Įkraunama...
Įkraunama...

Ko nematerialaus prašytumėt Kalėdų senio?

QUOTE (Riva @ 2003 12 08, 17:51)
jeeeeezau kiek as kamavausi su tais paveiksleliais, nu nei velnio atsiprasant neiseina, ziurek kiek nori ir kokiu nori kampu, akis ir isputus ir prisimerkus, kokia savaite kankinausi kas vakara, bet paskui nutariau kad mano akyse kazko neideta, kompleksa isivariau ir tiek... o drauge visa knyga su jais turi tokia stooora, ech...
ir kaip ten iziuret ka nors...

Vienoj vaikiskoj knygelej skaiciau instrukcija kaip pamatyti vaizda tokiuose 3d paveiksleliuose:
reikia prisikisti paveiksleli prie akiu taip, kad susilietu vaizdas,
tada isleto tauktis, neatitraukiant akiu - panasiai 20-30 cm ir pamatysit - lyg idumba viskas, tada belieka pamatyti paslepta paveiksleli.
Isbandziau ir pavyko biggrin.gif (na ne is pirmo karto aisku rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doma: 08 gruodžio 2003 - 21:05
aš irgi neįmatau ph34r.gif , kad ir kiek man draugas aiškino, liepė akis žvairuoti, na man makalynė ir tiek - o jis sėdi ir aikčioja, koks gražus arklys, kokios gėlės unsure.gif unsure.gif unsure.gif žliba esu, gal dėl to neįsižiūri dry.gif
Atsakyti
Nematau jokio arklio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2003 12 08, 22:51)
Nematau jokio arklio unsure.gif

Kuzia, aš čia kaip pavyzdį pasakiau wink.gif smile.gif n tokių paveiksliukų bandžius įžiūrėt, nu niekaip sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 08 gruodžio 2003 - 22:53
QUOTE (Sinuhe @ 2003 12 08, 22:52)
Kuzia, aš čia kaip pavyzdį pasakiau wink.gif

Aaaa, aš galvojau, kad jis čia pasislėpęs rolleyes.gif
Atsakyti
net neįsivaizduoju, kas čia pasislėpę - jei žalia, tai gal kokia eglutė rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Man tai irgi nieko ten nesimato. Kad ir kaip žiūrėčiau. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manguste: 09 gruodžio 2003 - 10:08
As tai pradedu ziureti tokiu buku zvilgsniu, "nieko nematanciu". Tada pradeda isrysketi kazkokios figuros konturai, paveikslas tampa tarsi erdvinis.
Atsakyti
bet kiek žlibų... blink.gif aš irgi prie jų biggrin.gif , nieks man neryškėja ir neaiškėja wink.gif
Atsakyti
As irgi nieko nematau, nors ziurejau labai saziningai. gal kas iziuri, kas ten yra? gal jeigu zinosiu tai ir pamatysiu blink.gif
Atsakyti
As irgi nieko nematau... ph34r.gif Gal del to, kad su akuliioriais? O kas ten turetu matytis?
Atsakyti
Viva be okulioriu irgi nesimato, as dabar pana savo paprasiau pasiziureti, tai gal 5 min ziurejo bet nieko nepamate, tik sako gelytes zybsi rolleyes.gif
Atsakyti