Įkraunama...
Įkraunama...

Autobusiukas pulkui

Kai sau ieškojome autobusiuko, tai lygtais apie 18-20 žmonių buvome radę (tikrai nepamenu kur). Tai būna ir kiek didesnių, t.y. ilgintų mikriukų. Pasidomėk firmose, gal rasi kažką, kad nereikėtų autobuso nuomotis. Nors būna ir trumpinti autobusai, tai irgi gan gražiai jie žiūrisi. Tik tiek, kad aukštesni jau jie. Kitos kategorijos wink.gif
Atsakyti
Kitoje temoje radau, kas rekomendavo, gal pagelbes

http://www.autobusu-....com/pilk/1.htm

Man visai patiko, tik man reikia buso mazesniam kiekiui ax.gif
Atsakyti
Vakar važiavau Karaliaus Mindaugo prospektu (Kaune), tai visiškai atsitiktinai pamačiau K.Mindaugo 33 namo gale (toks su aukštu bokštu), paskutinėje laiptinėje, esančioje arčiau Paukščių tako (tilto, po kuriuo skraidė Kairys, prie Statoilo), atsidarė kažkokia mikroautobusiukų nuomos įmonė (berods ten anksčiau ar tai advokatai, ar notaras buvo). Tik nei telefono (jei toks buvo užrašytas), nei, tuo labiau, įmonės pavadinimo nespėjau įžvelgti. Nes vairavau mašiną, tai visiškai atsitiktinai pamačiau tą iškabą. Tad, kas važiuosite kur į centrą, galite pasidomėti, kas ten per firma. Gal jau iš anksčiau čia minėtų, o gal ir kas nors naujo mastau.gif. Tiesiog pamačiau iškabą ir pamaniau, kad reikia būsimoms nuotakoms pranešti apie tai bigsmile.gif
Atsakyti
Nu merginos, jus dabar mane apsvieskite, pradejau ieskoti mikroautobuso vestuvems, nes atskirai vaziuoti nenorim, o limuzinas mano siauroje gatveje net nosies ikisti negali, labai juokingai atrodo, kai pulkas zygiuoja per galtve iki jo...., beto nelabai ir norejom. Taigi, mano paiesku rezultatas: Kautroje nuoma dienai apie 300 Lt., beda, kad mikroautobusai sau Kautros reklama. Keliose firmose domejausi, tai baltu mikriuku kainos nuo 120-150 Valandai doh.gif Nelabai suprantu, cia tokia kaina normali ar nelabai, nes mano akimis tai nelabai normali. Na kiek su juo bus vaziuojama - na iki 50 km tai maximum, nes visas veiksmas sukasi vietoj Kaune, uz miesto niekur nesiblaskysime. Gal cia as kazko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2007 03 15, 16:13)
Nu merginos, jus dabar mane apsvieskite, pradejau ieskoti mikroautobuso vestuvems, nes atskirai vaziuoti nenorim, o limuzinas mano siauroje gatveje net nosies ikisti negali, labai juokingai atrodo, kai pulkas zygiuoja per galtve iki jo...., beto nelabai ir norejom. Taigi, mano paiesku rezultatas: Kautroje nuoma dienai apie 300 Lt., beda, kad mikroautobusai sau Kautros reklama. Keliose firmose domejausi, tai baltu mikriuku kainos nuo 120-150 Valandai  doh.gif  Nelabai suprantu, cia tokia kaina normali ar nelabai, nes mano akimis tai nelabai normali. Na kiek su juo bus vaziuojama - na iki 50 km tai maximum, nes visas veiksmas sukasi vietoj Kaune, uz miesto niekur nesiblaskysime. Gal cia as kazko nesuprantu  g.gif

Zinok, jei skambindama sakai kad vestumem reikia.... tai kitko ir nesitikek schmoll.gif Mano bendradarbis (taip pat Kaunietis) pasiskambino vienai firmai, prisistate kaip nuo imones ir paklause kiek kainuotu mikroautobusiukas sveciu paveziojimui. Nu ir ka jus manot? Uz visa diena (apie 10val) sumokejo 600lt rolleyes.gif
Atsakyti
as per savo vestuves buvau pulkui uzsakius autobusiuka.
Labai fainas vairuotojas, nedaug sumokejom.
Cia butu Kaunas, del kitu miestu nezinau.
Baltas, 14 ar 16 vietu - nepamenu - vairuotojas Juozas 865045845
Papildyta:
cia buvo baltas sprinteris.

