Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

QUOTE(lepune @ 2005 12 06, 09:37)
tongue.gif  thumbup.gif aš irgi noriu pas būrėją ax.gif visgi norisi nuspėt ateitį.. tai dabar irgi ieškausi neblogos. yra tokia Jolanta, draugę nusiunčiau. tai viską atspėjo, bet sakė kad reikia tempt po žodį iš jos  g.gif  jos tel. 68871818. Prie pasimatymo gyvena. Draugei viską atspėjo, tik esmė, kad jai reikia teikti klausimus.. o mes dažniausiai norim tik klausyti ką mums dėsto ax.gif

As gal bandysiu pas sita nueiti tongue.gif
o tu nebuvai pas Genute (šančiuose)?
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 12 06, 16:12)
As gal bandysiu pas sita nueiti tongue.gif
o tu nebuvai pas Genute (šančiuose)?


Nenoriu Genutes (Sanciuose) izeisti, nes apie sia moteri girdejau geru atsiliepimu, nors paskutiniu metu teko isgirsti ir labai prastu. Tiesiog as parasysiu tai kas man buvo (anksciau taip pat rasiau). Buvau nuejus pas Genute del mamos ir ji man garantavo, kad mama gyvens maziausiai 5 metus, o praejus keliems menesiams, nuo pas Genute apsilankymo, as mama palaidojau. Sokas buvo man ir iki dabar negaliu rasti ramios vietos...Taip pat buvo pasakyta, kad greitu laiku (2-3 iu menesiu) laikotarpyje pasiulys nauja darba, bet deja...O jau praejo daugiau, kaip 6 men.
Atsakyti
QUOTE(Neringa1974 @ 2005 12 06, 15:21)
Nenoriu Genutes (Sanciuose) izeisti, nes apie sia moteri girdejau geru atsiliepimu, nors paskutiniu metu teko isgirsti ir labai prastu. Tiesiog as parasysiu tai kas man buvo (anksciau taip pat rasiau). Buvau nuejus pas Genute del mamos ir ji man garantavo, kad mama gyvens maziausiai 5 metus, o praejus keliems menesiams, nuo pas Genute apsilankymo, as mama palaidojau. Sokas buvo man ir iki dabar negaliu rasti ramios vietos...Taip pat buvo pasakyta, kad greitu laiku (2-3 iu menesiu) laikotarpyje pasiulys nauja darba, bet deja...O jau praejo daugiau, kaip 6 men.

Nu man ir kai kurie dalykai kai pas ja buvau nesutapo nors tu ka. pavyzdžiui paklausiau apie mano sesers ir jos vyro santykius, nes jau galvojo apie skyrybas nes niekaip nesusilaukia lėliuko, o ji man sako kad mato kad sesė jau turi vaikutį. nu nė velnio ji neturi, kaip gali matyti kad turi? biggrin.gif
Atsakyti
Beja kai paklausiau apie darbą, ji man sako" o tu jau galvoji apie darbą?" Nesupratau dėl ko, bet po dviejų savaičių jau pradėjau dirbti ir tikrai geram darbe, nors planavau dar porą mėnesių palaukti, o gavosi taip netikėtai. tongue.gif Man keisčiausia kad ji paklausia žmogaus apie kurį nori sužinoti amžių. kas jei yra keli žmonės tokių pačių metų tavo gyvenime? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 12 06, 16:29)
Nu man ir kai kurie  dalykai kai pas ja buvau nesutapo nors tu ka. pavyzdžiui paklausiau apie mano sesers ir jos vyro santykius, nes jau galvojo apie skyrybas nes niekaip nesusilaukia lėliuko, o ji man sako kad mato kad sesė jau turi vaikutį. nu nė velnio ji neturi, kaip gali matyti kad turi? biggrin.gif


Beje, teko kalbetis su kai kuriomis moterimis, tai beveik visoms tas pacias ligas nustate ir patare naudoti vaistus: panangin (sirdziai), sidabrazole uzpilta degtine (prie moterisku negalavimu), mildronadas (sirdziai stiprinantis vaistas), ignacia (raminantys)...Man paciai pasake, kad yra blogai su sirdele, bet siaip esu sveika. Kai pati paklausiau ar su zarnynu nieko nera blogo, tai ji is karto pradejo "matyti" smile.gif ir patare naudoti semenis, selenas...Bandau daryti isvada, kad ka jinai patare panaudoti, tai tinka beveik visiems ir niekam per daug nepakenks, bet nepasakyti, kad mirtis salia, tai jau vercia abejoti ar ji "mato" is tikruju...
Atsakyti
[quote=Austutes Mamyte,2005 12 06, 16:34]
Beja kai paklausiau apie darbą, ji man sako" o tu jau galvoji apie darbą?" Nesupratau dėl ko, bet po dviejų savaičių jau pradėjau dirbti ir tikrai geram darbe, nors planavau dar porą mėnesių palaukti, o gavosi taip netikėtai. tongue.gif Man keisčiausia kad ji paklausia žmogaus apie kurį nori sužinoti amžių. kas jei yra keli žmonės tokių pačių metų tavo gyvenime? doh.gif
[/quot


