Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iš kirvio košę išvirti....

QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 13:22)
Taip, pigiau. Ateini, pavalgai, susimoki ir iseini.
Pats valgau 1.5 karto per diena, t.y. pietus ~11 val ir pavakariai ~18 val. Per diena iseina ~20Lt.


Ka perki kavinej? Kokie patiekalai konkreciai? Domina, kokios kainos dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 11 24, 19:22)
Ir dar kaip  rolleyes.gif
Tik nenukrypkim, o dalinkimės patarimais ax.gif
Kiekvieno valia - ką kur ir su kuo, tik tema apie ekstremalius taupymo būdus, o ne kavines, kurios sutikit tikrai nėra taupymas.
Siūlau nesipykti, o plepėti į temą draugiškai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image

As nesipykstu, tik pasakau kaip as taupau.
Norit skanaus paprasto ir pigaus recepto?
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 19:25)
As nesipykstu, tik pasakau kaip as taupau.
Norit skanaus paprasto ir pigaus recepto?

Skanaus, pigaus, greit pagaminamo.....
Man is kaviniu labiausiai patinka-kinieciai, pica (Mambo kazkodel) ir visu peikiamas M Donaldas tongue.gif
Atsakyti
ax.gif prisiminiau studentiska omleta: issikepi pilna keptuve kopustu ir baigiant kepti uzpili ant virsaus isplaktus kiausinius uzdengi ir ant mazos silpnos ugnies pabaigi kepti rolleyes.gif
Atsakyti
acuktuvaz, manau karšta diskusija kilo todėl, kad šiuo atveju tu išleidi 20lt sau, o mes (na bent keletas mamyčių) tiek išleidžiam šeimai...
Aš manau jei tai liestų tik mane, mano maitinimąsi - 20lt man sakyčiau būtų prabanga smile.gif Liktų ir desertui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 11 24, 19:30)
Skanaus, pigaus, greit pagaminamo.....
Man is kaviniu labiausiai patinka-kinieciai, pica (Mambo kazkodel) ir visu peikiamas M Donaldas  tongue.gif

Makdakas ir man patinka, kinieciu idejas stengiuosi namie pateikt, o pica, tai tik PJ.
Receptas, jei turit namie mesos. Jos specialiai neruosiu, tiesiog supjaustau ir pakepu keptuvej. Visa esme bulvese. Paimi kelias bulves, jas labai gerai nuplauni ar net nusveiti, tada idedi i mikrobange 3 minutems ant max. Po to apverti ir dar 3-4 minutem. Gaunasi toks dalykas, kad bulve isverda savo sultyse. Veliau jas isimi, dedi i lekste su kepsniu, perpjauni i 4 dalis, dedi sociai sviesto. Ant virsaus kelis gerus saukstus grudetos varskes su skysciu ir siek tiek salsos. Skanaus.
PS. bulves valgau su lupena, man taip skaniau. Juk ten ir daugiausiai vitaminu buna.
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 24, 19:44)
Paimi kelias bulves, jas labai gerai nuplauni ar net nusveiti, tada idedi i mikrobange 3 minutems ant max. Po to apverti ir dar 3-4 minutem. Gaunasi toks dalykas, kad bulve isverda savo sultyse.


Jei jau Tamsta toks sveikuolis,kuris vengiate maisto sildymu ir kitu dalyku,tai,jusu demesiui,maisto ruosimas mikrobangeje labai nesveikas,nes keisciasi lasteliu struktura ir gaunasi jau ne bulve savo sultyse,o bulve sunkiajame vandenyje+neigiamas poveikis jusu sveikatai gaminimo metu.
Matau,esat is tos serijos zmoniu,kurie neisirengia jokios virtuves savo namuose ir net arbatos ar kavos bega i artimiausia kavine...Tiesa sakant,man tokia filosofija nesuprantama-namai turi tureti savo kvapa,o gaminamo maisto kvapas niekad neprilygs jokiems kvapikliams,smilkalams ar pan.Namai be kvapo-tarsi be sielos,juose salta ir nejauku,todel ir norisi isbegti ir tos sielos silumos surogato ieskoti kavinese.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 11 25, 11:41)
Jei jau Tamsta toks sveikuolis,kuris vengiate maisto sildymu ir kitu dalyku,tai,jusu demesiui,maisto ruosimas mikrobangeje labai nesveikas,nes keisciasi lasteliu struktura ir gaunasi jau ne bulve savo sultyse,o bulve sunkiajame vandenyje+neigiamas poveikis jusu sveikatai gaminimo metu.
Matau,esat is tos serijos zmoniu,kurie neisirengia jokios virtuves savo namuose ir net arbatos ar kavos bega i artimiausia kavine...Tiesa sakant,man tokia filosofija nesuprantama-namai turi tureti savo kvapa,o gaminamo maisto kvapas niekad neprilygs jokiems kvapikliams,smilkalams ar pan.Namai be kvapo-tarsi be sielos,juose salta ir nejauku,todel ir norisi isbegti ir tos sielos silumos surogato ieskoti kavinese.

Tuoj keiktis pradesiu blink.gif Prie ko cia tas sveikuolis? Ka beparasysi, vistiek jums negerai. Ir pamokslu apie sveika maista neprasiau. Taip pat man neidomu apie tamstos namu kvapa. Jeigu jums patinka gaminti - super, miegokite virtuvej. Bet neprikaisiokite kitiems savo "gyvenimo" budo.
Atsakyti
[/quote]

jooo gaminamo maisto kvapas doh.gif nekokia siela pas ne kuriuos namuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Man patinka kepinių kvapas, kokių nors kalėdinių meduolių, obuolių, kepamų orkaitėj, garuojančios arbatos su jazminais wub.gif Bet kai pradedama gaminti raugintų kopūstų sriuba, ar lašininė kiaušinienė tai nuo tokių namų su siela norisi kuo toliau bėgt lotuliukas.gif

acuktuvaz man rodos ne sveikuolis, jei Mc'donalds mėgsta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2008 11 25, 12:32)
Tuoj keiktis pradesiu blink.gif  Jeigu jums patinka gaminti - super, miegokite virtuvej. Bet neprikaisiokite kitiems savo "gyvenimo" budo.


Man jusu gyvenimo budas tiesiog klaikus.Kiekvienam savo,bet visi normalus zmones bent arbatos sau issiverda.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 11 26, 01:46)
Man jusu gyvenimo budas tiesiog klaikus.Kiekvienam savo,bet visi normalus zmones bent arbatos sau issiverda.

Maziau paniekos,brangioji blink.gif
O apie "normalius" zmones galetum ir maziau kalbeti pati tokia nebudama.
Atsakyti