Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

QUOTE(Jakatta @ 2011 04 21, 17:20)
Pas mus labai panasiai.
Ka tik gimes, dar ligoninej budamas verkdvavo naktim. Ir dienom. Dujos labai eidavo. Kaltinom pilvuka ir laukem menesio,kada dazniausiai daug kam praeina. Kai nepraejo, tada laukem kol sueis trys menesiai, arba 100 dienu pagal kiniecius  biggrin.gif  Nes tada turetu baigtis visi diegliai. Kai nepraejo, tada laukem puse metuku kol sueis, nes tada pradeda sedet, sutvirteja pilvo raumenys ir baigiasi skausmai ir pilvuko putimai. Tada isdygo pirmieji dantukai. O mes liovemes kaltinti pilvuka ir toliau visa kalte suvertem dantukam.  biggrin.gif
Dabar du metukai. Vis dar skauda pilvuka. Ir pucia dar daznai.
Siaip maziukas labai atpylinedavo, nors maitinau savo pienu iki 11 men. Nebesuskaiciuoju kiek maikiu pasikeisdvau per diena. Po atpylimo daznai merliuka tendavo net isgrezti. Bet pediatre del to nesunerimo visai. Nes svoris augo puikiai.

Papildyta:

blink.gif Siaubas kiek daug. O del kokiu priezasciu darytos?
Cia didziajai mergaitei?

Mažajai. 4 lor srity, kurias sieja su gerl. Dabar gyvenam su vamzdeliais ausytėse.
Atsakyti
mano vaikas vel uzkimo,truputeli slogyte,bet nebega,sausas kosulys,smirda is burnos...eisiu pas privatu lora,uzkniso!!

merginos,o tai kai randa tiek gausiai bakteriju paselyje,neskyria antibiotiku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VIP_MAMA @ 2011 04 21, 18:48)
mano vaikas vel uzkimo,truputeli slogyte,bet nebega,sausas kosulys,smirda is burnos...eisiu pas privatu lora,uzkniso!!

merginos,o tai kai randa tiek gausiai bakteriju paselyje,neskyria antibiotiku? g.gif

Skiria jei reikia. Mes tai kalnus tų antibiotikų atgėrę.
Atsakyti
Vip Mama, man labiausiai pasiteisino pulmonologas - kažkaip toks jausmas buvo, kad LOR ir gastroenterologas viename biggrin.gif Kad ir kaip bebūtų - sveikit 4u.gif
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 21, 17:20)
Bet pediatre del to nesunerimo visai. Nes svoris augo puikiai.


Na tikrai, toks jausmas, kad apie mano vaiką pasakojat...Dabar irgi 2 su viršum, o ir pučia pilvuką, ir visa kita...Šiąnakt, beje, vėl tūsinomės - pasigyriau vakar, kad geriau doh.gif Bet kad sulčių obuolių ir vandens prisipliurzino prieš naktį su močiute, tai matyt ir sukilo viskas...
Geros dienos visiem 4u.gif
Atsakyti
Kaip jūsų vaikiukai kur geria vaistus ar geriau? Manoji tai žiauriai pikta- nieko nevalgo, varo į neviltį. Kažkaip iki vaistų gėrimo nežinojau ką reiškia absoliutus nevalgymas. Niekas dabar netinka. Ar dar kam taip yra?
Atsakyti
sugryzom ir mes is ligonines doh.gif abipusis plauciu uzdegimas +astmos paumejimas.na as tokioj nevilti kad negaliu !siaubas kol buvom ligoninei tai ir nosis nebego o va tik isejom is ligonines i lauka ir susiciaudejo gryzom namo ir vel snarglys iki keliu,manau kad ir mum vaistai nelabai padeda.o gal cia zydejimas kaltas ir tos dulkes laukia sklandancios?valgyt irgi nieko nevalgo derisi jai duodsi ka geresnio suvalgisiu kose biggrin.gif teroriste.eisim daryt alergini testa penktadieni ziuresim.nes musu IgE1082 norma 60.tai gal ir pas jus kas alergina.nors ligoninei paseli snarglio dare tai nieko nerode tipo ne alergine g.gif .bet jau nebesiskundzia kad pilveli skauda. thumbup.gif
Atsakyti
Giedre, maniškė valgo, kaip valgius. Ypač vakare nori - visko ir bele kiek. Bet mes ir vaistus kol kas nestiprius geriam 4u.gif
Jumbonis, oj kaip nelinksmai blink.gif Maniškė vakar irgi baiiiisiai snarglėjosi, o naktį tai visai nebe - tik kosėjo kaip visada. Šiandien eisim vakare pas šeimos daktarę, siuntimų susirinkti. Net nežinau ką daryt - ar plėšytis, kad pusantrų metų ignoravo mano pastabas, ar velniop, ir likti ten pat - vis tiek jaučiu nerasiu aš valstybinės geros daktarės, visos jos atbukusios nuo pacientų ir zyziančių mamų skaičiaus g.gif
Atsakyti
O mums išaugo pasėlyje kažkokia bjaurybė, tai tipo slogos nuo jos- niu tyliu. Vėl laukia antibiotikai. Tik įdomu kas po jų. Kaip man nusibodo tas uždaras ratas verysad.gif
Jumbonis- daug sveikatos.

Mano tai nori valgyti tik to ko negalima. Ir tada kada negalima. Vakare tai tragedija mums.
Atsakyti
Mano vaikui apetitas pagerejo po to kai atpratinau nuo misinio. O pilveli, toliau skauda, nors vaistus jau geriam trecia savaite... verysad.gif

Rytoj endoskopija. Zesim ka parodys. Gal visai jam ne GERL.
Papildyta:
QUOTE(jumbonis @ 2011 04 26, 13:28)
sugryzom ir mes is ligonines  doh.gif  abipusis plauciu uzdegimas +astmos paumejimas.na as tokioj nevilti kad negaliu !siaubas kol buvom ligoninei tai ir nosis nebego o va tik isejom is ligonines i lauka ir susiciaudejo gryzom namo ir vel snarglys iki keliu,manau kad ir mum vaistai nelabai padeda.o gal cia zydejimas kaltas ir tos dulkes laukia sklandancios?valgyt irgi nieko nevalgo derisi jai duodsi ka geresnio suvalgisiu kose biggrin.gif  teroriste.eisim daryt alergini testa penktadieni ziuresim.nes musu IgE1082 norma 60.tai gal ir pas jus kas alergina.nors ligoninei paseli snarglio dare tai nieko nerode tipo ne alergine g.gif .bet jau nebesiskundzia kad pilveli skauda. thumbup.gif

Vargsiuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dziugu del jusu pilvelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 26, 17:56)
Mano vaikui apetitas pagerejo po to kai atpratinau nuo misinio. O pilveli, toliau skauda, nors vaistus jau geriam trecia savaite... verysad.gif

Rytoj endoskopija. Zesim ka parodys. Gal visai jam ne GERL.
Papildyta:

Vargsiuke 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Dziugu del jusu pilvelio thumbup.gif

O tai jum vaistai buvo be tyrimo paskirti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 26, 21:44)
O tai jum vaistai buvo be tyrimo paskirti? g.gif

Yep. Tik is simptomu.
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 26, 22:08)
Yep. Tik is simptomu.

Kaip tyrimai?
Atsakyti