Įkraunama...
Įkraunama...

Nekilnojamo turto vadybininkės

QUOTE(CESARIA @ 2011 12 31, 12:16)
As del to ir nesiryztu pradeti sios veiklos, nors zinau zmogu, startavusi pries kelis menesius, tai jis nesiskundzia, sake po truputi isivaziuoja. Nors salygos ten..... Tu pats turi susimoket uz darbo vieta, sodrai, ir dar pelnu dalintis


o tai kodel tas zmoguspats nesiima brokeriaut "ant saves" su kokiu verslo liudijimu ar individualia veikla?
Ir ant kiek pelna dalinasi?
Kokie dabar einami procentai?
Atsakyti
QUOTE(diamondjones @ 2012 01 01, 06:26)
o tai kodel tas zmoguspats nesiima brokeriaut "ant saves" su kokiu verslo liudijimu ar individualia veikla?
Ir ant kiek pelna dalinasi?
Kokie dabar einami procentai?



Daugiau niuansu del pelno ir procentu tiksliai neatsimenu, kalbejau apie tai kazkada rudeni, kai pati svarsciau apie si darba. O dirba jis ten, nes zinoma imone, turinti varda, o ne siaip kokia UAB "X"
Atsakyti
Kaip čia tylu .... Ar dar yra nt agenciu čia?
Atsakyti
Daugiausia komentaru 2008 metu. Gal kas aprasytu dabartine situacija??? Butu labai idomu suzinoti ar jau atsigavusi si sritis g.gif
Atsakyti
O vat man iskilo klausimas. Jei randami objektai, kurie yra parduodami, kaip surasti pirkejus??? Ju yra "ryskiai" maziau skelbimuose. Ir kiek vidutiniskai reikia tureti objektu, kad pardavimas tikrai ivyktu, juk daznai butai neparduodami, o sutartis pasibaigia... g.gif
Truksta man skaiciuku unsure.gif
Atsakyti
labas vakaras, ar yra nt brokerių, kurios galėtų pasakyti ar verta šiuo metu užsiimti šia veikla? g.gif
Atsakyti
Aisku, kad apsimoka, jei zadi dirbti laabai daug, cia viskas priklauso nuo tavo motyvacijos. Ispradziu bus ziauriai sunku, jei pradesi nuo nulio, be rekomendaciju....bet, as va pradejau nuo nulio, dirbu ne visu etatu, nes visgi dar vaikai-vasaros atostogos, dirbu kaip sakau puse etato, bet judu.Vasara pardaviau buta ir sodyba.Pirmi trys men bus patys sunkiausi, jei tiks tai ir toliau eisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2012 07 17, 20:12)
labas vakaras, ar yra nt brokerių, kurios galėtų pasakyti ar verta šiuo metu užsiimti šia veikla? g.gif

Dar priklauso ir nuo to kokiame mieste dirbsi smile.gif
Atsakyti
Kilo man tokia ideja, kad noreciau sita profesija isbandyti. Siuo metu turiu gana normalu pastovu darba, bet uzdirbu gana mazai, noreciau daugiau. Ir man ziauriai nuobodu darosi dirbti tai ka dabar dirbu. Kaip manot, ar verta ieskotis brokeres darbo vietoj esamo stabilaus? Juolab kad dabar krize. Ar suteikiamos socialines garantijos dirbant brokeriu. neturiu dabar nei santaupu, nei automobilio (reiktu pirkt ir prisimint kaip vairuot), reiktu turbut atitinkamu drabuziu tokiam darbui. Zodziu investuot dar reiktu. Bet jau taip norisi kito darbo, kokio idomesnio, bet baisu ar sugebeciau
Atsakyti
Dabar rinka atsigavusi, tikrai yra ką veikti NT srityje. Vis tik NT agentės darbas man turi daugiau minusų negu pliusų. Tokį darbą galima dirbti kaip papildomą, bet tikrai ne kaip pagrindinį. Dažniausiai (ne visada) dirbama pagal individualios veiklos pažymėjimą, todėl visus mokesčius valstybei reikia mokėti patiems-jokių socialinių garantijų, drožiamas nuosavas automobilis, degalai už savo lėšas. Algos didelės, bet ir labai didelės išlaidos. Nestabilus atlyginimas neleidžia planuoti savo išlaidų, neina ramiai miegoti nežinant kiek ateinantį mėnesį pavyks užsidirbti.
Atsakyti
Sveikos. Galbūt yra NT brokerių, galinčių pakonsultuoti? smile.gif
Atsakyti
Merginos, kurios dirbat sioje srityje, noreciau suzinoti, ka esate baigusios? Nors studijuoju turizmo vadyba, taciau mane domina sita sritis labai, ir butu idomu suzinoti, ka reiktu buti baigus 4u.gif
Atsakyti