Įkraunama...
Įkraunama...

Make up forever

QUOTE(metine @ 2007 05 21, 22:20)
as naudoju jau puse metu smile.gif mat velvet misriai odai, dabar kazkokia nauja stipriai maskuojanti..galiu duot visus 10 balu su n pliusu :
1 nenubega
2 lb gerai maskuoja, bet visiskai nesimato
3 prisitaiko prie veido spalvos
4 nekemsa poru
5 labai ilgam uztenka
6 labai graziai atrodo smile.gif va tokius privalumus as izvelgiu  thumbup.gif

kiek supratau ji atspari vandeniui g.gif o kuo valai? nes as tai nemegstu ir nenaudoju pieneliu tai su kuo man pvz ja valyti butu? ir kainute kokia jos?
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 05 21, 23:20)
as naudoju jau puse metu smile.gif mat velvet misriai odai, dabar kazkokia nauja stipriai maskuojanti..galiu duot visus 10 balu su n pliusu :
1 nenubega
2 lb gerai maskuoja, bet visiskai nesimato
3 prisitaiko prie veido spalvos
4 nekemsa poru
5 labai ilgam uztenka
6 labai graziai atrodo smile.gif va tokius privalumus as izvelgiu  thumbup.gif



kaip ačiū už komentarą 4u.gif aš ją senokai gundausi išbandyt, bet kažkaip ar pamirštu, ar kitą nusiperku... Šian kažkaip užsinorėjau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veila: 21 gegužės 2007 - 21:30
QUOTE(Veila @ 2007 05 21, 22:29)
kaip ačiū už komentarą  4u.gif  aš ją senokai gundausi išbandyt, bet kažkaip ar pamirštu, ar kitą nusiperku... Šian kažkaip užsinorėjau  bigsmile.gif


jau kokius metus vis zvilgcioju i ja ir nesiryztu nusipirkti.... doh.gif jauciu reikes kada prie progos isbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 21, 22:26)
kiek supratau ji atspari vandeniui g.gif  o kuo valai? nes as tai nemegstu ir nenaudoju pieneliu tai su kuo man pvz ja valyti butu? ir kainute kokia jos?

taip atspari vandeniui...nenubega lyjant, sningant smile.gif spec. nesivalau veido...nusiprausiu su praisikliu ir viskas ..o kaina siaip budavo 100lt, bet cia kazkokia nauja tai jos didesne kaina..iki 120lt turetu but..nes as perku pas kosmetologe tai ji gauna pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 05 22, 19:47)
taip atspari vandeniui...nenubega lyjant, sningant smile.gif spec. nesivalau veido...nusiprausiu su praisikliu ir viskas ..o kaina siaip budavo 100lt, bet cia kazkokia nauja tai jos didesne kaina..iki 120lt turetu but..nes as perku pas kosmetologe tai ji gauna pigiau smile.gif



ai tai apie naują kalbi? Va šitą: user posted image

O yra skirtumas tarp jos ir mat velvet?

Beje, aš Sarmose nesu mačius mat velvet va tokiam buteliuke kaip jų saite yra:
user posted image

tik va toks vat: user posted image


kurį Tu naudoji? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 05 22, 21:29)
ai tai apie naują kalbi? Va šitą: user posted image

O yra skirtumas tarp jos ir mat velvet?

Beje, aš Sarmose nesu mačius mat velvet va tokiam buteliuke kaip jų saite yra:
user posted image

tik va toks vat: user posted image
kurį Tu naudoji?  ax.gif  4u.gif

esu naudojusi pries paskutine ir paskutine smile.gif pries paskutines sake jau nebegamins ja pakeite paskutiniame paveiksliuke pavaizduota smile.gif siaip privalumas tas, kad labai ilgam uztenka nes isspaudi kelis lasiukus, o ta kur buvo su mentele tai tokia skystesne ir jos daugiau rejkia smile.gif na zodziu ta paskutine is vis super thumbup.gif net gi geriau maskuoja..tik rejkia labai pritaikyti prie veido odos, tada nesimato, kad tepta pudra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 05 23, 23:19)
esu naudojusi pries paskutine ir paskutine smile.gif pries paskutines sake jau nebegamins ja pakeite paskutiniame paveiksliuke pavaizduota smile.gif siaip privalumas tas, kad labai ilgam uztenka nes isspaudi kelis lasiukus, o ta kur buvo su mentele tai tokia skystesne ir jos daugiau rejkia smile.gif na zodziu ta paskutine is vis super  thumbup.gif net gi geriau maskuoja..tik rejkia labai pritaikyti prie veido odos, tada nesimato, kad tepta pudra  drinks_cheers.gif


o aš galvojau atvirkščiai biggrin.gif kad ta priešpaskutinė naujesnė. Žodž turiu ir aš paskutinę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 05 23, 22:47)
o aš galvojau atvirkščiai  biggrin.gif  kad ta priešpaskutinė naujesnė. Žodž turiu ir aš paskutinę  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif as cia tokia reklama pavariau, bet man sita pudra tokia miela nail.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 05 24, 00:10)
drinks_cheers.gif  as cia tokia reklama pavariau, bet man sita pudra tokia miela  nail.gif


metine, ačiukas už rekomendacijas 4u.gif čia mano dabar favoritė pudrytė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 06 01, 22:42)
metine, ačiukas už rekomendacijas  4u.gif  čia mano dabar favoritė pudrytė  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif faina. o kiek ji sarmoj kainavo?
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 06 02, 14:12)
drinks_cheers.gif  faina. o kiek ji sarmoj kainavo?


kažkiek truputuką virš 100 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prinsesita @ 2007 01 10, 21:34)
sarmoj labai nedidelis sios kosmetikos pasirinkimas, geriausiai pirkti tiesiai is importuotoju. ir pigiau ir galima gauti beveik visas prekes kurios yra make up internetiniame saite  tongue.gif


Gal zinai, kas yra importuotojai ar kur internete ieskot?

QUOTE(SuperDuper @ 2007 02 24, 21:25)
dabar esu kitur, nei mano pudra, tad tikslaus pav. nepasakysiu, bet pavadinime yra zodis lift, arba lifting  doh.gif  oda mano kiek sausoka, spuogu ar zymesniu demeliu neturiu, siaip nera idealiai lygi veido spalva, kapiliaras vienas kitas sutrukes ir pan. , todel pudra visada renkuosi labiau maskuojancia.  smile.gif
Papildyta:

internete radau:

LIQUID LIFT FOUNDATION odą puoselėjantis makiažo pagrindas

Lengvos tekstūros makiažo pagrindas pasižymi odos “tempimo” efektu, kuris lygina raukšles bei paslėpia nuovargio žymes. Tinkankamas sausai, brandžiai veido odai.

Kaina 100 Lt
tiesa mano nr. 4 - nebloga spalva, bet pvz akropolio sarmoj nera, nes kaip tik siandien mama ten norejo nusipirkti tokia pudryte, bet 4 nebuvo, o kiti nr.nepatiko smile.gif


Kur radai sita LIQUID LIFT FOUNDATION pudra internete pirkt? Niekur Lietuvoje nerandu tokio 2 atspalvio, o jis man idealiai tinka!
Atsakyti