Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų, akių pasikeitimai po gimimo

Sveikos mamos,labai noreciau kad parasytumet kokie jusu mazyliai gime.Maniskis tai baltu plaukuciu,ir rudu akyciu.Mums jau metukai,o mes visai nepasikeite. clap.gifthumbup.gifgathering.gifgathering.gifsunglasses2.gif
O mano drauges mergaite gime juoda,juoda o dabar sviesi.

Atsakyti
Mano irgi vienos pažįstamos sūnelis gimė tamsus, o dabar šviesus. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mekacka: 26 rugpjūčio 2006 - 13:30
Mano dukryte gime tamsi, dabar mums 10 menesiu ir plaukuciai pasviesejo, bet tai, manau, laikina, nes ir as ir vyras tamsus, o vaikysteje buvom sviesiaplaukiai biggrin.gif
Atsakyti
vacation1.gif vacation4.gif brunette.gif pioneers.gif Tiesa turiu dar viena drauge kuri yra tamsi vyras irgi juodas o dukra melinu akiu ir sviesiu plauku.
Atsakyti
mano pipiras irgi gimė tamsus, ale dabar švieus, betgi vėl ima tamsėti. nežinau, kas bus biggrin.gif tiesa akytės kaip buvo mėlynos, taip ir liko thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikis gimė tamsus, o dabar baltas baltas blondinas. O akys nepasikeitė buvo ir yra mėlynos. Vaikui jau vieneri.
Atsakyti
mes irgi pasvesejom! smile.gif vaikas gime su tamsiai rudais plaukais ir pilkomis akimis, o dabar plaukai sviesiai rudi ir tamsiai rudos akys wub.gif
Atsakyti
Vyresnėliai gimė baltapūkiai žydraakiai, tad nenuostabu, kad į jaunėlį, gimusį ilgais juodais plaukais ir neaiškios pilkai melsvai žalsvos spalvos akimis, sureagavau: "Ne mano vaikas". Nors dar ir virkštelė nebuvo nukirpta. lotuliukas.gif Tačiau dabar 11 mėnesiukų jaunėlis jau blondinas bigsmile.gif (nors ir ne toks akinamai baltas kaip broliukai), o akys vis stipriau ruduoja (mano rudaakių giminės genas "viršų paėmė" tik trečiu bandymu tongue.gif ).
Atsakyti
Mano maziukas gime juodais, juodais plaukuciais, tamsiai melynomis akimis. Dabar jam jau 5 men., bet jau beveik blondinas, o akys svieseja. Mano plaukai labai juodi, o vyro truputi sviesesni, bet irgi tamsus. Sake mazas tetukas buvo visiskas blondinas, vadinasi ir maziukas su laiku patamses.
Atsakyti
Mes su vyru esam tamsūs, o mergaitė gimė balta. Juokavom, kad "kaimyno darbas", po to galvojom giminės genai, o visi stebėjosi "kokia balta", tačiau pasirodė, kad tai genetinė liga albinizmas. Auginam puikia BALTA mergaite. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialialia @ 2006 08 26, 15:27)
Mano dukryte gime tamsi, dabar mums 10 menesiu ir plaukuciai pasviesejo, bet tai, manau, laikina, nes ir as ir vyras tamsus, o vaikysteje buvom sviesiaplaukiai biggrin.gif



Pas mus tas pats mirksiukas.gif
Tiktai mums dabar 8 mėn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrene: 29 rugpjūčio 2006 - 11:47
Manoji gime ruda,ruda kaip is soliariumo isejus ir su juodais plaukuciais,akytes zalios.O dabar mums jau 9 men. ir viskas pasikeite.Odele pasviesejo,plaukuciai-is juodu -rudi ,akytes -is zaliu pasidare rudos. mirksiukas.gif
Atsakyti