Įkraunama...
Įkraunama...

Make up forever

QUOTE(monikaz @ 2007 06 15, 17:04)
Gal zinai, kas yra importuotojai ar kur internete ieskot?


Kur radai sita LIQUID LIFT FOUNDATION pudra internete pirkt? Niekur Lietuvoje nerandu tokio 2 atspalvio, o jis man idealiai tinka!




importuoja Kruzas NCD, o tai ir yra Sarma smile.gif


internete radau tik pudros aprasyma, ji ir idejau. pirkau ne Lietuvoj, o sarmoj irgi seniau ziurejau ir neradau sio atspalvio schmoll.gif




t.y. as ieskojau 4 atspalvio ir neradau, o pati pudra LIQUID LIFT FOUNDATION tikrai yra sarmoj 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperDuper: 18 birželio 2007 - 17:29
As irgi naudoju tokia matine pudra, tai tikrai labai super thumbup.gif Laikos ilgai, nesugeria, nesubega i rauksleles, netepa, neblizga, ilgam uztenka, nes nereikia 100kart perdien taisytis makiazo smile.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau pudra. nepamenu dar tiksliai pavadinimo. bet tepasi lygiai. maskuoja neblogai. bekvape (o man tai labai svarbu). po keleto deineliu parasysiu daugiau. kol kas neturiu komentaru..
Atsakyti
Turiu birius Make Up Forever šešėlius - wub.gif Skalsūs, ryškūs, ilgai laikosi, kaina nesikandžioja - tikrai rekomenduočiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte??? Labai susidomėjau šia HD linija, bet vis dvejoju ar verta įsigyti... g.gif

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 03 20, 00:43)
Gal kas bandėte??? Labai susidomėjau šia HD linija, bet vis dvejoju ar verta įsigyti...  g.gif

user posted image

4u.gif

man ir įdomu 4u.gif

beje, kokia kaina dabar Sarmoje user posted image
ir
user posted image ?
Atsakyti
na, pudryte naudoju jau apie 2 savaites. nebloga ji. poru nekemsa tikrai. veidas neblizga. gana stipriai maskuoja. kol kas esu jei ne labai labai patenkinta tai bent labai. o tas labai labai turbut niekada nebus pasiektas, nes oda mano ir pavargus, ir pavytus. ne nuo pudru man pradet..
Atsakyti
turiu makiazo pagrinda,bet dabar jo nenaudoju,nes dabar tik biria tepuosi o krempudru ne.gal ir neblogas bet smirda lipalu(klijais tokiais) blink.gif
Atsakyti
Man labai patiko birus seseliai, akiu piestukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dar_sima @ 2008 03 26, 20:11)
man ir įdomu  4u.gif 

beje, kokia kaina dabar Sarmoje user posted image ?

Aš šią savaitę pirkau ax.gif Kaina- 110 Lt rolleyes.gif Pirmą kartą tiek sau leidau už pudrytę sumokėt blush2.gif
user posted image
Atsakyti
oj kajp noriu mat velvet pudrytes!
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2006 08 22, 20:10)
Ar kaina atitinka kokybe?

manau tikrai atitinka,parodoje prisipirkau sios firmos gaminiu,labai faini,o ypac seseliai is blizguciu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti