Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų, akių pasikeitimai po gimimo

Musu akytes nepasikeite, bet plaukuciai nusviesejo jau dabar siek tiek smile.gif
Atsakyti
mano dukryte gime melynu akyciu, tamsiu plaukuciu - dabar melynake blondine biggrin.gif
Atsakyti
Gime tamsios odos (kaip tevelis) NA ne negre, bet man iki tokios odos spalvos reiektu kelias valandas soliariume paguleti lotuliukas.gif Dbar du menesiukai, ir odele jau gerokai pasviesejo.
Atsakyti
4u.gif mano dukryte gime melynu akiu ir labai tamsiu plaukuciu, jau dabar greitai devyni menesiukai bus, tai akutes tokios pat spalvos, tik plaukuciai pasviesejo truputi smile.gif
Atsakyti
musu mergite gime tamsiu plauku, tamsiai melinu akiu ir labai tamsios odos. dabar plaukuciai ir odele shveseja smile.gif
Atsakyti
Mano drauges mergyte gime juoda juoda, o dabar plaukuciai sviesus, kaip mamytes smile.gif
Atsakyti
Mazylis gime tamsus ir ilgais plaukais, dabar jau 7 menesiu plaukai zymiai pasvieseje, speju, kad vasara taps visai sviesus, nes teveliai sviesus ax.gif
Atsakyti
Mes gimem tamsiais plaukuciais, bet uz poros men tapo sviesesni, ir vis dar svieseja musu blondiniuke.
Atsakyti
o mes kaip gimėm taip ir esam kolkas blondinai mėlynakiai bigsmile.gif
Atsakyti
Gime juodais juodais plaukuciais, dabar baltapukis visciukas biggrin.gif Kas ziuri nuotraukas, netiki, kad cia tas pats vaikas lotuliukas.gif
Atsakyti
sunus gime juodais plaukais gan ilgais, tamsiai melynom akim...dabar beveik blondinas, zydraakis.
dukra lygiai tokia pati gime, ziuresim, kas bus biggrin.gif
Atsakyti
Mano abiejų vaikų plaukai stipriai pašviesėjo nuo gimimo. Dukra visiškai blodine tapo, nors gimė rusva, o sūnus šiek tiek tamsesnis.
Atsakyti