Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgliosios žarnos sindromas, gal kas pasveikot?

Tai va turiu problemėlę, ir visai ne menką džs sergu jau 3 metai, pradzioj dar turėjau viltį pasveikti, bet kuo toliau tuo labiau ši viltis gęsta verysad.gif daug ką bandžiau bet... gal atsiras pasveikusių nuo šios ligos, labai padėtumėt unsure.gif
Atsakyti
o cia siaip tau viskas tikriausia labiau nervirskai? 4u.gif
Atsakyti
o kad as zinociau g.gif buvau nuejus pas psichologe, nes gastroenterologe nusiunte, bet nzn kazkaip man rodos jie nelabai patys supranta ka sneka, iesko praeiciu vaikystei kazkaip net juokinga klausyt doh.gif o seip tai zinau, kad daug cia super mamyciu panasia problemele turinciu, daug labai ir as priemoniu isbandziau, tik nezinau ar imanoma pasveikt ar ne, mano aplinkoj ta liga serganciu nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 27, 22:10)
o kad as zinociau  g.gif  buvau nuejus pas psichologe, nes gastroenterologe nusiunte, bet nzn kazkaip man rodos jie nelabai patys supranta ka sneka, iesko praeiciu vaikystei kazkaip net juokinga klausyt  doh.gif o seip tai zinau, kad daug cia super mamyciu panasia problemele turinciu, daug labai ir as priemoniu isbandziau, tik nezinau ar imanoma pasveikt ar ne, mano aplinkoj ta liga serganciu nera  verysad.gif

sveikute ir as turiu sita sindroma jau metai laiko doh.gif kosmaras viska bandau ir nieko g.gif ir nervinius vaistus naudoju ir nieks nepadeda isprotesiu tuoj verysad.gif
pabandyk lepikoly pagert man jis tai labai padeda pakol geriu o kai nustoju gert ir vel viskas is naujo doh.gif
Atsakyti
niu girdejau apie tokius vaistukus, bet bijau bandyt nes kadangi as viduriuoju, o jis valo organizma tai kazkaip baisu kad daugiau nepaleistu doh.gif o gal tu lynkute zinai apie tibeto gryba, kiek laiko ji realiai galima vartot???nes as metukus geriau, o vartojimo instrukcijoj raso, kad po metu tureciau but sveika, bet kazkodel taip nesijauciu g.gif tai nzn ar galima ji toliau gert ar ne blink.gif
Atsakyti
Ir man šis sindromas nustatytas. Viskas tik nuo streso, kaip pasakė gydytojas. Iš tiesų būklė pagerėja per atostogas. O šiaip bandau derinti maistą, t.y. skysčius gerti prieš maistą arba 45 min po, nevalgyti mėsos su bulvėm, atskirai daržoves, gal truputėlį ir geriau. Anksčiau kai simptomai būdavo itin stiprūs, padėdavo obuolių sidro kapsulės, mat ten yra kažkokio pankolio, kuris lyg ir gerai veikia žarnyną.
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 28, 09:43)
niu girdejau apie tokius vaistukus, bet bijau bandyt nes kadangi as viduriuoju, o jis valo organizma tai kazkaip baisu kad daugiau nepaleistu  doh.gif o gal tu lynkute zinai apie tibeto gryba, kiek laiko ji realiai galima vartot???nes as metukus geriau, o vartojimo instrukcijoj raso, kad po metu tureciau but sveika, bet kazkodel taip nesijauciu  g.gif tai nzn ar galima ji toliau gert ar ne  blink.gif

