Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(Tila @ 2007 06 01, 19:51)
Man gražiausia kuklus, prancūziškas manikiūras su labai labai minimalia daile  4u.gif  O smailėjantys nagai man schmoll.gif

lygiai tokia pati mano nuomone drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pati turejau smailejancius nagus tai nelabai patiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 06 01, 20:53)
lygiai tokia pati mano nuomone  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
pati turejau smailejancius nagus tai nelabai patiko  schmoll.gif

Tai paargumentuok, kodel smailejantys nepatiko??? Mat as tai dar tokiu neturejau, bet is pazystamu girdejau, kad su jais lengviau yra kazka daryti, kazka paimti, ka su ilgais kertuotais butu daug sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 06 02, 09:13)
Tai paargumentuok, kodel smailejantys nepatiko??? Mat as tai dar tokiu neturejau, bet is pazystamu girdejau, kad su jais lengviau yra kazka daryti, kazka paimti, ka su ilgais kertuotais butu daug sunkiau.

na kol as prie ju pripratau doh.gif ilgi buvo tai sunku buvo paimti kanors labai , kazkaip man su kvadratukais lengviau blush2.gif dabar mano ilgi naturalus thumbup.gif nes geliniu as nelabai megstu kazkaip man jauciasi kad ten ne mano nagai ir negaliu as ju nesiot del to schmoll.gif
Atsakyti
as jau menesi geriu vitaminus PERFECTIL, tai labai nagai sustiprejo thumbup.gif
tai tikiuosi nereikes detis tu akriliniu, jei ir toliau taip augs thumbup.gif
Atsakyti
Mano vestuvems manikiurininke buvo padarius stai toki manikiura My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2007 06 02, 19:04)
Mano vestuvems manikiurininke buvo padarius stai toki manikiura My Webpage


labai grazi jaunoji ax.gif o kurioj jus baznycioj tuoketes?
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 02, 19:12)
labai grazi jaunoji  ax.gif  o kurioj jus baznycioj tuoketes?


Traku baznycioj smile.gif
Atsakyti
aaa toloka mums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 02, 13:39)
as jau menesi geriu vitaminus PERFECTIL, tai labai nagai sustiprejo  thumbup.gif
tai tikiuosi nereikes detis tu akriliniu, jei ir toliau taip augs  thumbup.gif

As geriau visus 3 men, nors nagai kiek pastiprejo (tiesa sakant, tik toki poveiki ir pajutau), vis tiek per vestuves turesiu ne savus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 01, 19:17)
o gal jau bandei ta manikiura kur nuotraukyte cia buvai idejus? ta su sidabrine spalva

Ne, dar nebandziau, bet zadu pasidaryti nuotrauka ir nusinesti manikiurininkei. Dar pagalvojau - man butinai reikes pedikiuro priderinto. O kaip kojyciu nagus tada lakuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 06 03, 00:39)
Ne, dar nebandziau, bet zadu pasidaryti nuotrauka ir nusinesti manikiurininkei. Dar pagalvojau - man butinai reikes pedikiuro priderinto. O kaip kojyciu nagus tada lakuoti?  g.gif


gal tiesiog prancuziska, bet ta juostele vietoj baltos sidabrine, arba koki nors ornamenta ant didziojo pirsto nago sidabrini g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 06 02, 19:52)
As geriau visus 3 men, nors nagai kiek pastiprejo (tiesa sakant, tik toki poveiki ir pajutau), vis tiek per vestuves turesiu ne savus  cool.gif

Sveikos, gal kas patars, pries kiek laiko reikia prisiauginti gelinius nagucius? pries kelias dienas, savaite, jei vestuves sestadieni? prisiauginsiu pirmakart, tai viskas man nauja blush2.gif o kaip lakas laikosi ant tu naguciu, gali nusilupti kaip ir nuo naturaliu nagu ar ne? g.gif
Atsakyti