Beje, jis man gerokai skanesnis uz zuvu taukus, kuriu kvapas ir skonis keldavo sleikstuli. Bet kaip sakoma kiek zmoniu, tiek nuomoniu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristute97: 29 gruodžio 2010 - 21:28
Kur dabar galima nusipirkti linu semenu aliejaus?
Atsakyti
Aš tai tiesiai iš ūkininko pirkau... O jei Kaune, tai man atrodo urmo bazėj galima rast.... negaliu 100proc garantuot.
Atsakyti
QUOTE(temide @ 2010 12 30, 15:32)
Aš tai tiesiai iš ūkininko pirkau... O jei Kaune, tai man atrodo urmo bazėj galima rast.... negaliu 100proc garantuot.

Galima,pati esu ten pirkus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristute97 @ 2010 12 29, 22:26)
Mes alieju vartojam saukstais, po viena karta per diena.


Gal žinote, geriau prieš valgį ar po valgio tą šaukštą aliejaus išgerti? Ar jokio skirtumo?
Atsakyti
QUOTE(Kedrė @ 2011 01 07, 14:25)
Gal žinote, geriau prieš valgį ar po valgio tą šaukštą aliejaus išgerti? Ar jokio skirtumo?

Rekomenduojama ant tuscio skrandzio.
Atsakyti
Kažin ar labai jau blogas tas aliejus iš maximos ar norfos? Nusipirkau vakar iš maximos, šaltai spaustas, nerafinuotas. Planauoju gerti ryte ir vakare bei darytis plaukų galiukų kaukes. Dar skaičiau, kad gerai kontroliuoja riebalų perteklių ant veido 4u.gif kažin ar galima tepti tiesiai ant veido? Patarkite ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ieškau pirkti kaune, ar kas radot bazėje šio aliejaus? bigsmile.gif
Atsakyti
o kur Vilniuje pirkti sio sviezio aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(Camana @ 2011 01 11, 21:03)
Sveikos, ieškau pirkti kaune, ar kas radot bazėje šio aliejaus?  bigsmile.gif

Radau,pirkau.Daržovių turguje yra ekologiškų produktų parduotuvėlė.Kaina 11 lt už nedidelį buteliuką.
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2011 01 08, 16:19)
Kažin ar labai jau blogas tas aliejus iš maximos ar norfos? Nusipirkau vakar iš maximos, šaltai spaustas, nerafinuotas. Planauoju gerti ryte ir vakare bei darytis plaukų galiukų kaukes. Dar skaičiau, kad gerai kontroliuoja riebalų perteklių ant veido  4u.gif kažin ar galima tepti tiesiai ant veido? Patarkite  ax.gif


as turiu toki nusipirkus, tai dabar tik plaukams tepu, nes paskaiciau, kad 4sav (atrodo) tegalioja atidarytas, tai valgyt jau tokio nesinori nestuke.gif ...dar ir sueina ant koju masazo ax.gif
Atsakyti