Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iš kirvio košę išvirti....

QUOTE(mazutemonikute @ 2008 11 24, 15:05)
ziurint ka  perki  lotuliukas.gif bet kadangi cia taupymo tema tai uz 20lt gali nusipirkti ~2,5kg  vistienos blauzdeliu  dar jeigu prie ju issivirsi ryziu 800gr ~6lt nemanau,kad toks edrunas esate,kad toki kieki vienu prisedimu suvalgytumete...beje isvirus vistiena lieka sultinys ,o is jo galima  pagaminti  sriubyte...makaronai+1 morka~2lt,bet makaronu liks ir kitam kartui  mirksiukas.gif

Dar karta pasikartosiu - kiekvienam savo. As uz 20Lt nusiperku ~1kg file, kuria iskepus lieka vargani 500gramu. Dar kokia paprika, pora, shitaki gryba ir ryziu, jau ziurek 40Lt. Plius visada gaminu tik vienam kartui. Jokiu sildymu ir/ar modifikavimu.
Atsakyti
Na, kaip kas skaičiuoja, bet bent jau mūsų atveju valgyt namie tikrai daug pigiau. Net ir skaičiuojant sunaudota vandenį, fairy ir dujas. Gaminu tikrai daug, o jei tik pradedu mažiau gaminti ir vaikščioti į kavines, tai išlaidos žymiai auga.
Bent jau mes už 25 litus (vštiena, ryžiai arba bulvės dar koks garnyras), dvi dienas valgom ir sočiai. Dar ir sriubos iš tos pačios vištos išverdu. O kavinėj toks pat lygiai maistas tikrai brangiau bus, ypač jei du žmonės valgys.
Atsakyti
QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 11 24, 15:10)
Na, kaip kas skaičiuoja, bet bent jau mūsų atveju valgyt namie tikrai daug pigiau. Net ir skaičiuojant sunaudota vandenį, fairy ir dujas. Gaminu tikrai daug, o jei tik pradedu mažiau gaminti ir vaikščioti į kavines, tai išlaidos žymiai auga.
Bent jau mes už 25 litus (vštiena, ryžiai arba bulvės dar koks garnyras), dvi dienas valgom ir sočiai. Dar ir sriubos iš tos pačios vištos išverdu. O kavinėj toks pat lygiai maistas tikrai brangiau bus, ypač jei du žmonės valgys.

Visi mes skirtingi zmones, as tiesiog isdesciau savo asmenine nuomone:)
Budavo dienu, kai is vilniaus vaziuodavau i kauna, isgerdavau kavos, surukydavau cigarete ir vaziuodavau atgal i vilniu. Arba kartais man geriau patinget ir pamiegot, bet kita diena jaustis gerai, nei kuistis virtuveje.
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 16:19)
Visi mes skirtingi zmones, as tiesiog isdesciau savo asmenine nuomone:)
Budavo dienu, kai is vilniaus vaziuodavau i kauna, isgerdavau kavos, surukydavau cigarete ir vaziuodavau atgal i vilniu. Arba kartais man geriau patinget ir pamiegot, bet kita diena jaustis gerai, nei kuistis virtuveje.


oi kokia diskusija uzvire...taip visi savo nuomones turi...bet jus man pasakykit, kur yra tokia kavine kur 20 Lt gali du kartus dienoj normalaus maisto pavalgyt g.gif neskaitant to, pasisakote, pries maisto sildyma...o jus garantuotas uz kavines maista...as ne...ne vienoj kavinej yra buve, kad isgirsti mikrobangines DZIN ior tau atnesa maista lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfija @ 2008 11 24, 16:56)
oi kokia diskusija uzvire...taip visi savo nuomones turi...bet jus man pasakykit, kur yra tokia kavine kur 20 Lt gali du kartus dienoj normalaus maisto pavalgyt g.gif neskaitant to, pasisakote, pries maisto sildyma...o jus garantuotas uz kavines maista...as ne...ne vienoj kavinej yra buve, kad isgirsti mikrobangines DZIN ior tau atnesa maista  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 14:55)
Uz tokia suma valgau ne tik kad viena diena, bet tik viena karta.

QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 15:19)
Visi mes skirtingi zmones, as tiesiog isdesciau savo asmenine nuomone:)
Budavo dienu, kai is vilniaus vaziuodavau i kauna, isgerdavau kavos, surukydavau cigarete ir vaziuodavau atgal i vilniu. Arba kartais man geriau patinget ir pamiegot, bet kita diena jaustis gerai, nei kuistis virtuveje.


Gerbiamasis ar skaitėt temos pavadinimą 4u.gif -Kaip iš kirvio košę išvirti....-juk čia dalinamės patarimais , kaip IŠGYVENTI už turint minimalias pajamas, na tai net nekalbam apie kavines 4u.gif
Nors aš mielai valgydavau kavinėse, ax.gif


