Įkraunama...
Įkraunama...

Linų sėmenų aliejus

Sveikos, tuo pačiu noriu paklausti, o kur Vilniuje jo gauti šviežio. Pirkau prekybos centre, tai buvo apkartęs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 01 24, 10:28)
Sveikos, tuo pačiu noriu paklausti, o kur Vilniuje jo gauti šviežio. Pirkau prekybos centre, tai buvo apkartęs.  smile.gif

Būna ūkininkų turgely prie ŽŪM smile.gif
Atsakyti
O gal kas zinote, ar galima si alieju gerti nesciom?
Atsakyti
Kur jo gauti?
Labai sveika, ir gausu vitaminčikų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(info.percea @ 2010 01 27, 19:53)
Kur jo gauti?
Labai sveika, ir gausu vitaminčikų  thumbup.gif



O tai liuks, vakar kaip tik as jo gavau, tai dabar gersiu ir gersiu, kad i sveikata tiek man tiek leliui:)
Atsakyti
http://www.aletovis....m...&page_id=18
Čia įsigijimo vietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2010 02 19, 15:51)


O cia jis buna sviezias?
Nes man gydytojas sake kad geriausia nusipirkti sviezia ir ji uzsisaldyti, tik idomu kaip tas aliejus susala biggrin.gif
Atsakyti
as pora syk pirkau is maximos, bet skonis baisus, kartus.
Tai pilt i kokias salotas neimanoma, nes atrode kaip prarugusios. Tai tik saukstais vartoju uzsigerdama arbata.
Noreciau nusipirkt sviezaus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Skaitau,kad dauguma naudojate linų aliejų,bet neužtikau,nė vieno receptuko,kurios juose naudojate linų sėmenis{sėklas}
O,vistik yra skanu,jas pakepinti sausoje keptuvėje{tik reikia pridengti,nes jos šokinėja}
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 02 25, 23:24)
Sveikos 4u.gif
Skaitau,kad dauguma naudojate linų aliejų,bet neužtikau,nė vieno receptuko,kurios juose naudojate  linų sėmenis{sėklas}
O,vistik yra skanu,jas pakepinti sausoje keptuvėje{tik reikia pridengti,nes jos šokinėja}


Lini seklas pakepinu, kartais dar kartu ir sezamo seklas ir pagardinu salotas, man su jogurtu labai skanu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes linų sėmenų aliejų perkame Girstupio turgelyje Ekologiškų produktų skyriuje. Kadangi vyrui problemos su virškinimu, tai jis tokį aliejų vartoja visur, kur tik įmanoma. Rytais ant košių pilasi... šiaip po šaukštą išgeria, ant salotų užpilu. Jam jis tinka.
Tas aliejus būna fasuotas tamsiuose butelaičiuose po 250 gr. Kaina 11 Lt.
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2010 02 25, 20:18)
O cia jis buna sviezias?
Nes man gydytojas sake kad geriausia nusipirkti sviezia ir ji uzsisaldyti, tik idomu kaip tas aliejus susala biggrin.gif

Aš visada ši aliejų laikau kameroj, perku supilstyta į nedidelius plastikinius buteliukus ir kai sušąla jis būna toks tirštas ir ji visai lengva iškrapštyt tereikia paspaust, galima ir stiklainiukuose saldyt tai šaukštu gerai kabinasi. be to ir laikosi kelis mėn neapkartęs. tik pas mus dažniausiai greičiau susinaudoja 4u.gif
Atsakyti