Įkraunama...
Įkraunama...

Ko nematerialaus prašytumėt Kalėdų senio?

QUOTE (Iva @ 2003 12 09, 11:14)
Viva be okulioriu irgi nesimato, as dabar pana savo paprasiau pasiziureti, tai gal 5 min ziurejo bet nieko nepamate, tik sako gelytes zybsi rolleyes.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Matosi du mazi varpeliai (centre), o uz ju kaspinelis.
Atsakyti
Nei varpelių, nei kaspinėlio neįciokinu ph34r.gif . Žaluma ir tiek huh.gif
Atsakyti
Man irgi žalias miškas blink.gif ir nosį į monitorių įbedžiau, ir toliau atsitraukiau, ir akinius užsidėjau, ir nusiėmiau - NIEKO ph34r.gif
Atsakyti
blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 09 gruodžio 2003 - 18:49
Bet kaip jus nematot blink.gif ?! Viskas pries pat nosi, tik susikaupt reik wink.gif.
Atsakyti
As tai dievinu tokius paveiksliukus. Viksreli, kur nete tokiu dar yra ?? Siap, jaigu pamatau kur knyga, tai nesusituriu - is kart perku kaip koks vaikas. Bet deja, musu seimoje as tik viena jom ir groziuos, nei tevai, nei sesuo, nei vyras nieko neiziuri.
O uz sia uzduoti gal prizas koks laukia ?
Atsakyti
Ziurek siame puslapiuke.

Prizu nieks nesiulo, as cia siaip idejau smile.gif.


Surandu juos paieskoj www.alltheweb.com, irasau paieskos laukelyje "3 d vision". Pabandyk! Tikrai nemazai puslapiuku suranda wink.gif!


P.s. o tau pasiseke iziureti varpelius?
Atsakyti
Kaip aš pavydžiu toms, kurios mato sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Nu fantastika biggrin.gif biggrin.gif VAU,neturiu zodziu kaip grazu!!!!DU VARPELIAI SURISTI KASPINELIU!!!! rolleyes.gif ISIZIUREKIT GERAI,GERAI!!! biggrin.gif Tie varpeliai kazkaip pasimato ziurint,ziurint............................................GRAZU!!!! biggrin.gif
Atsakyti
Valios paprašyčiau. Labai jos man reikia siuo metu..
Atsakyti
wau, pamaciau ir as tuos varpelius-kaip faina!
nes dazniausiai tai as tokiu nematau, o cia kaip tai pavyko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Doma @ 2003 12 08, 21:02)

Vienoj vaikiskoj knygelej skaiciau instrukcija kaip pamatyti vaizda tokiuose 3d paveiksleliuose:
reikia prisikisti paveiksleli prie akiu taip, kad susilietu vaizdas,
tada isleto tauktis, neatitraukiant akiu - panasiai 20-30 cm ir pamatysit - lyg idumba viskas, tada belieka pamatyti paslepta paveiksleli.
Isbandziau ir pavyko biggrin.gif (na ne is pirmo karto aisku rolleyes.gif )

Kol nepaskaičiau tavo patarimo, nieko nesigavo. Ačiū labai. Nes ten tox grožis, aš sužavėta!!!!!
Atsakyti