Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

QUOTE(due drops @ 2011 04 07, 10:02)
Labai skanu i lietini suvynioti kebabo idara (mesa ir darzoves su trupuciu padazo) ir apkepti sumustinineje. biggrin.gif



sugundė Jūsų pasiūlytas patiekalas thumbup.gif ,o sakykit to pačio blyno nereikia įvynioti?tiesiog dėti su įdaru ir tiek???Labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2011 04 12, 13:18)
sugundė Jūsų pasiūlytas patiekalas thumbup.gif ,o sakykit to pačio blyno nereikia įvynioti?tiesiog dėti su įdaru ir tiek???Labai ačiū.

Taip dedu su idaru ir tiek.Galima neuzdaryti sumustinines,o tik uzmesti dangti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 04 12, 14:51)
Taip dedu su idaru ir tiek.Galima neuzdaryti sumustinines,o tik uzmesti dangti 4u.gif



ačiū,būtinai pabandysiu. smile.gif
Atsakyti
Prisiskaičius čia visokiausių idėjų, šiandien ir aš išsitraukiau keptuvę ir kaip tik vakare prie arbatos iškepiau saldžių sumuštinukų - bandelių lotuliukas.gif ant paprasto batono dėjau po du gabalėlius pieniško šokolado ir pabarsčiau kokoso drožlėm mirksiukas.gif paprasta, bet labai patiko thumbup.gif desertas per kelias minutes ir dar šiltas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VaniLLa Sky*: 10 liepos 2011 - 22:51
QUOTE(vikka @ 2011 04 12, 12:18)
sugundė Jūsų pasiūlytas patiekalas thumbup.gif ,o sakykit to pačio blyno nereikia įvynioti?tiesiog dėti su įdaru ir tiek???Labai ačiū.



va cia tai mintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2011 07 11, 23:29)
va cia tai mintis thumbup.gif



vat as i apie tai masciau, kaip tik namie lavasu turiu smile.gif
bet anadien sove mintis, o jei nuspirkti pita, i ja visko prideti, ir bandyti apkepinti.. galima gal pirmiausia ir keptuvej ta pita pakepinti, visko prideti tada ir i sumustiniu keptuve deti??? kaip galvojat gautusi kazkas ax.gif
nes jei dariau ale kebabus su lavasu, tai kol apkepu keptuveje viskas isbyra...

beje, o tai folija ir sumustiniu keptuve nesipyksta? ax.gif
Atsakyti
Skanūs sumuštinukai su krabų lazdelėm. Abi riekutes patepu majonezu, ant vienos dedu tris krablazdes smile.gif , tik šiek tiek paplėšau, kad visa plota dengtų, tada sūrio riekutė ir kita duonos riekutė, tada į keptuvę smile.gif Pikantiškesnis variantas, kuris ne visiem patiks, tai majoneza pakeisti varškės kremu, man skanu smile.gif
Atsakyti
karštų sumuštinių keptuvėje labai greitai ir skaniai galima iškepti vištienos krūtinėlę. mirksiukas.gif
Žalia krūtinėle perpjauti išilgai pusiau, pabarstyti mėgstamais prieskoniai ir iškepti. Visas procesas užtrunka tik kelias minutes, o krūtinėle gaunasi minkšta, sultinga ir iškepta visiškai be juokių riebalų. nestuke.gif
Atsakyti
Oj kaip čia super viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Na nežianu ar nebuvo tokio receptėlio, bet ir aš turiu savo naująjį: įdarui naudoju mocalera sūrio griežinėlį, pomidoro griežinėlį ir pabarstau džiovintais bazilikais, druska ir galiausiai jei turiu šviežių bazilikų tai uždedu ir jų kelis lapelius smile.gif wub.gif
Atsakyti
Laba diena,
Mes irgi Kalėdoms nusipirkome taip norėtą sumuštinių keptuvę smile.gif tai aišku kepame tradicinius sumuštinius (dešryte, sūris, majonezas, tomatas), aš labai mėgstu Philadelphia sūrelis + avokadas šiek tiek trintas + pomidoro gabalėlis (galima dar sūrio kokio mažą gabalėlį uždėti), dabar dar išbandėm su Nutella, tai skanu, tik dar skaniau jei banano į vidų įdėti smile.gif kol kas tiek bandymų. tikiuosi ateity vis daugės idėjų 4u.gif
Atsakyti
gal jau kas rašė. aš dedu sluoksniuotos tešlos, vidun sūrio, ar uogienės, krablazdę ir kita sluoksniuota tešla uždengiu, kepa ilgiau nei sumuštinis, padauginus įdaro jis per kraštus išbėga, bet kai įgundi - superinės bandelės gaunasi smile.gif
Atsakyti
man tai skanu kai visas sumustiniu idaras sutarkuotas : daktariska desra kokia , suris , imaisai majonezo kecupo , galima dar kokiu svogunu ipjaustyt , ar itarkuot agurko marinuoto, cesnako, prieskoniu 9provansalio zoleliu , ar picos prieskoniai man labiausiai) . tada visa ta mase tiesiog tepti ant batono , uzvozti kitu ir kepti. kai iskepa gaunasi tokia skani kose viduje tystanti nuo surio smile.gif tokiem tada geriau jau nusipirkti ta keturkampi, sumustiniu batona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linckutis: 10 sausio 2012 - 20:15