Įkraunama...
Įkraunama...

Autobusiukas pulkui

O mes poroms ir svečiams bandysim dvi chrisler mašinas susišaudyt, kur telpa po aštuonis žmones ar kažkas tokio mirksiukas.gif na kad jos būtų vienodos, nes mes ir piršliai važiuosim 2 senovėm mašinom, kad labai "nesipjautų' g.gif
Atsakyti
mes šią problemytę sprendėm panašiai kaip kažkas čia forume patarė. 4u.gif nuvažiavom i paskutinę mikriukų sustojimo vietą, apžiūrėjom, su to autobusiuko, kuris patiko ir tiko pagal mums reikiamas vietas, vairuotoju pakalbėjom ar jis užsiimtų vestuvininkų vežimu, suderėjom kainą ir pasiėmėm jo telefoną. Mes imsim 16 vietų mersedes sprinter 7 val po 30lt už valandą( čia Klaipėdoje).
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2005 07 12, 19:40)
As kazkur jau rasius buvau, kad skambinau i Kautra. 16 vietu grazus mikroautobusas pas juos kainuoja: 11 lt uz valanda+0,80 ct uz km (dabar net abejoju, o gal 0,70 ct. na zodziu 0,70-0,80 ct uz km)+18 proc PVM.kazkaip mane labai nustebino, nes buvau nusiteikus kad daug daugiau kainuos.



Na man Kautroje sake 250 Lt - bet cia tipo "Vestuvinis marsrutas" (Kaune ir i Rumsiskes).

Atsakyti
Mes užsisakėm "Transrevis" Vilniuje, 20 vietų baltas.
Atsakyti
QUOTE(Aistulis @ 2004 09 14, 14:19)
Automobili vestuvems galima nuomotis ne tik specialiose agenturose, bet ir pas nauju automobiliu pardavejus. Pavyzdziui mes issinuomavome minivena (7 vietos- t.y. vairuotojas ir trys poros  thumbup.gif ) Vilniuje is Toyota pardavejos imones "Tokvila". Pirmoji masina kur vaziavo jaunieji ir pirsliai- buvo asmenine, o antroji- pamergiu ir pabroliu paciu sau issinuomota-"Previa"  thumbup.gif . Buvo taip smagu su ja vazinetis- kad jaunieji prasesi pas mus persesti- puiki masina su geromis garso kolonelemis, kondicionierius (vestuves buvo vasara- tai ypac aktualu) ir t.t  thumbup.gif . Va tokiu adresu galima pasiziureti i sia masinele (ten ir firmos telefona galima rasti): http://www.tokvila.lt/paslaugos/nuoma/



Labai dėkui už info, nei nepagalvojau, jog mašiną galima išsinuomoti ir iš salonų, tačiau kainos man nelabai suprantamos, ten kaip kaina už parą (tuomet kažkaip labai pigu) rašo ar už valandą (tuomet panašiai Limuzinas gaunasi)? blush2.gif
Ir dar vienas klausimukas, o ką tuomet su vairuotojais daryti iš kur juos gauti, nes visai nesinorėtų, kad patys pabroliai vairuoti turėtų.
Atsakyti
mes uzsisakem balta 16 vietu autobusiuka, tai zadu nupirkti sirdi is gelyciu ir kaspineliu ir uzlipinti ant priekio, ir viskas
Atsakyti
mes nuomavomes du mikriukus: mersedes vito ir sprinter. Vito buvo juodas, o sprinteris raudonas/vysninis. Mokejom po 300 uz visa diena. Juos suradom per skelbimus. Man labai patiko ir buvo labai patogu. Mes su pirlsiais apsistojome Vito, tai su pusta suknele labai patogu buvo islipineti ir ilipineti. O pulkas vaziavo sprinteriu, tai irgi visi kartu labai linksmai laika praleido smile.gif jeigu kam reikia kontaktu, rasykit i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2005 07 13, 11:07)
Na man Kautroje sake 250 Lt - bet cia tipo "Vestuvinis marsrutas" (Kaune ir i Rumsiskes).


Bet visi Kautros autobusiukai su "Kautros" logotipu ant mašinų. Man kažkaip vestuvėms tai nelabai kaip tokios mašinos su logotipais atrodo g.gif
Gal kas žinot kur Kaune dar nebrangiai mikroautobusiukus nuomoja?
Atsakyti
QUOTE(mamukas2 @ 2007 01 18, 19:55)
o ką daryti pvz. Trakuose, kur tokių nuomojančių mikrus firmų nėra ir reikia visiems mokėti, kad atvažiuotų iki Trakų mus pavežioti doh.gif



As kiek teiravausi tai autobusiuko nuoma (Sprinter) 50lt/ val plius kuras - tai koks jiems skirtumas ar tu vestuves svesi Vilniuje ar Kaune - tikrai papildomai moketi nereikes tiesiog manau skaiciuosis laikas. Nors ziurint keliom valandom tau reikia. Jei visai dienai tu imi busiuka tai gali drasiai deretis kad uz atvaziavima iki traku nieko neimtu.
Bent as taip manau g.gif
Atsakyti
Na o man reikia i mikroautobusa sutalpinti 22 zmones , tai dabar pasimetus galvoju ar yra tokiu didesniu ar jau cia 2 autobusiukus teks nuomoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 01 19, 19:06)
Na o man reikia i mikroautobusa sutalpinti 22 zmones , tai dabar pasimetus galvoju ar yra tokiu didesniu ar jau cia 2 autobusiukus teks nuomoti? g.gif


tai gal tau tada reikia samdytis koki autobusa, kur vezioja zmones tarptautiniais marsrutais. juk jie talpina daug zmoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 01 19, 21:18)
tai gal tau tada reikia samdytis koki autobusa, kur vezioja zmones tarptautiniais marsrutais. juk jie talpina daug zmoniu mirksiukas.gif


22 tai cia daugiausiai, gal ir tiek nebus,tai tas autobusas pustustis butu...O dar kazkaip mikriukas geriau ziurisi prie retro automobilio, kuri mes nuomuosimes g.gif nzn nzn
Atsakyti