O del "Kautros" - tai ten brangiai ima, turi jiems surasyti visa marsruta, kur ir kelinta vaziuoti, dar uz kilometrus atskirai jiem reik moket.
Atsakyti
QUOTE(asariukele @ 2007 04 27, 21:23)
as per savo vestuves buvau pulkui uzsakius autobusiuka.
Labai fainas vairuotojas, nedaug sumokejom.
Cia butu Kaunas, del kitu miestu nezinau.
Baltas, 14 ar 16 vietu - nepamenu - vairuotojas Juozas 865045845
Papildyta:
cia buvo baltas sprinteris.

O del "Kautros" - tai ten brangiai ima, turi jiems surasyti visa marsruta, kur ir kelinta vaziuoti, dar uz kilometrus atskirai jiem reik moket.


Tikrai nenoreciau sutikti del Kautros, kai domejausi man atsake, kad diena Kauno mieste 350 Lt. Tai manau, kad tikrai nera daug. Na tik paminejo jeigu susidarytu daug kilometru tada jau atskira kalba butu, reiktu primoketi. Bet juk suprantama, jeigu sugalvos jaunieji iki kokios Palangos nusibelstis..... g.gif
Daug kur skambinau, va kur pradeda saukti 600-700 Lt. uz diena Kauno mieste, kur bent jau musu atveju butu pravaziuota apie 50-60 km. tai jau yra tikrai DAUG doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alksniukė @ 2007 04 22, 13:25)
Mergicos, gal kas žinot kur galima išsinuomote seną autobusą? Rudenį per draugų vestuves mačiau, kad vieni buvo atvažiavę su senu, linksmai išpuoštu autobusu. Be galo užsipavydėjau ir pati tokio noriu... Tik neišmanau, kur aplink Kauną tokio ieškoti. Įdomu, ar autobusų parkas dar turi senų? Nes tos geltonos daržinės tai nesinori...  g.gif


Yra tekę fotografuoti vestuves pernai, tai oranžinį senuką autobusą "šešiasdešimtų" metų jaunieji susiradę buvo Prienų autobusų parke. Vienoj nuotraukoj matosi autobusų parko telefono numeris - 51644 smile.gif
Atsakyti
Važaiavau vakar pro Kauno Altą (Tvirtovės al.), tai mačiau prie jų stovintį sidabrinės spalvos naują (vizualiai taip atrodė) autobusiuką Nissan Primastar. Jie lyg 7+1 vietų būna. Tai gal kam pravers tel. numeriukas - 8 615 40440. O gal ir daugiau kokių transporto priemonių jie turi g.gif Tik neaišku, kaip su kainom reikalai mastau.gif
Atsakyti
Mes uzsakem autobusiuka pulkui Ukmergeje. 20 vietu su didziuliais langais, markes nezinau, nes man tevai surado. Kaina 2 lt/km plius po 10 lt/val. Mums reikes tik kokiom 3-4 val ir vazineti nereikes jau labai toli, tad paprase 150 lt ir viskas. Manau pigiau nera kur. thumbup.gif
Atsakyti
Geras, tai paciai Kautrai buvau elektronini laiska parasius, nurodziau marsruta ir kaip jus manot kiek paprase? .....

O gi 500lt smile.gif

Taigi gavosi telefonu 350, per emaila 500 smile.gif. Vienu zodziu kaina is lempos.


Mano:
"
> Laba diena.
> Reikia spalio 14d. (sekmadieni). Reikes nuo Aleksoto
> baznycios 14val. nuvezti iki Boptanikos sodo. Po to
> nuo botanikos sodo apie 15:30val. nuvezti iki Gudeliu
> karciamos(20km nuo Garliavos Marijampoles kriptimi).
> Tai tiek.
"
Atsakymas:

"VW LT (17 sedimu vietu keleiviams).
Kaina butu 500 Lt."


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 10 rugsėjo 2007 - 18:10
as irgi ieskau Klaipedoje autobusiuko apie 20 vietu. blush2.gif
radau Olegas ir sunus. jie ir klaipedoje ir vilniuje turi, tik dar neklausiau kainu.
http://www.autonuoma.lt/lt/minibuses/ blink.gif

o tas is kauno autobusas tiesiog pasaka. labai norciau tokio, tik va dar nzn jo kainu uz kiek veza ir uz kiek i Klaipeda atvaziuotu. g.gif
http://www.autobusu-....com/pilk/1.htm

kai ka suzinosiu pranesiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodabagyra: 08 vasario 2008 - 01:55