Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(zirzekle @ 2007 06 03, 20:50)
Sveikos, gal kas patars, pries kiek laiko reikia prisiauginti gelinius nagucius? pries kelias dienas, savaite, jei vestuves sestadieni? prisiauginsiu pirmakart, tai viskas man nauja blush2.gif o kaip lakas laikosi ant tu naguciu, gali nusilupti kaip ir nuo naturaliu nagu ar ne? g.gif


gali prisiauginti ir viena diena pries vestuves, bet patarciau pries kelias dienas, nes reikia dar priprasti. as kai pirma karta prisiauginau, tai nei sms parasyti nemokejau, nei sagu uzsisegti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2007 06 03, 19:50)
Sveikos, gal kas patars, pries kiek laiko reikia prisiauginti gelinius nagucius? pries kelias dienas, savaite, jei vestuves sestadieni? prisiauginsiu pirmakart, tai viskas man nauja blush2.gif o kaip lakas laikosi ant tu naguciu, gali nusilupti kaip ir nuo naturaliu nagu ar ne? g.gif



As patarciau bent pries 3 - 4 dienas, kad priprastum, nes bent jau man, tai problematiska is pradziu buvo, tarkim, dzinsus uzsimauti smile.gif As turejau akrilinius, tai lakas laiko patikek mirtinai, netgi po saunos nenusilupo, atlaike minimum savaite
Atsakyti
O kazin kokie geriau akriliniai ar geliniai nagai, nes planuoju pabandyti pirma karta, bet nezinau kokius rinktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 06 03, 22:35)
O kazin kokie geriau akriliniai ar geliniai nagai, nes planuoju pabandyti pirma karta, bet nezinau kokius rinktis  g.gif

As tai siulyciau gelinius, nzn man asmeniskai tai jie labiau patiko...
Gal del to, kad geli galima det ant savu nagu ir jie auga, na zinoma jei yra laiko iki vestuviu, nereik ne dirbtinu det ir savi uzaugs su gelio pagalba.. nail.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 03 birželio 2007 - 21:38
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 03, 22:38)
As tai siulyciau gelinius, nzn man asmeniskai tai jie labiau patiko...
Gal del to, kad geli galima det ant savu nagu ir jie auga, na zinoma jei yra laiko iki vestuviu, nereik ne dirbtinu det ir savi uzaugs su gelio pagalba..  nail.gif  nail.gif

Kaip cia savi uzaugs blink.gif tai kam tada tas gelis? Paaiskinkyt tupai bobai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 06 03, 22:40)
Kaip cia savi uzaugs  blink.gif  tai kam tada tas gelis? Paaiskinkyt tupai bobai  doh.gif

Na as geli dejausi ant savo vos paaugintu nagu, nedejau as tu plastmasiu ir taip dabar auginu savo, juk paskui kaip isauga ta plasmase tai juk geli deda ant tavo nagu tai as tai ir padariau pasiauginau savo ir uzdejo ant savu nagu geli ir db jie man kuo puikiausiai auga... Na tikiuosi supratai... g.gif Jei ne bandysiu aiskint dar karta...
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 03, 22:45)
Na as geli dejausi ant savo vos paaugintu nagu, nedejau as tu plastmasiu ir taip dabar auginu savo, juk paskui kaip isauga ta plasmase tai juk geli deda ant tavo nagu tai as tai ir padariau pasiauginau savo ir uzdejo ant savu nagu geli ir db jie man kuo puikiausiai auga... Na tikiuosi supratai... g.gif  Jei ne bandysiu aiskint dar karta...

Na tipo supratau biggrin.gif Bandysiu pasiklausineti salone pries vestuves, kaip ir kazkas sake pries kokia savaite. Siaip dabar Perfectila geriu, tai ziuresim kaip bus, gal ir visai nereikes ju deti, tik vat pas mane vieno pirsto nagas labai kreivas yra, tai kol trumapas tai dar nieko, bet kai paauga tai doh.gif kosas visas kazkodel unsure.gif
Atsakyti
kai geli ant savo nagu dedi, tai gaunasi kaip ir sustiprintojas, ne taip lengvai luzta nagai, uztai yra tikimybe uzsiauginti ilgus nail.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 03, 22:58)
kai geli ant savo nagu dedi, tai gaunasi kaip ir sustiprintojas, ne taip lengvai luzta nagai, uztai yra tikimybe uzsiauginti ilgus  nail.gif

Tai jau taip...Man tai labai gerai, nes savo uzaugint be gelio tai sansu 0 biggrin.gif
Atsakyti
na as dabar perfectil'i geriu, tepuosi su tais apsauginiais, tai biski atsigavo naguciai
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 03, 23:15)
na as dabar perfectil'i geriu, tepuosi su tais apsauginiais, tai biski atsigavo naguciai

O ten perfectil vitaminai nagams tik??
Ar ir plaukams, gal ir plaukai paaugtu g.gif , nes taip norisi, kad dar augtu , o ne velnio neauga doh.gif nei nagai nei plaukai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 03 birželio 2007 - 22:18
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 03, 23:17)
O ten perfectil vitaminai nagams tik??
Ar ir plaukams, gal ir plaukai paaugtu g.gif , nes taip norisi, kad dar augtu , o ne velnio neauga doh.gif nei nagai nei plaukai doh.gif


ten nagams, plaukams ir odai, bet as tik ant nagu jauciu... tai plaukams pabandyk kokias kaukes deti ir pakirpk kas menesi galiukus. g.gif
Atsakyti