Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų, akių pasikeitimai po gimimo

mano dukryte gime ryskiai melynu akiu ir juodais plaukuciais, dabar akytes zaliai rudos o plaukuciai siektiek pasvieseje bet nera blondinka
Atsakyti
Mano zuikutis gime su juodais plaukuciais ir juodomis akytemis, bet dabar jis blondinas su juodomis akytemis 4u.gif
Atsakyti
maziuke gime, juodais plaukuceis,tamsiai idegus tongue.gif , melinom akytem. dabar blondine, melinom akytem, liko tik juodos blakstutes ir tamsi oda smile.gif
Atsakyti
Dukryte gime juodom akim, juodais plaukuciais ir tamsia oda, dabar mums 3 men. - plaukuciai sviesus, akytes - ryskiai melynos, oda - sviesi sviesi smile.gif
Atsakyti
4u.gif vyresnele gime juodais plaukais,melynom akim. Plaukai truputi pasviesejo,o akys tapo rudos. smile.gif
O mazasis gime sviesus melynom akim ir lig siol nesikeicia! 4u.gif
Atsakyti
mano mazoji gime tamsiom akim ir juodais plaukuciais, tai kolkas akytes liko rudos, o plaukuciai nenusviesejo. tikiuos, kad ir liks tamsi blush2.gif
Atsakyti
sako,kad žmogus gali keistis visą gyvenimą... biggrin.gif pvz mano kleckas gimė JUODAIS plaukučiauis ir pilkom akutėm, dabar jam pusantrų- plaukai šviesūs, akys rudos biggrin.gif
Atsakyti
mano maze gime juodais juodais ilgais plaukais, neaiskiomis pilkai zaliom akim. Dabar jai beveik 9 menesiai, o plaukuciai rudi ir dar matosi svieseja, o akutes rudos. Bet, manau, neturetu but labai sviesi - nera i ka hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nananina @ 2006 08 26, 15:22)
Sveikos mamos,labai noreciau kad parasytumet kokie jusu mazyliai gime.Maniskis tai baltu plaukuciu,ir rudu akyciu.Mums jau metukai,o mes visai nepasikeite. clap.gif  thumbup.gif  gathering.gif  gathering.gif  sunglasses2.gif
O mano drauges mergaite gime juoda,juoda o dabar sviesi.

Musu mergyte gime juodais plaukais unsure.gif O dabar (dabar jai 2.5men.) jau beveik sviesus plaukuciai, tokie sviesiai rusvi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 09 15, 23:13)
Musu mergyte gime juodais plaukais unsure.gif  O dabar (dabar jai 2.5men.) jau beveik sviesus plaukuciai, tokie sviesiai rusvi ax.gif

Ir mūsų mažoji taip pat prašviesėjo wub.gif . O vyresnėlis gimė rudomis akytėmis, o kitą dieną jos pamėlynavo tongue.gif
Atsakyti
Mano mazylis gime baisiai tamsus, plaukai juodi akys tamsios o oda lug po soliariumo lotuliukas.gif Dabar jam beveik puse metu, plaukuciai pelenu spalvos (labai grazi spalva,pati tokiu plauku noreciau ax.gif ),akys zalsvai rudos, o oda kokia buvo "po soliariumo" tokia ir liko.
Atsakyti
Mano mzius gime tamsus su ilgais juodais plaukuciais bigsmile.gif ,o db jau zymiai sviesesnis ir plaukuciu daug maziau nei buvo rolleyes.gif
Atsakyti