gal reiketu pameginti nueiti pas cigone, kuri Palemone gyvena, tik jau ne pas ta cigone, kuri Karmelavoje...Tik gaila, kad yra vienas atsiliepimas apie ja. O gal kas nors dar buvote?
Atsakyti
[quote=Neringa1974,2005 12 06, 15:43]
[quote=Austutes Mamyte,2005 12 06, 16:34]
Beja kai paklausiau apie darbą, ji man sako" o tu jau galvoji apie darbą?" Nesupratau dėl ko, bet po dviejų savaičių jau pradėjau dirbti ir tikrai geram darbe, nors planavau dar porą mėnesių palaukti, o gavosi taip netikėtai. tongue.gif Man keisčiausia kad ji paklausia žmogaus apie kurį nori sužinoti amžių. kas jei yra keli žmonės tokių pačių metų tavo gyvenime? doh.gif
[/quot
gal reiketu pameginti nueiti pas cigone, kuri Palemone gyvena, tik jau ne pas ta cigone, kuri Karmelavoje...Tik gaila, kad yra vienas atsiliepimas apie ja. O gal kas nors dar buvote?
[/quote]
Aš šiandien einu pas ta jolanta prie pasimatymo, kur mažai kalba. nu žiūrėsiu kaip ten pas ją, paprasčiausia įdomu palyginti su Genutės "pranašystėmis" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2005 12 07, 10:27)
Aš šiandien einu pas ta jolanta prie pasimatymo, kur mažai kalba. nu žiūrėsiu kaip ten pas ją, paprasčiausia įdomu palyginti su  Genutės "pranašystėmis" smile.gif

grizus pasipasakok wink.gif gal ir as susigundysiu smile.gif
Atsakyti
Na ir kaip ta Jolanta?
Austutes mamyte- as buvau pas genutę.. paskaitytk atgal wink.gif
man irgi dabar galvoj kad tai ka pasake tinka daug kam.. kojos rankos sala, gert jonazole..ir tikrai padeda- pries nakt pora puodeliu ir uzmiegu saldziai ir siltai..
del kaulu tik abejoju- tusti kaulai, reikia kalcio.. nu nezinau, ner kaip patikrinti wink.gif
Atsakyti
As tai rytoj iki Gelezio vilko gatves trauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 12 09, 11:48)
As tai rytoj iki Gelezio vilko gatves trauksiu ax.gif

lauksim įspūdžių smile.gif
aš prieš savaitę buvau pas ją, šiaip man patiko, gal norėtųsi kiek plačiau...
bet vat, turiu tokią vieną širdies reikalų problemėlę doh.gif ir buvau pas kelias būrėjas, bet nei viena apie tai nepaminėjo...
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 12 09, 10:51)
Na ir kaip ta Jolanta?
Austutes mamyte- as buvau pas genutę.. paskaitytk atgal wink.gif
man irgi dabar galvoj kad tai ka pasake tinka daug kam.. kojos rankos sala, gert jonazole..ir tikrai padeda- pries nakt pora puodeliu ir uzmiegu saldziai ir siltai..
del kaulu tik abejoju- tusti kaulai, reikia kalcio.. nu nezinau, ner kaip patikrinti wink.gif


nu tikrai neverta pas ją eiti. galima sakyti spėlioja, net juokas ima. Pradžioje sako kad su vyru viskas gerai, rodo didelę meilę ir t.t. kai pasakiau kad jau nebegyvenam kartu tai poto jau sako kad mato skirybas ir t.t. Šiaip kalba labai jau bendrais bruožais, nieko konkretaus-laukia kelionės, jokių operacijų it t.t. Nu tiesa sakant, visai ten jai prastai. o ir šiaip gerai sakei, kad ištraukti žodžio neįmanoma. nu man ji visai nea.. doh.gif doh.gif
Šiaip žinau prie redos būrėja taro kortomis gana tiksliai buria mirksiukas.gif
Atsakyti