Įkraunama...
Įkraunama...

Uncle Ben's padažas lietuviškai

QUOTE(Morepink @ 2011 07 20, 16:56)
Gal kas galit pasakyti kiek/kokiu stiklainiuku iseina is siu pateiktu proporciju? 4u.gif



Man isejo 5 litrai, super receptukas thumbup.gif tik man truputi saldokas gavosi kai dejau konservuotus ananasus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa5: 28 liepos 2011 - 07:40
QUOTE(IZABELĖ.. @ 2011 07 22, 09:43)
Mergaitės patarkit, koki tomata Jūs naudojat?

mamkaa receptukui



Kadangi naudoju savo daržo daržoves tokiems ir panašiems padažams, tai vietoj tomatų paprasčiausiai išpjaustau ir paverdu visokius suminkštėjusius, įgedusius pomidorus, o po to juos pertrinu per sietelį. Aišku pirktiniai tomatai yra su prieskoniais ir gal duoda papildomą skonį, bet galima papildomai daugiau druskos, pipirų, cukraus įdėti - aš vis tiek darydama ragauju ir pasireguliuoju pagal skonį. O acto visai nededu, nes pomidorai ir taip duoda rūgštumą.
Atsakyti
Isbandziau recepta su apelsinais. Super skonis thumbup.gif tik as dejau maziau cukraus ir truputi daugiau citrinu rugsties. Gavosi saldziarugstis padaziukas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(IZABELĖ.. @ 2011 07 22, 06:43)
Mergaitės patarkit, koki tomata Jūs naudojat?

mamkaa receptukui


As dariau su Kedainiu "Karalisku" pomidoru padazu thumbup.gif
Atsakyti
o jei apelsinus keisti ananasais konservuotais,tai kiek ju deti?
Atsakyti
hi.gif

Štai jums Uncle bens iš Uralo darbštuolių lobyno:

1 litras pomidorų sulčių,
1 šaukštas druskos,
1 stiklinė cukraus,
0,5 stiklinės acto (9 %),
1 stiklinė aliejaus.
Viską užvirti
po to į šį marinatą dedam:
2 kilogramus cukinijų arba aguročių arba moliūgų kubeliais,
3 vidutinius svogūnus kubeliais,
5 paprikas juostelėmis,
1 kilogramą pomidorų plonomis skiltelėmis.
Dar karštus supilti į paruoštus stiklainius ir užsukti.
P.S. Išvardintas daržoves eilės tvarka dėti į puodą kas 10 minučių.
Skanaus!


Atsakyti
Mamkaa, aciu uz puiku recepta, isbandyta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nercepas: 26 rugpjūčio 2011 - 14:44
QUOTE(nercepas @ 2011 08 26, 13:42)
Mamkaa, aciu uz puiku recepta, isbandyta  thumbup.gif


Si recepta radau seniai SM, tik nepamenu kurios mamytes blush2.gif . Jis tikrai puikus, jau eile metu darau.
Atsakyti
. Jis tikrai puikus, jau eile metu darau.
[/quote]
drinks_cheers.gif Aš irgi jau kelinti metai jį darau, superinis. Aš dar dedu baziliko šiek tiek, ir į virimo pabaigą dedu vandenyje išleisto krakmolo. Ir cukraus dedu mažiau smile.gif . Reiks dar pabandyti su ananasais vietoj apelsinų smile.gif
Atsakyti
hi.gif

Štai jums Uncle bens iš Uralo darbštuolių lobyno patobulintas variantas:

