Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgliosios žarnos sindromas, gal kas pasveikot?

man tai nieks jokiu raminamuju net nesiule, nors ir sako visi kad nerviniu pagrindu, kai gastroenterologe nustate kad man tas dzs pasake, kad daugiau nieko nebegali man padeti ir pasiule kasdien vartot loperamida g.gif juokinga, nes man kartais ir 8 tabletes isgerus nesustabdo doh.gif beto argi cia gydymas doh.gif ai per tiek laiko biski susitaikiau...
kas keista, kad jei liga nuo nervu, taoi kode mano organizmas nei is sio nei is to pradejo visiskai netoleruot pieno produktu, kai susije nervai ir pienas idomu? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 28, 13:23)
man tai nieks jokiu raminamuju net nesiule, nors ir sako visi kad nerviniu pagrindu, kai gastroenterologe nustate kad man tas dzs pasake, kad daugiau nieko nebegali man padeti ir pasiule kasdien vartot loperamida g.gif  juokinga, nes man kartais ir 8 tabletes isgerus nesustabdo  doh.gif beto argi cia gydymas  doh.gif ai per tiek laiko biski susitaikiau...
kas keista, kad jei liga nuo nervu, taoi kode mano organizmas nei is sio nei is to pradejo visiskai netoleruot pieno produktu, kai susije nervai ir pienas idomu? tongue.gif

tai ir noriu pasakyt kad si liga nera vien nerviniu pagrindu gal kai kam ir buna nerviniu bet daugeliui zmoniu del nusilpusios miklofloros
g.gif, del antibjotiku vartojimo ir pan...
ir mano organizmas netoleruoja pieno tai rytais kava geriu be pieno o taip ji megstu,negaliu valgyt net kai kuriu darzoviu pvz.,agurku,pomidoru. doh.gif ir nuo to viduriavimo net isange skauda kartais net su krauju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 28 rugpjūčio 2006 - 12:37
man tai kai daznai vaikstau pojuciai irgi ne itin malonus schmoll.gif o seip tai man dar ir dirgliosios slapimo pusles sindroms itariu, nes lakstau kas pusvalanduka tai irgi vargin labai, sake daznai tie dalykai bun kartu susije, idomu kaip kitom
Atsakyti
Sveika Kristute 4u.gif
Gerai, kad paskelbei atskirą temą, thumbup.gif šiaip mes bendravome kitose temose. Mane taip pat vargina šis sindromas doh.gif jau 2 metai. Prasidėjo viskas po pirmo kurso egzų, nes siaubingai pergyvenau. Dabar artėja mokslo metai, paskaitos, tai siaubingai užėjo vėl, šiaip ir man vasarą dar normaliai buvo. Visa laimė, kad aš neviduriuoju, nors apgaulingas noras yra. Šiaip siaubingai burbuliuoja ir pučia man doh.gif Taip nebesinori eiti pas gydytojus, liepia gerųjų bakterijų pagerti, bet iš jų man jokios naudos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 28, 16:12)
man tai kai daznai vaikstau pojuciai irgi ne itin malonus  schmoll.gif o seip tai man dar ir dirgliosios slapimo pusles sindroms itariu, nes lakstau kas pusvalanduka tai irgi vargin labai, sake daznai tie dalykai bun kartu susije, idomu kaip kitom

mane irgi varo daznai slapintis kartais net nakty
blush2.gif arba kai pasislapinu atrodo vel noriu kai ilgiau pabunu lyg ir nieko
Atsakyti
niu va kaip smagu, kad mergaites turincios panasiu problemu prisijungia, as skaiciau kas anksciau buvo rasyta, bet sakau patogiau butu jei vienoj vietoj visa informacija rastumem biggrin.gif uzjauciu skaistute ir tave, man tai ir baisu kai mokslo metai arteja dienom, nes tada kaip ant adatu vaikstau bet niekur nedingsi tai dziaugiuos, kad metai beliko...
o gal kas bandet homeopatini gydyma? as vilniuj vienam SPA bandziau gydytis 3 kartus kas menesi vaziavau, bet nzn arba cia labai ilgai trunka arba reik tikejimo didesnio...
Atsakyti
nu va siandien nusipirkau lepikoly vel ,nes tikrai pakol geriu man tikrai jis padeda viena kart dienoj i toleta einu ir tokio apgaulingo noro nera man jis patinka tik jis nepigus buteliukas 35lt.kainuoja bet ko nepadarysi kad nesijustum blogai doh.gif blush2.gif ir bandysiu gert ilgai ,o tai pavartojau men. ir noriu jau kad pasveikciau g.gif
Atsakyti
sveikutes,pas mane irgi kazkas panasaus irgi buvo,gydytojas norejo israsyti raminamuosius bet negalejau gerti nes tenka dirbti naktimis,man labai pusdavo pilva ir skaudedavo o kai budavo mmm tai nezmoniski skausmai metus kankinausi,leidausi B grupes vitaminus,geriau bakterijas,man pries tai buvo isoperuotas apendicitas tai po biskuti ir prasidejo problemos,dar leidausi vaistus kurie tirpdo saaugas dabar viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
niu va kaip saunu, kad yra kam pavyksta pasveikt 4u.gif
as tai irgi siandien nusipirkau lepicoli sakau gal ir man pades niekad nesu tokio gerus ax.gif butu faina jei biski nemalonus pojuciukai sumazetu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 28, 22:00)
niu va kaip saunu, kad yra kam pavyksta pasveikt  4u.gif
as tai irgi siandien nusipirkau lepicoli sakau gal ir man pades niekad nesu tokio gerus ax.gif butu faina jei biski nemalonus pojuciukai sumazetu  thumbup.gif