lepikolis ne vaistas o papildas su gerosiom bakterijom pabandyk gal palengves as irgi viduriuoju bet man labai palengvino sis papildas. ax.gif
o del tibeto grybo esu girdejusi bet pati nevartojau ten kaip paprastas kefyras ir nepasitikiu tokiais schmoll.gif blush2.gif o lepikoly reikia pavartoti koki menesi tada pajusi kad jis padeda siaip daktare man net rekomendavo pagerti kokius metus kad zarnynas atsistatytu g.gif
Atsakyti
merginos pabandykit pagert raminanti vaistazoliu misini (vaistinese pakuciais parduoda), jis siek tiek ramina ir yra zolyciu, kurios labai gerai visai virskinimo sistemai, nuima spazmus ir dieglius 4u.gif as irgi kazka panasaus turiu, bet man tai nenustatyta kaip dzs, bet gerdama sia arbata jauciuosi geriau, nebera to baimes jausmo, kad iseisiu kur nors su draugais ir blogai pasijusiu, vos tik imu stresuot nuraminu save, kad va geriau arbatos ir negali man but blogai ir tai kol kas padeda mirksiukas.gif taip pat nevalgau labai riebaus maisto, saldumynu, kurie ir taip nera gerai schmoll.gif istiesu si liga musu galvose todel reikia stengtis ja isvyti is savo minciu, sveikit mergaites mirksiukas.gif
Atsakyti
nu seip as irgi niekada gyvenime nemaniau, kad vartosiu panasias priemones kaip tibeto grybas blink.gif nes esu skeptiska naturaliosios medicinos atzvilgiu, bet po 3 metu net ir uz siaudo tenka griebtis, nu rezultatas yra vietoj 7 - 8 kartu beinu 2 - 3 kartus, jei neturiu stresiuku, manau grybuko deka net nzn nes isbandziau labai daug ka, kai chemija nebepadejo rolleyes.gif juokinga butu net pasakot viska...kazkaip nesinori tiketi, kad si liga visam gyvenimui, juk jaunos dar esam, nesinori tokiu metu tapt ligu maisiuku blush2.gif gaila tik kad serganciu sia liga daugeja, o atsakymo kodel taip ir nera...
uzjauciu visas kas toki bruda dzs turi
Papildyta:
niu ja raminamuju gal kartais zolyciu reiktu pagert tuo labiau kad reiks i univera uz savaites grizt, o jeigu paskaitos buna ryte tai siaubas buna, nes man paumejimai tik rytais blink.gif
bet ar kuri nors uzfiksavo koki ivyki kodel galejo si liga atsirast???man cia kazkoks nso, nes rodos niekas gyvenime nepasikeite ir set kaip is giedro dangaus
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 28, 11:43)
nu seip as irgi niekada gyvenime nemaniau, kad vartosiu panasias priemones kaip tibeto grybas  blink.gif nes esu skeptiska naturaliosios medicinos atzvilgiu, bet po 3 metu net ir uz siaudo tenka griebtis, nu rezultatas yra vietoj 7 - 8 kartu beinu 2 - 3 kartus, jei neturiu stresiuku, manau grybuko deka net nzn nes isbandziau labai daug ka, kai chemija nebepadejo  rolleyes.gif juokinga butu net pasakot viska...kazkaip nesinori tiketi, kad si liga visam gyvenimui, juk jaunos dar esam, nesinori tokiu metu tapt ligu maisiuku  blush2.gif  gaila tik kad serganciu sia liga daugeja, o atsakymo kodel taip ir nera...
uzjauciu visas kas toki bruda dzs turi
Papildyta:
niu ja raminamuju gal kartais zolyciu reiktu pagert tuo labiau kad reiks i univera uz savaites grizt, o jeigu paskaitos buna ryte tai siaubas buna, nes man paumejimai tik rytais  blink.gif
bet ar kuri nors uzfiksavo koki ivyki kodel galejo si liga atsirast???man cia kazkoks nso, nes rodos niekas gyvenime nepasikeite ir set kaip is giedro dangaus

kristuksss ir man ryte prasideda viduriavimas doh.gif paskui nieko ir apgaulingas noras sikt blush2.gif jau liga varo is proto doh.gif
man tai prasidejo po nesivystancio nestumo kada dare valyma po sios operacijos ir prasidejo viskas doh.gif
o visdelto reikia i darba eiti ryte tai keliuosi anksciau kad kaip reikia issividuriuociau ir kad nereiktu darbe lakstyt kosmaras kazkoks blink.gif
Atsakyti
blush2.gif
QUOTE(lynkute @ 2006 08 28, 12:13)
kristuksss ir man ryte prasideda viduriavimas doh.gif paskui nieko ir apgaulingas noras sikt blush2.gif jau liga varo is proto doh.gif
man tai prasidejo po nesivystancio nestumo kada dare valyma po sios operacijos ir prasidejo viskas doh.gif
o visdelto reikia i darba eiti ryte tai keliuosi anksciau kad kaip reikia issividuriuociau ir kad nereiktu darbe lakstyt kosmaras kazkoks blink.gif




uzjauciu tave lynkute labai labai, nu taip nuo tokiu skaudziu ivykiu gyvenime turbut ir atsiranda tokios ligos...mano tai tevai buvo atsidure ant skyrybu ribos, nu negraziu dalykeliu labai ten buvo, labai mumis buvo itrauke i tuos reikalus tevai, tai matyt muso per smegenis, bent jau as taip maniau o psichologe pas kuria buvau nuejus 2 kartus pasake, kad as noriu kad viskas butu pagal mane todel ir susirgau, na tipo valdinga gal esu, juokas paeme blush2.gif nei is sio nei is to tapau valdinga, mnors nei vienas mane pazystanciu tai paneigtu, zodziu neradau su ja bendros kalbos...
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 28, 12:49)
blush2.gif
uzjauciu tave lynkute labai labai, nu taip nuo tokiu skaudziu ivykiu gyvenime  turbut ir atsiranda tokios ligos...mano tai tevai buvo atsidure ant skyrybu ribos, nu negraziu dalykeliu labai ten buvo, labai mumis buvo itrauke i tuos reikalus tevai, tai matyt muso per smegenis, bent jau as taip maniau o psichologe pas kuria buvau nuejus 2 kartus pasake, kad as noriu kad viskas butu pagal mane todel ir susirgau, na tipo valdinga gal esu, juokas paeme  blush2.gif nei is sio nei is to tapau valdinga, mnors nei vienas mane pazystanciu tai paneigtu, zodziu neradau su ja bendros kalbos...

na cia gal ir nenerviniu pagrindu sitos ligos mumis apspito ,nes vartoju antidepresantus ir nerima mazinancius vaistus jau 5 menesius ir nieko jokio pagerejimo schmoll.gif paprasciausiai liga prasidejo nuo issekusio imuniteto ,nes ir gydytoja taip sake todel ir liepe vartoti papildus su gerosiom bakterijom unsure.gif
ilga laika ,bet minusas toks kad jie nepigus . unsure.gif
Atsakyti