1 litras pomidorų sulčių,
1 šaukštas druskos,
1 stiklinė cukraus,
0,5 stiklinės acto (9 %),
1 stiklinė aliejaus.
Viską užvirti
po to į šį marinatą dedam:
2 kilogramus cukinijų arba aguročių arba moliūgų kubeliais,
3 vidutinius svogūnus kubeliais,
5 paprikas juostelėmis,
1 kilogramą pomidorų plonomis skiltelėmis,
2-3 saldžiarūgščius obuolius kubeliais (geriausia ananasinius)
Dar karštus supilti į paruoštus stiklainius ir užsukti.
P.S. Išvardintas daržoves eilės tvarka dėti į puodą kas 10 minučių, obuolius dėti su svogūnais kartu, jei norit kad ištirptų, arba su paskutinėmis daržovėmis, jei norit kad liktų gabaliukai.
Skanaus!
Išbandytas ir tikrai thumbup.gif Aš kaip suvalkiečio žmona (nesu nusistačius prieš ananasus) manau, kad kam pirkti ananasus, jei alternatyva tiesiog po kojomis voliojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusrinesMama: 28 rugpjūčio 2011 - 21:42
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 08 28, 22:41)
hi.gif

Štai jums Uncle bens iš Uralo darbštuolių lobyno patobulintas variantas:

1 litras pomidorų sulčių,
1 šaukštas druskos,
1 stiklinė cukraus,
0,5 stiklinės acto (9 %),
1 stiklinė aliejaus.
Viską užvirti
po to į šį marinatą dedam:
2 kilogramus cukinijų arba aguročių arba moliūgų kubeliais,
3 vidutinius svogūnus kubeliais,
5 paprikas juostelėmis,
1 kilogramą pomidorų plonomis skiltelėmis,
2-3 saldžiarūgščius obuolius kubeliais (geriausia ananasinius)
Dar karštus supilti į paruoštus stiklainius ir užsukti.
P.S. Išvardintas daržoves eilės tvarka dėti į puodą kas 10 minučių, obuolius dėti su svogūnais kartu, jei norit kad ištirptų, arba su paskutinėmis daržovėmis, jei norit kad liktų gabaliukai.
Skanaus!
Išbandytas ir tikrai  thumbup.gif  Aš kaip suvalkiečio žmona (nesu nusistačius prieš ananasus) manau, kad kam pirkti ananasus, jei alternatyva tiesiog po kojomis voliojasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bus isbandytas snd, aciukas, beje as irgi suvalkiecio zmona nors esu dzukele daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Uncle Ben's lietuviškas variantas
1 didelę cukiniją nulupam, išimam sėklas, pjaunam pusiau. Vieną dalį sutarkuojam, kitą pjaustom kubeliais, dedam į didelį puodą, užpilam 0,5L. vandens, įberiam 2stiklines cukraus ir 1 arbat. šaukštelį citrinų rūgšties. Troškinam cukiniją, kol ji taps skaidri (20-30min). Kol troškinasi, pasiruošiam daržoves. Į troškintuvą dedam:
0,5kg morkų (pjaustytų arba tarkuotų stambiai)
0,5kg svogūno (pjaustyto kubeliais)
0,5kg paprikos (aš pjaustau juostelėm ar stambiais kubeliais). Viską patroškinam apie 15min., supilam į ištroškintą cukiniją. Dar pridedam 0,5kg stambiai pjaustytų pomidorų ir 3 kubeliais supjaustytus apelsinus. Įdedam 1 šaukštą druskos, 1 česnako supjaustytas skilteles, 0,5l stiklainį tomato ir stiklinę aliejaus. Viską patroškinam maišydami, kad neprisviltų apie pusvalandį, išpilstom į stiklainius, užsukam ir apverstus paliekam ataušti, tada į rūsy ir laukiam žiemos. Nors mes jau pradedam valgyt iš karto, perdaug skanu, kad būtų ilga

Vakar gaminausi pagal si recepta, bet neturejau cukinijos . ja pakeiciau moliugu ir visai skanu gavosi. tiesa, cukraus dejau tik stikline ir mano skoniui to visai pakako, nes dar supyliau ir konservuotu ananasu sultis is skardines. Aciu uz recepta.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2011 08 30, 22:32)
Vakar gaminausi pagal si recepta


Ir aš gaminau pagal šį receptą - vieną kartą su apelsinais, kitą kartą su ananasais, super gavosi, tikrai labai skanu thumbup.gif
Ananasų dėjau didelę skardinę - 850 g, tik sultis ne visas supyliau, o maždaug pusę. Cukinijos dėjau 2 kg iš viso šitai normai.
Atsakyti