as manau kad tikrai pajusi pagerejima nes toki patys pozymiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2006 08 28, 15:12)
o seip tai man dar ir dirgliosios slapimo pusles sindroms itariu, nes lakstau kas pusvalanduka tai irgi vargin labai, sake daznai tie dalykai bun kartu susije, idomu kaip kitom

Mane šita problemėlė vargina jau kokie 5 metai, jau beveik susitaikiau su tuo ir beveik apsipratau bet kartais vis tiek užeina silpnumo minutė kai atrodo kad jau daugiau nebegaliu taip gyvent, bet kai pagalvoji kad neturi iš ko rinktis tai vėl kažkaip apsiraminu. Niekas nieko neranda bent jau nerado iki šiol tai viską tenka suversti nervukams. Viskas prasidėjo kai studijavau ir labai nervindavausi per sesijas. Mokslus baigiau prieš 4 metus ir atrodo dabar gyvenimas ramus viskas lyg ir normaliai, jokių didelių stresų nėra, bet deja tas bjaurus varginantis sindromas taip ir liko.
Man ačiū Dievui tik vienas galas dirglus - pūslė, su kakojimu problemų neturiu. Bet ir tai jau kartais kai būna pablogėjimas tai varo iš proto, neįsivaizduoju kaip reikia jaustis kai abu galai dirglūs doh.gif
Dirglią pūslę bandžiau gydytis vienoje privačioje klinikoje, suplojau didelę sumą bet stebuklas neįvyko.
Man pagerėjimas kažkoks buvo kai gerdavau vaistus Urispas arba Driptane, tik užknisdavo tas pastoviai džiūstančios burnos jausmas nuo tų vaistų. Dabar dėl tam tikrų priežasčių apie 1 metus jokių vaistų stengiuosi nevartoti, tai savijauta kaip kada kartais geriau kartais blogiau, bet vis tiek vargas kiekvieną dieną.
Dar tiesa kadangi esu silpnavalė tongue.gif tai vis tiek geriu kavą kuri yra ir taip peilis pūslei ir karts nuo karto užvalgau aštrokų visokių maistų kurie tikrai savijautos nepagerina.
kristuksss o ką tu darai kai reikia kur nors važiuoti toliau ar šiaip eiti į tokią vietą kur WC nebus ar jis bus toli ir t.t.?
Atsakyti
Sveikute, Karmen, nu man kai prasidejo problemos su viduriukais net nepastebejau kad ir pusle streikuoja, kadangi ana problema labiau vargino, nes puslyte mano visada jautri buvo blush2.gif bet kai pastebejau kad paskaitos negaliu issedet, o jei destytojas per paskaita dar pertrauku nedaro ir nera kaip iseit tai ir sedziu po prakaitu susitelkus aisku ne i paskaita doh.gif seip pradzioj dar pasisakydavau pries egzamina kad turiu problemu su sveikata ir kad leistu iseit jei bloga bus, bet aisku kai pasisakydavau nieko nebudavo blush2.gif na o yra buve ir taip kad teko is egzo uz 15min iseit, nu ka darysi kiekvienam nepradesi aiskint kas ir kodel...seip jokiu vaistuku nevartoju, nes nelabai zinau net kokius, jeigu kas svarbesnio kokiu raminamuju isgeriu ir stengiuos skysciu nevartot, o apie netiketos keliones tai pamirstas dalykas, nevaziuoju jeigu zinau kad kas valanda nerasiu WC sad.gif(( labai ziauru,uztaigi ir man kyla kartais minciu, kad cia ne gyvenims, o da aplinkiniai ne visada supranta ir kartais jauciuos kaip stabdis, kai reikia kur nors vykti...va siandien reik eit i baznycia, nes metines, ***** nzn kaip reiks valanda isbut verysad.gif
Atsakyti