Šiandien troškinu žvieriena su dauuug morkų , troškinu didelį puodą, po to porcijomis sušaldysiu-bs kitiems kartams, anksčiau jau rašiau receptą-toks nesunkus , specialus sušaldymui, tinginiams labai tinkamas. smile.gif
Atsakyti
tikrai niekas nebus 100proc garantuotas, kad kavineje maistas sviezias ir labai jau skanus, kaip bebutu, kad ir uz brangesni, bet as uz namu maista, kai buvo laikas turejau dirbti 7 dienas per savaite po 12 val. nes dirbome prie svarbaus projekto, kuri reikejo skubiai atiduoti, taip kad teko valgyt kavinej ir pusrycius ir pietus ir vakariene, jau po 3 dienu pradejo streikuot man skarandis, as paprasciausia pavargstu nuo kaviniu maisto ir noriu namu maisto, o ne kotletu is kaciuku. mes taip vadinam visokius neaiskios kilmes maltinius, nes namie farsa patys malame...
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 11 24, 16:24)
Gerbiamasis ar skaitėt temos pavadinimą  4u.gif -Kaip iš kirvio košę išvirti....-juk čia dalinamės patarimais , kaip IŠGYVENTI už turint minimalias pajamas, na tai net nekalbam apie kavines  4u.gif 
Nors aš mielai valgydavau kavinėse,    ax.gif
Šiandien troškinu žvieriena su dauuug morkų , troškinu didelį puodą, po to porcijomis sušaldysiu-bs kitiems kartams, anksčiau jau rašiau receptą-toks nesunkus , specialus sušaldymui, tinginiams labai tinkamas. smile.gif

Gerbiamoji, manes mokyti nereikia. Temo buvo nukrypus jau pries mane. Jeigu atidziai skaitytum visus postus, butum pamacius, kad cia mano asmenine nuomone. Ir as siulau ne is kirvio kose virti, o dalinuosi patirtimi, kad galima valgyti ne tik kirvi ir ne tik miske.
Atsakyti
acuktuvaz

prisipazink ar valgydamas ta ne kirvi ir ne miske esi visada patenkintas maisto kokybe?
Atsakyti
Štai šitąąą...

QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 16:26)
Gerbiamoji, manes mokyti nereikia. Temo buvo nukrypus jau pries mane. Jeigu atidziai skaitytum visus postus, butum pamacius, kad cia mano asmenine nuomone. Ir as siulau ne is kirvio kose virti, o dalinuosi patirtimi, kad galima valgyti ne tik kirvi ir ne tik miske.


Matote, tamsta, ne iš neturėjimo ką veikti moteriškės čia ekstremaliais taupymo būdais dalinasi. Nes būna ir taip, kad arba tu iš kirvio košę verdi, arba sėdi vienas pirštas burnoj, o kitas ... nesakysiu kur ax.gif

QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 14:10)
Dar karta pasikartosiu - kiekvienam savo. As uz 20Lt nusiperku ~1kg file, kuria iskepus lieka vargani 500gramu. Dar kokia paprika, pora, shitaki gryba ir ryziu, jau ziurek 40Lt. Plius visada gaminu tik vienam kartui. Jokiu sildymu ir/ar modifikavimu.



Aha rolleyes.gif

Štai kątik viską gražiai suskaičiavot - kiek mėsa, kiek garnyras kainuoja.
O pats teigiate, kad kavinėse pavalgot už 20 litukų, ar ne?

Na tai dabar pasakykit man, jei kavinėj už patiekalą mokat 20 lt, o namie gaminant savikaina toli gražu ne 20 gaunasi, tai kažkas čia yr? mastau.gif
Juk kavinėj dar ir virėjai atlyginimas mokamas, ir indų plovėjai ir t.t., ir pan.

Tai kaip ten mąstot, kokia ten to kavinės maisto kokybė, jei nežinia kodėl taip pigu?
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 11 24, 18:06)
Štai šitąąą...
Matote, tamsta, ne iš neturėjimo ką veikti moteriškės čia ekstremaliais taupymo būdais dalinasi. Nes būna ir taip, kad arba tu iš kirvio košę verdi, arba sėdi vienas pirštas burnoj, o kitas ... nesakysiu kur  ax.gif
Aha  rolleyes.gif

Štai kątik viską gražiai suskaičiavot - kiek mėsa, kiek garnyras kainuoja.
O pats teigiate, kad kavinėse pavalgot už 20 litukų, ar ne?

Na tai dabar pasakykit man, jei kavinėj už patiekalą mokat 20 lt,  o namie gaminant savikaina toli gražu ne 20 gaunasi, tai kažkas čia yr?  mastau.gif
Juk kavinėj dar ir virėjai atlyginimas mokamas, ir indų plovėjai ir t.t., ir pan.

Tai kaip ten mąstot, kokia ten to kavinės maisto kokybė, jei nežinia kodėl taip  pigu?

Ech Jus, isikabinot, kad reikia is kirvio kose virti, o be to nieko nematot.
Mano pietus kavinej kainuoja ~10 Litu. Savitarna. O del pigumo, nereikia apsimesti kvailiuke, tiek as, tiek jus tai suprantat. Dideli kiekiai, tie patys produktai naudojami keliuose patiekaluose ir tt.
Taip, as ne visada patenkintas kokybe ir skoniu. Bet pripazinkit, kad ir namie prisvyla kose, ar padazas rugstus gaunasi, ane?
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 19:18)
Taip, as ne visada patenkintas kokybe ir skoniu. Bet pripazinkit, kad ir namie prisvyla kose, ar padazas rugstus gaunasi, ane?

Ir dar kaip rolleyes.gif
Tik nenukrypkim, o dalinkimės patarimais ax.gif
Kiekvieno valia - ką kur ir su kuo, tik tema apie ekstremalius taupymo būdus, o ne kavines, kurios sutikit tikrai nėra taupymas.
Siūlau nesipykti, o plepėti į temą draugiškai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti