Įkraunama...
Įkraunama...

Ko nematerialaus prašytumėt Kalėdų senio?

Įsivaizduokite,kad galite parashyti Kaledu seneliui Laishka, ir paprashyti, tasi ko jusu shirdele geidzia.Ko prashytumet, ar materialaus,apciuopiamo daikto, ar nematerialaus, pvz:geros kaledines nuotaikos, kad vyras butu supratingas(jauciu mano tokia svajones butu)) [smiley=zha.gif]
Atsakyti
Oho, kaip filiosofiskai... Cia pagalvot reikia. Gal kad Afrikos negrai nebadautu... Ne, rimtai, ju ten gyvas galas ir visi badauja, siaubas koksai tai. Vienu laisku visam zemynui padeti pagerinciau...  ;D Senis pasiustu, Afrika taigi didele plati - ale kas kaltas, kad jo darbas toks, tegu sukasi kaip ismano :smile.gif.
Atsakyti
Noa, tai gal geriau prashyt, kad visam pasauliui butu gerai, ne tik Afrikai ?? ;D ;D ;D ;D o jis tegul pleshosi  :smile.gif :smile.gif :smile.gif
Atsakyti
Nea, taip negerai, bijau, kad per godi pasirodysiu :smile.gif Be to, ka jis tada per kitas Kaledas veiks? ;D
Atsakyti
[quote]
pvz:geros kaledines nuotaikos, kad vyras butu supratingas(jauciu mano tokia svajones butu)) [smiley=zha.gif][/quote]

;D O tu dar tiki kalėdų seniu ir tuo kad vyras gali būti supratingas????  :o  na aš turbūt lengviau jau kalėdų seniu patikėčiau.... :-/ :smile.gif  ir ko gero prašyčiau ko nors materialaus... tik vat manęs nieks neklausia ko... :-/ :'(  dar paprašyčiau naujos anytos ir sveikos širdelės vaikui.... :'( tik deja....
Atsakyti
PRAŠYČIAU SVEIKATOS, KAD NEBŪTŲ NELAIMIŲ MAN IR ARTIMIESIEMS, KAD MANO IDĖJOS GREIČIAU ĮSIĮGYVENDINTŲ  :smile.gif...IR-VISOS (DĖL DARBO, VAIKELIO, MOKSLŲ, KELIONIŲ IR T.T.)  wink.gif, KAD ATSIRASTŲ SVEIKATA  wink.gif, PADAUGĖTŲ PINIGŲ, MANO ŠEIMOS NARIAI, AŠ IR MANO ARTIMIEJI JAUSTŲSI LAIMINGI IR NESIGILINTŲ Į BEREIKALINGAS SMULKMENAS biggrin.gif
ŽIŪRIU-TIEK NEDAUG, IR KARTU-TIEK DAUG NORIU  :smile.gif
KALĖDŲ SENELI  wink.gif, GAL PERSKAITYSI IR...IŠPILDYSI  ;D [smiley=000021.gif], TAI VĖL PRADĖČIAU TIKĖT KALĖDŲ STEBUKLAIS  ;)
Atsakyti
...tik truksta, kad uz lango lengvai kristu sniegelis smile.gif, kambary jau zybciotu papuosta eglute wink.gif ir si vakara jau laukciau pasirodant kaledu senelio  :smile.gif :smile.gif :smile.gif su didziuliu maisu  ;)
   
      ;D    ;D     ;D
Atsakyti
Atspekit, kas cia yra wink.gif. Truputi padesiu: reik susikaupti (susikoncentruoti) ir siame paveiksliuke isiziureti kazkokia/-ias figura/-as

user posted image


P.s. jei norit daugiau tokiu paveiksliuku-uzduociu, spauskite cia.
Atsakyti
Na, as galiu ir valanda spoksot i tokius paveikslelius, bet nicnieko nematau blink.gif Kad ir zinau, kas ten paslepta, nu vistiek neiseina. Va, vyras grys, tai jo paklausiu wink.gif Jam be problemu iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE (meya @ 2003 12 08, 17:28)
Na, as galiu ir valanda spoksot i tokius paveikslelius, bet nicnieko nematau blink.gif Kad ir zinau, kas ten paslepta, nu vistiek neiseina. Va, vyras grys, tai jo paklausiu wink.gif Jam be problemu iseina smile.gif

Truputi padesiu... bus Kaledu tema wink.gif
Atsakyti
jeeeeezau kiek as kamavausi su tais paveiksleliais, nu nei velnio atsiprasant neiseina, ziurek kiek nori ir kokiu nori kampu, akis ir isputus ir prisimerkus, kokia savaite kankinausi kas vakara, bet paskui nutariau kad mano akyse kazko neideta, kompleksa isivariau ir tiek... o drauge visa knyga su jais turi tokia stooora, ech...
ir kaip ten iziuret ka nors...
Atsakyti
O man tai isizvelgia smile.gif Kompe dar lengviau smile.gif Akis taip suzvairuoju ir vepsau minutes kelias... Tuo metu atrodau kaip tikras meno zinovas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti